Wyniki na żywo – piłka nożna (5 września)

Wyniki na żywo – piłka nożna (5 września)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

  • Jutrzenka Giebułtów – Avia Świdnik o godzinie 11:00
  • Sparta Rejowiec Fabryczny – Opolanin Opole Lubelskie o godzinie 11:00
  • Unia Białopole – Kłos Chełm o godzinie 11:00
  • Wisłoka Dębica – Orlęta Radzyń Podlaski o godzinie 15:00
  • Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa o godzinie 16:00
  • Bizon Jeleniec – Orlęta Łuków o godzinie 16:00
  • Chełmianka Chełm – Cracovia II o godzinie 16:30
  • Olimpia Elbląg – Motor Lublin o godzinie 17:00
  • Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy o godzinie 17:00
  • Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlasie Biała Podlaska o godzinie 17:00
  • Huragan Międzyrzec Podlaski – Lublinianka o godzinie 17:00

 

2020-09-05
11:00
Jutrzenka Giebułtów
0

Avia Świdnik
6

Koniec meczu 24′ Damian Szpak
43′ Paweł Uliczny (rzut karny)
56′ Eryk Ceglarz
69′ Damian Szpak
75′ Dominik Maluga
78′ Patryk Drozd

 

2020-09-05
11:00
Sparta Rejowiec Fabryczny
1

Opolanin Opole Lubelskie
1

Koniec meczu 19′ Jakub Martyn 40′ Filip Drozd

 

2020-09-05
11:00
Unia Białopole
0

Kłos Chełm
3

Koniec meczu 38′ Mateusz Filipczuk
56′ Michał Siatka
89′ Paweł Wójcicki

 

2020-09-05
15:00
Wisłoka Dębica
3

Orlęta Radzyń Podlaski
0

Koniec meczu 1′ Sebastian Fedan
4′ Damian Łanucha (rzut karny)
17′ Dawid Sojda
45+2′ niewykorzystany rzut karny – Damian Łanucha (nie trafił w bramkę)

 

2020-09-05
16:00
Lewart Lubartów
2

Sokół Sieniawa
2

Koniec meczu 48′ Krystian Żelisko
50′ Krystian Żelisko
22′ Bartłomiej Purcha
66′ Bartłomiej Purcha

 

2020-09-05
16:00
Bizon Jeleniec
2

Orlęta Łuków
2

Koniec meczu 23′ Michał Botwina
28′ Michał Botwina
60′ bramka samobójcza – Daniel Osiak
74′ Adrian Siemieniuk

 

2020-09-05
16:30
Chełmianka Chełm
0

Cracovia II
0

Koniec meczu 32′ czerwona kartka – Michał Grądz (za dwie żółte)

 

2020-09-05
17:00
Olimpia Elbląg
1

Motor Lublin
3

Koniec meczu 11′ Orest Tkaczuk 35′ niewykorzystany rzut karny – Sławomir Duda (obrona bramkarza)
47′ Filip Wójcik
59′ bramka samobójcza – Michał Kiełtyka
62′ Filip Wójcik

 

2020-09-05
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2

Wisła Puławy
1

Koniec meczu 25′ Bartosz Sulkowski (rzut karny)
76′ Kamil Kargulewicz
14′ Łukasz Kacprzycki (rzut karny)

 

2020-09-05
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
3

Podlasie Biała Podlaska
3

Koniec meczu 1′ Krzysztof Pietluch (rzut karny)
53′ Mateusz Olejarka
90′ Krystian Wrona
58′ Kamil Kocoł
78′ Kamil Kocoł
85′ Jarosław Kosieradzki

 

2020-09-05
17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski
1


Lublinianka
0

 

Koniec meczu 87′ Kacper Waniowski

 

 

 

0 0 vote
Article Rating