Awans do II ligi nie dla Cisów Nałęczów

W pierwszy weekend kwietnia w Jaśle zawodnicy Cisów Nałęczów rywalizowali w turnieju ćwierćfinałowym o awans do II ligi siatkówki mężczyzn. Podopiecznym trenera Jarosława Maciążka  na Podkarpaciu nie udało się wygrać chociażby seta. Do turnieju półfinałowego awansowały drużyny SMS Wybicki Kielce oraz MKS MOSiR Jasło. – Jechaliśmy na ten turniej pełni nadziei. Pierwszy mecz wyglądał bardzo pozytywnie. Graliśmy skupieni, ale przegrywaliśmy końcówki. W pierwszym secie prowadziliśmy 24:22, lecz nie wykorzystaliśmy tej sytuacji. To nam trochę podcięło skrzydła. Drugie spotkanie rozgrywaliśmy z drużyną gospodarzy. Po naszej stronie zaczęły zawodzić różne elementy gry. Drużyna rozkleiła się i to odbiło się na ostatnim, trzecim starciu, które było już o nic, więc próbowaliśmy gry innym składem. Cieszę się, że zespół grał do końca i że nie odpuścił, bo widać było zaangażowanie. Nie wyszedł nam pierwszy mecz, który tak naprawdę zadecydował o całej reszcie. Jeszcze raz chcę podziękować chłopakom za zaangażowanie i grę – podsumowuje Jarosław Maciążek.