Wyniki na żywo – piłka nożna (15 września)

Wyniki na żywo – piłka nożna (15 września)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

    • Znicz Pruszków – Górnik Łęczna o godzinie 13:05
    • Sparta Rejowiec Fabryczny – Huragan Międzyrzec Podlaski o godzinie 14:00
    • Powiślak Końskowola – Górnik II Łęczna o godzinie 15:00
    • Huczwa Tyszowce – Granit Bychawa o godzinie 15:00
    • Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik o godzinie 16:00
    • Wisła Sandomierz – Motor Lublin o godzinie 16:00
    • Sokół Sieniawa – Hetman Zamość o godzinie 16:00
    • Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice o godzinie 16:00
    • Włodawianka Włodawa – Kłos Chełm o godzinie 16:00
    • Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź o godzinie 16:00

 

2019-09-15
13:05

Znicz Pruszków
1

Górnik Łęczna
2

Koniec meczu12′ Maciej Machalski38′ Paweł Wojciechowski (rzut karny)
76′ Dominik Lewandowski

 

 

2019-09-15
14:00

Sparta Rejowiec Fabryczny
1

Huragan Międzyrzec Podlaski
1

Koniec meczu90+3′ Andrzej Głowacki75′ Igor Paczuski

 

 

2019-09-15
15:00

Powiślak Końskowola
0

Górnik II Łęczna
1

Koniec meczu27′ niewykorzystany rzut karny – Damian Koprucha (nie trafił w bramkę)63′ Jakub Cielebąk

 

 

2019-09-15
15:00

Huczwa Tyszowce
1

Granit Bychawa
4

Koniec meczu23′ Andrii Boiko26′ Łukasz Wierzbicki
44′ Jakub Szymala
54′ Łukasz Wierzbicki
62′ Łukasz Strug

 

 

2019-09-08
16:00

Wólczanka Wólka Pełkińska
0

Avia Świdnik
1

Koniec meczu43′ Wojciech Białek

 

 

2019-09-15
16:00

Wisła Sandomierz
0

Motor Lublin
2

Koniec meczu45+3′ czerwona kartka – Szymon Pietras (za faul)47′ Michał Grunt
90+5′ Michał Paluch

 

 

2019-09-15
16:00

Sokół Sieniawa
2

Hetman Zamość
1

Koniec meczu6′ Sebastian Brocki
62′ Bartłomiej Buczek (rzut karny)
40′ Paweł Myśliwiecki
90+2′ czerwona kartka – Rafał Kursa (za drugą żółtą)

 

 

2019-09-15
16:00

Lewart Lubartów
2

Kryształ Werbkowice
0

Koniec meczu51′ Konrad Nowak
89′ Grzegorz Fularski

 

 

2019-09-15
16:00

Włodawianka Włodawa
2

Kłos Chełm
1

Koniec meczu18′ Patryk Błaszczuk (rzut karny)
71′ Patryk Błaszczuk (rzut karny)
75′ Łukasz Drzewicki

 

 

2019-09-15
16:00

Tomasovia Tomaszów Lubelski
1

Victoria Żmudź
1

Koniec meczu83′ Damian Rataj90+3′ Jurij Furta
90+4′ czerwona kartka – Erwin Sobiech (za drugą żółtą)

 

 

UWAGA! STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA (F5)