Wyniki na żywo – piłka nożna (16 listopada)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

  • Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj o godzinie 12:00
  • Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski o godzinie 13:00
  • Podlasie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg o godzinie 13:00
  • Avia Świdnik – Wisłoka Dębica o godzinie 13:00
  • Huragan Międzyrzec Podlaski – Unia Hrubieszów o godzinie 13:00
  • Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 13:00
  • Kryształ Werbkowice – Lublinianka o godzinie 13:00
  • Włodawianka Włodawa – Orlęta Łuków o godzinie 13:00
  • Górnik Łęczna – Garbarnia Kraków o godzinie 17:00
  • Motor Lublin – Hetman Zamość o godzinie 17:00

 

2019-11-16
12:00

Victoria Żmudź
1

 Łada 1945 Biłgoraj
1

Koniec meczu
72′ Erwin Sobiech 48′ czerwona kartka – Janusz Birut (za drugą żółtą)
82′ Bartosz Grasza

 

 

2019-11-16
13:00

Orlęta Radzyń Podlaski
0

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1
Koniec meczu
37′ Jakub Chrzanowski (rzut karny)

 

 

2019-11-16
13:00

Podlasie Biała Podlaska
0

Siarka Tarnobrzeg
1

Koniec meczu
73′ Krzysztof Ropski

 

 

2019-11-16
13:00

Avia Świdnik
1

 Wisłoka Dębica
0

Koniec meczu
60′ Piotr Prędota

 

 

2019-11-16
13:00

Huragan Międzyrzec Podlaski
0

Unia Hrubieszów
2

Koniec meczu
16′ Arkadiusz Drapsa
45′ Bartłomiej Greniuk

 

 

2019-11-16
13:00

Kłos Chełm
1

Tomasovia Tomaszów Lubelski
2

Koniec meczu
90′ Paweł Fornal 45′ Arkadiusz Smoła
70′ Jakub Szuta

 

 

2019-11-16
13:00

Kryształ Werbkowice
5

Lublinianka
2

Koniec meczu
5′ Stanisław Rybka
14′ Michał Luterek
16′ Andrzej Zuchowski
21′ Andrzej Zuchowski
31′ Vadim Alokhin
32′ Adrian Rejmak
37′ Grzegorz Mulawa
40′ czerwona kartka – Michał Kowalczyk (za drugą żółtą)

 

 

2019-11-16
13:00

Włodawianka Włodawa
7

Orlęta Łuków
0

Koniec meczu
33′ Patryk Błaszczuk (rzut karny)
34′ Michał Budzyński
39′ Michał Budzyński
56′ Michał Budzyński
87′ Kacper Kamiński
90′ Władysław Magdysz
90+2′ Kacper Kamiński

 

 

2019-11-16
17:00
Górnik Łęczna
1

Garbarnia Kraków
0

Koniec meczu
35′ Paweł Wojciechowski

 

 

2019-11-16
17:00
Motor Lublin
4

Hetman Zamość
1

Koniec meczu
16′ Dominik Kunca
19′ Sławomir Duda
44′ Dominik Kunca
72′ Dominik Kunca
51′ Kamil Oziemczuk (rzut karny)

 

 

 

UWAGA! STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA (F5)

0 0 vote
Article Rating