Wyniki na żywo – piłka nożna (19.08)

Wyniki na żywo – piłka nożna (19.08)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

  • Polesie Kock – Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 14:00
  • Chełmianka Chełm – Wiślanie Jaśkowice o godzinie 15:30
  • Powiślak Końskowola – Lublinianka o godzinie 16:00
  • Hutnik Kraków – Wisła Puławy o godzinie 17:00
  • Sokół Sieniawa – Podlasie Biała Podlaska o godzinie 17:00
  • Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski o godzinie 17:00
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik o godzinie 17:00
  • Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce o godzinie 17:00
  • MKS Ryki – Kryształ Werbkowice o godzinie 17:00
  • Orlęta Łuków – Hetman Zamość o godzinie 17:00
  • Victoria Żmudź – Włodawianka Włodawa o godzinie 17:00
  • Lewart Lubartów – Start Krasnystaw o godzinie 17:00

 

 

2018-08-19
14:00

Polesie Kock
1

Tomasovia Tomaszów Lubelski
2

Koniec meczu
4′ Jacek Cybul60′ Łukasz Mruk (rzut karny)
82′ Miłosz Turewicz

 

 

2018-08-19
15:30

Chełmianka Chełm
2

Wiślanie Jaśkowice
0

Koniec meczu
45+2′ Przemysław Koszel
73′ Kamil Kocoł

 

 

2018-08-19
16:00

Powiślak Końskowola
3

Lublinianka
3

Koniec meczu 
28′ Sebastian Pyda
43′ Rafał Giziński (rzut karny)
44′ Damian Koprucha
90+4′ czerwona kartka – Mateusz Kłyk (za drugą żółtą)
14′ Rafał Stępień
51′ Adrian Rapa
67′ Damian Kamola

 

 

2018-08-19
17:00

Hutnik Kraków
0

Wisła Puławy
1

Koniec meczu
61′ Szymon Stanisławski

 

 

2018-08-19
17:00

Sokół Sieniawa
3

Podlasie Biała Podlaska
1

Koniec meczu
15′ Patryk Kapuściński
55′ Patryk Kapuściński
73′ Mateusz Jędryas
32′ Damian Leśniak
80′ czerwona kartka – Mateusz Chyła (za faul)

 

 

2018-08-19
17:00

Stal Rzeszów
5

Orlęta Radzyń Podlaski
0

Koniec meczu
2′ Tomasz Płonka
17′ Julien Tadrowski
20′ Piotr Ceglarz
25′ Dariusz Jarecki
26′ Dominik Chromiński

 

 

2018-08-19
17:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0

Avia Świdnik
1

Koniec meczu
49′ Krystian Mroczek

 

 

2018-08-19
17:00

Stal Kraśnik
5

Spartakus Daleszyce
0

Koniec meczu
11′ niewykorzystany rzut karny – Rafał Król (trafił w poprzeczkę)
13′ Arkadiusz Adamczuk
16′ Rafał Król
43′ Michał Misiak
76′ Arkadiusz Maj
87′ Filip Drozd

 

 

2018-08-19
17:00

MKS Ryki
1

Kryształ Werbkowice
1

Koniec meczu
90′ Paweł Przybysz56′ Michał Luterek

 

 

2018-08-19
17:00

Orlęta Łuków
1

Hetman Zamość
4

Koniec meczu
17′ Mateusz Ebert26′ Mateusz Olszak
39′ Kamil Oziemczuk
45′ Kamil Oziemczuk
67′ Dawid Skoczylas

 

 

2018-08-19
17:00

Victoria Żmudź
0

Włodawianka Włodawa
1

Koniec meczu
56′ Władysław Magdysz

 

 

2018-08-19
17:00

Lewart Lubartów
2

Start Krasnystaw
0

Koniec meczu
10′ Grzegorz Fularski
57′ Karol Bujak

 

Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund.