Wyniki na żywo – piłka nożna (2 listopada)

Wyniki na żywo – piłka nożna (2 listopada)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

  • Stal Rzeszów – Górnik Łęczna o godzinie 13:00
  • Victoria Żmudź – Granit Bychawa o godzinie 13:00
  • Orlęta Łuków – Huczwa Tyszowce o godzinie 13:00
  • Hetman Zamość – Chełmianka Chełm o godzinie 14:00
  • Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa o godzinie 14:00
  • Avia Świdnik – Korona II Kielce o godzinie 14:00
  • Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice o godzinie 14:00
  • Lublinianka – Huragan Międzyrzec Podlaski o godzinie 14:00
  • Wisła Puławy – Wólczanka Wólka Pełkińska o godzinie 14:30
  • Motor Lublin – Wisłoka Dębica o godzinie 17:00

 

2019-11-02
13:00

Stal Rzeszów
0

 Górnik Łęczna
1

Koniec meczu
34′ Michał Goliński

 

 

2019-11-02
13:00

Victoria Żmudź
2

Granit Bychawa
2
Koniec meczu
24′ Jurij Furta
86′ Krystian Mroczek
45′ Karol Lewczuk
79′ Mateusz Misztal

 

 

2019-11-02
13:00

Orlęta Łuków
2

Huczwa Tyszowce
1

Koniec meczu
69′ Radosław Szustek
79′ Radosław Szustek
90+1′ Damian Ziółkowski (rzut karny)

 

 

2019-11-02
14:00

Hetman Zamość
0

 Chełmianka Chełm
0

Koniec meczu 33′ czerwona kartka – Rafał Dobrzyński (za drugą żółtą)

 

 

2019-11-02
14:00

Podlasie Biała Podlaska
2

Sokół Sieniawa
2

Koniec meczu
58′ Tomasz Andrzejuk
78′ Olaf Martynek
11′ Bartłomiej Buczek (rzut karny)
14′ Dominik Ochal

 

 

2019-11-02
14:00

Avia Świdnik
2

Korona II Kielce
1

Koniec meczu
5′ Wojciech Białek (rzut karny)
76′ Wojciech Białek
88′ Mateusz Sowiński (rzut karny)

 

 

2019-11-02
14:00

Łada 1945 Biłgoraj
2

Kryształ Werbkowice
2

Koniec meczu
8′ Patryk Dorosz (rzut karny)
76′ Patryk Dorosz
43′ Janusz Birut (gol samobójczy)
90+3′ Andrzej Zuchowski

 

 

2019-11-02
14:00

Lublinianka
0

Huragan Międzyrzec Podlaski
5

Koniec meczu
17′ czerwona kartka – Michał Maliszewski (za drugą żółtą)
51′ czerwona kartka – Jakub Futrzyński (za drugą żółtą)
18′ Alan Olszewski (rzut karny)
50′ Sebastian Całka
60′ Kacper Weregowski
74′ Iwo Czumer
80′ Łukasz Mirończuk

 

 

2019-11-02
14:30

Wisła Puławy
0

Wólczanka Wólka Pełkińska
1

Koniec meczu
90+4′ czerwona kartka – Rafał Kiczuk (za drugą żółtą) 66′ Krzysztof Pietluch
70′ czerwona kartka – Jakub Tabor (za drugą żółtą)

 

 

2019-11-02
17:00

Motor Lublin
1

Wisłoka Dębica

0

Koniec meczu
79′ Michał Grunt

 

 

UWAGA! STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA (F5)

0 0 vote
Article Rating