Wyniki na żywo – piłka nożna (6 października)

Wyniki na żywo – piłka nożna (6 października)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

    • Górnik Łęczna – Błękitni Stargard o godzinie 13:05
    • Victoria Żmudź – Kłos Chełm o godzinie 14:00
    • Hetman Zamość – Korona II Kielce o godzinie 15:00
    • Stal Kraśnik – Siarka Tarnobrzeg o godzinie 15:00
    • Granit Bychawa – Sparta Rejowiec Fabryczny o godzinie 15:00
    • Kryształ Werbkowice – Huragan Międzyrzec Podlaski o godzinie 15:00
    • Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Łuków o godzinie 15:00
    • Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm o godzinie 15:30
    • Górnik II Łęczna – Lewart Lubartów o godzinie 16:00

 

2019-10-06
13:05

Górnik Łęczna
1

Błękitni Stargard
0

Koniec meczu 84′ Jakub Zagórski

 

 

2019-10-06
14:00

Victoria Żmudź
3

Kłos Chełm
2
Koniec meczu 12′ Erwin Sobiech
72′ niewykorzystany rzut karny – Piotr Lecki (obrona bramkarza)
72′ Jurij Furta
90′ Erwin Sobiech (rzut karny)
27′ Dawid Bereda
38′ Kazimierz Bala (rzut karny)
90+2′ czerwona kartka – Kazimierz Bala (za drugą żółtą)
90+2′ czerwona kartka – trener Robert Tarnowski (za dyskusję z sędzią)

 

 

2019-10-06
15:00

Hetman Zamość
2

Korona II Kielce
3

Koniec meczu 52′ Michał Skiba
85′ Kamil Oziemczuk (rzut karny)
29′ Zvonimir Petrović
54′ Oskar Sewerzyński
71′ Artur Piróg

 

 

2019-10-06
15:00

Stal Kraśnik
0

Siarka Tarnobrzeg
0

Koniec meczu

 

 

2019-10-06
15:00

Granit Bychawa
2

Sparta Rejowiec Fabryczny
0

Koniec meczu 48′ Łukasz Strug
70′ Łukasz Strug

 

 

2019-10-06
15:00

Kryształ Werbkowice
1

Huragan Międzyrzec Podlaski
5

Koniec meczu 13′ Andrzej Zuchowski 30′ Bartłomiej Tkaczuk
39′ Sebastian Całka
54′ Hubert Łukanowski
70′ Paweł Radziszewski
78′ Bartłomiej Tkaczuk

 

 

2019-10-06
15:00

Tomasovia Tomaszów Lubelski
6

Orlęta Łuków
o

Koniec meczu 5′ Michał Towbin
45′ Wesley Vincent Cain
52′ Wojciech Gęborys
54′ Wesley Vincent Cain
85′ Miłosz Turewicz
89′ Jakub Szuta

 

 

2019-10-06
15:30

Wisłoka Dębica
3

Chełmianka Chełm
0

Koniec meczu 10′ Dawid Sojda
61′ Damian Lubera
64′ Dawid Sojda

 

 

2019-10-06
16:00

Górnik II Łęczna
1

Lewart Lubartów
4

Koniec meczu 73′ Rafał Szady 11′ Konrad Nowak
45′ Dariusz Michna (rzut karny)
48′ Konrad Nowak
70′ Grzegorz Fularski

 

 

UWAGA! STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA (F5)