Wyniki na żywo – piłka nożna (8 sierpnia)

Wyniki na żywo – piłka nożna (8 sierpnia)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

  • Jutrzenka Giebułtów – Wisła Puławy o godzinie 11:00
  • Opolanin Opole Lubelskie – Bizon Jeleniec o godzinie 13:00
  • Orlęta Łuków – Start Krasnystaw o godzinie 13:00
  • Unia Białopole – Grom Różaniec o godzinie 16:00
  • Kłos Chełm – Świdniczanka Świdnik Mały o godzinie 16:00
  • Victoria Żmudź – Granit Bychawa o godzinie 16:00
  • Podlasie Biała Podlaska – Cracovia II o godzinie 17:00
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Orlęta Radzyń Podlaski o godzinie 17:00
  • Hetman Zamość – Stal Kraśnik o godzinie 17:00
  • Chełmianka Chełm – KS Wiązownica o godzinie 17:00
  • Lewart Lubartów – Siarka Tarnobrzeg o godzinie 17:00
  • Huragan Międzyrzec Podlaski – Lutnia Piszczac o godzinie 17:00
  • Lublinianka – Sparta Rejowiec Fabryczny o godzinie 17:00
  • Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik o godzinie 17:30

UWAGA! STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA (F5)

2020-08-08
11:00
Jutrzenka Giebułtów
1

Wisła Puławy
3

Koniec meczu 48′ Krzysztof Michalec 12′ Łukasz Kacprzycki
15′ Łukasz Kacprzycki
73′ Łukasz Kacprzycki

 

2020-08-08
13:00
Opolanin Opole Lubelskie
2

Bizon Jeleniec
1

Koniec meczu 11′ Filip Drozd
65′ Filip Drozd
44′ bramka samobójcza

 

2020-08-08
13:00
Orlęta Łuków
3

Start Krasnystaw
1

Koniec meczu 17′ Oskar Siwek
26′ Jacek Mielnik
90+1′ Szymon Łukasiewicz
65′ Radosław Lenard

 

2020-08-08
16:00
Unia Białopole
0

Grom Różaniec
4

Koniec meczu 38′ czerwona kartka − Mateusz Antoniak (za dwie żółte) 43′ Jacek Podolak
55′ Jakub Paćkowski
57′ Janusz Birut
80′ Kamil Kaproń

 

2020-08-08
16:00
Kłos Chełm
0

Świdniczanka Świdnik Mały
1

Koniec meczu
65′ Przemysław Żmuda

 

2020-08-08
16:00
Victoria Żmudź
3

Granit Bychawa
0

Koniec meczu
35′ bramka samobójcza
53′ Erwin Sobiech (rzut karny)
56” Erwin Sobiech (rzut karny)

 

2020-08-08
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1

Cracovia II
0

Koniec meczu 71′ Kamil Kocoł

 

2020-08-08
17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2

Orlęta Radzyń Podlaski
0

Koniec meczu 59′ Jakub Chrzanowski
78′ Bartosz Szydłowski

 

2020-08-08
17:00
Hetman Zamość
0

Stal Kraśnik
1

Koniec meczu 40′ Bartosz Dyszy

 

2020-08-08
17:00
Chełmianka Chełm
1

KS Wiązownica
2

Koniec meczu 4′ Grzegorz Bonin
58′ niewykorzystany rzut karny  − Paweł Myśliwiecki (obrona bramkarza)
28′ Bartłomiej Gliniak
50′ Kacper Rop

 

2020-08-08
17:00
Lewart Lubartów
0

Siarka Tarnobrzeg
0

Koniec meczu 41′ czerwona kartka − Kacper Józefiak (za dwie żółte)

 

2020-08-08
17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski
2

Lutnia Piszczac
0

Koniec meczu 18′ Kacper Waniowski
36′ Artur Renkowski

 

2020-08-08
17:00
Lublinianka
3

Sparta Rejowiec Fabryczny
0

Koniec meczu 8′ Adrian Rejmak
61′ Krzysztof Rybak
77′ Mateusz Miśkiewicz

 

2020-08-08
17:30
Podhale Nowy Targ
2

Avia Świdnik
0

Koniec meczu 55′ Dawid Dynarek (rzut karny)
63′ Dawid Dynarek (rzut karny)
0 0 vote
Article Rating