Wisła Puławy zwyciężyła w meczu drużyn ze środka tabeli

W meczu 24. kolejki grupy IV III ligi zawodnicy Wisły Puławy zmierzyli się u siebie z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Podopieczni Jacka Magnuszewskiego pokonali rywali 2:0 i było to dla nich bardzo ważne zwycięstwo, ponieważ od trzech kolejek nie mogli wygrać swojego spotkania. Jako pierwszy bramkarza gości pokonał Michał Zuber, który w 45. minucie trafił w samo okienko. Wynik w drugiej połowie niedzielnego starcia ustalił Michał Kobiałka. 23-latek trafił do bramki bezpośrednio z rzutu wolnego z odległości około dwudziestu metrów.

W następnej kolejce Wisła Puławy zagra na wyjeździe ze Stalą Rzeszów (20 kwietnia, 15:00).

Wisła Puławy – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (1:0)
Bramki: Michał Zuber 45′, Michał Kobiałka 62′

Wisła:Kurek – Król (69′ Barański), Poznański, Pielach, Litwiniuk, Maksymiuk (85′ Popiołek), Zmorzyński, Kacprzycki (77′ Chudyba), Zuber (82′ Skałecki), Kobiałka, Stanisławski (69′ Żelisko).

KSZO: Pietrasik – Miłek, Chrzanowski (29′ Smuczyński), Mężyk, D. Cheba – Sarwicki, Bełczowski (86′ Brociek), Grunt (72′ Madej), Burzyński, Kapsa (71 Łokieć) – P. Cheba.

Żółte kartki: Piotr Zmorzyński – Bartłomiej Smuczyński
Czerwona kartka: Maciej Miłek 61′ (za faul)
Sędziował: Paweł Sitkowski (Kąkolewnica).