Powrót Tempa Chełm do III-ligowych zmagań

Powrót Tempa Chełm do III-ligowych zmagań

W sezonie 2018/2019 na siatkarskich parkietach zobaczymy powracający po rocznej przerwie zespół Tempa Chełm. Jakie zmiany zaszły w ekipie III-ligowca?

W sezonie 2016/2017 udało nam się wygrać rozgrywki III ligi i naszym głównym celem był awans do II ligi siatkówki mężczyzn. Niestety tego założenia nie udało się zrealizować, przez co paru naszych zawodników odeszło z naszego zespołu i dołączyło do Arki Wojsławice. W tej kampanii postanowiliśmy złożyć zespół opierający się na naszych wychowankach i dlatego juniorzy zostali połączeni z paroma bardziej doświadczonymi zawodnikami – tłumaczy prezes Tempa Chełm, Wojciech Miszczuk.

Tempo Chełm w nadchodzącym sezonie poprowadzi doskonale znany w siatkarskim środowisku Mariusz Semeniuk. Drugim szkoleniowcem będzie Tomasz Rodakowski. – W tej kampanii chcemy połączyć młodą energię z doświadczeniem zawodników, którzy w przeszłości grali już w naszym zespole – dopowiada Mariusz Semeniuk.

Siatkarze Tempa Chełm na treningach spotykają się dwa razy w tygodniu. Dwa tygodnie wcześniej rozegrali u siebie turniej, w którym pokonali Arkę Wojsławice i TSS Kudłaty Tomaszów Lubelski (w obu spotkaniach po 3:1).

Jaki cel stawia sobie trener w nadchodzącym sezonie? – Chcemy powalczyć o awans do najlepszej czwórki. Postaramy się również paru faworytom sprawić niespodzianki – zapowiada trener chełmskiej drużyny.

KADRA TEMPA CHEŁM NA SEZON 2018/2019:

Przyjmujący: Tomasz Rodakowski, Mateusz Rzeźnik, Krzesimir Dąbski, Dariusz Iwasiuk

Atakujący: Wojciech Kosiński, Skarbimir Węcławik

Środkowi: Kewin Błaszczuk, Michał Anisiewicz, Marek Suszek, Jakub Wyhadańczuk

Rozgrywający: Kamil Kaszak, Wojciech Miszczuk

Libero: Rafał Roman, Adrian Szpeć.

fot. Tempo Chełm (archiwum)