Wisła Puławy na remis z liderem z Tarnobrzega

W sobotnie popołudnie Wisła Puławy podejmowała liderującą Siarką Tarnobrzeg. Po niezłym i zaciętym meczu podopieczni Jacka Magnuszewskiego zremisowali z rywalami 1:1. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania w odstępie stu dwudziestu sekund. W 66. minucie gości na prowadzenie wyprowadził Patryk Kapuściński, który umieścił piłkę w bramce po dośrodkowaniu z lewej strony boiska. Radość przyjezdnych nie trwała długo, bowiem dwie minuty później do wyrównania doprowadził Maciej Wojczuk. 22-latek pokonał golkipera przeciwników po strzale w długi róg bramki. Zawodnicy Dumy Powiśla są pierwszymi, którzy w sezonie 2019/2020 urwali punkty spadkowiczowi z II ligi.

W następnej kolejce Wisła Puławy zagra na wyjeździe z Koroną II Kielce (28 sierpnia, 17:00).

Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg 1:1 (0:0)
Bramki: Maciej Wojczuk 68’ – Patryk Kapuściński 66’

Wisła: Socha − Barański, Rogala, Kiczuk, Pigiel – Skałecki, Puton (75′ Kobiałka), Zuber, Żelisko, Kacprzycki – Wojczuk (75′ Stanisławski).

Siarka: Zoch − Wiktor, Lenartowski (67′ Gębalski), Świderski (60′ Janeczko), Ropski, Duda, Sulkowski, Kapuściński, Kasperkiewicz, Kargulewicz, Głaz.

Żółte kartki: Włodzimierz Puton, Przemysław Skałecki x2 – Piotr Kasperkiewicz
Czerwona kartka: Przemysław Skałecki 90+2′ (za drugą żółtą)
Sędziował: Jakub Pieron (Kielce).