Wyniki na żywo – piłka nożna (12 sierpnia)

Wyniki na żywo – piłka nożna (12 sierpnia)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

  • Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm o godzinie 16:00
  • ŁKS Łagów – Hetman Zamość o godzinie 17:00
  • Włodawianka Włodawa – Huragan Międzyrzec Podlaski o godzinie 17:00
  • Powiślak Końskowola – Orlęta Łuków o godzinie 17:00
  • Bizon Jeleniec – POM Iskra Piotrowice o godzinie 17:00
  • Lutnia Piszczac – Lublinianka o godzinie 17:00
  • Sparta Rejowiec Fabryczny – Górnik II Łęczna o godzinie 17:00
  • Huczwa Tyszowce – Kryształ Werbkowice o godzinie 17:00
  • Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź o godzinie 17:00
  • Łada 1945 Biłgoraj – Unia Białopole o godzinie 17:00
  • Świdniczanka Świdnik Mały – Unia Hrubieszów o godzinie 17:00
  • Start Krasnystaw – Opolanin Opole Lubelskie o godzinie 17:30
  • Granit Bychawa – Gryf Gmina Zamość o godzinie 17:30
  • Wisła Puławy – Korona II Kielce o godzinie 18:00
  • Wisła Sandomierz – Lewart Lubartów o godzinie 18:00
  • Grom Różaniec – Kłos Chełm o godzinie 18:00

UWAGA! STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA (F5)

2020-08-12
16:00
Stal Kraśnik
1

Chełmianka Chełm
2

Koniec meczu76′ Julien Tadrowski16′ Tomasz Brzyski
66′ Grzegorz Bonin
90′ czerwona kartka – Piotr Adamski (za dwie żółte)

 

2020-08-12
17:00
ŁKS Łagów
2

Hetman Zamość
1

Koniec meczu 45+1′ Krystian Zaręba
57′ Adam Imiela (rzut karny)
13′ Rafał Kruczkowski

 

2020-08-12
17:00
Włodawianka Włodawa
3

Huragan Międzyrzec Podlaski
0

Koniec meczu67′ Kacper Kamiński
87′ Jakub Kawalec
90+3′ Kacper Kamiński

 

2020-08-12
17:00
Powiślak Końskowola
4

Orlęta Łuków
1

Koniec meczu21′ Dominik Ptaszyński
51′ Jarosław Milcz
63′ Jarosław Milcz
83′ bramka samobójcza
23′ Adrian Siemieniuk

 

2020-08-12
17:00
Bizon Jeleniec
1

POM Iskra Piotrowice
0

Koniec meczu9′ Michał Botwina

 

2020-08-12
17:00
Lutnia Piszczac
0

Lublinianka
1

Koniec meczu27′ niewykorzystany rzut karny – Piotr Bołtowicz82′ Cezary Kabała

 

2020-08-12
17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny
0

Górnik II Łęczna
2

Koniec meczu 41′ czerwona kartka – Andrzej Głowacki (za dwie żółte)8′ Jakub Cielebąk
70′ Piotr Świeca

 

2020-08-12
17:00
Huczwa Tyszowce
4

Kryształ Werbkowice
0

Koniec meczu2′ Rafał Kycko
12′ Damian Ziółkowski
14′ Damian Ziółkowski (rzut karny)
84′ Oliwer Maziarka

 

2020-08-12
17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1

Victoria Żmudź
0

Koniec meczu78′ Jakub Szuta

 

2020-08-12
17:00
Łada 1945 Biłgoraj
0

Unia Białopole
3

Koniec meczu17′ Paweł Mazur
68′ Dawid Lewkowicz (rzut karny)
86′ Paweł Mazur

 

2020-08-12
17:00
Świdniczanka Świdnik Mały
3

Unia Hrubieszów
0

Koniec meczu 2′ Mateusz Wilk
67′ Karol Kowalski
75′ Damian Miazga

 

2020-08-12
17:30
Start Krasnystaw
0

Opolanin Opole Lubelskie
0

Koniec meczu41′ czerwona kartka – Grzegorz Leziak

 

2020-08-12
17:30
Granit Bychawa
2

Gryf Gmina Zamość
1

Koniec meczu22′ Jakub Świderski
Jakub Szymala
1′ Krystian Wołoch

 

2020-08-12
18:00
Wisła Puławy
3

Korona II Kielce
2

Koniec meczu11′ Krystian Puton (rzut karny)
66′ Rafał Kiczuk
79′ Krystian Puton
90+1′ niewykorzystany rzut karny – Krystian Puton
51′ Artur Piróg
53′ czerwona kartka – Radosław Turek
82′ Jakub Przybysławski

 

2020-08-12
18:00
Wisła Sandomierz
4

Lewart Lubartów
0

Koniec meczu4′ niewykorzystany rzut karny – Marcel Tyl
6′ Kamil Bełczowski
56′ Tomasz Wojcinowicz
78′ Tomasz Wojcinowicz
84′ Bruno Worotyński
87′ czerwona kartka – Konrad Nowak

 

2020-08-12
18:00
Grom Różaniec
2

Kłos Chełm
0

Koniec meczu71′ czerwona kartka – Michał Mielniczek (za dwie żółte)
76′ Piotr Przeszło (rzut karny)
80′ Jacek Podolak
82′ czerwona kartka – Damian Kamola (za dwie żółte)