Siatkarze Arki Wojsławice nie zaskoczyli

Zespół Arki Wojsławice jako ostatni w województwie lubelskim dołączył do grona drużyn biorących udział w turniejach półfinałowych o awans do II ligi, ale nie udało mu się odnieść końcowego sukcesu. W Wyszkowie ekipa z powiatu chełmskiego przegrała bowiem wszystkie spotkania.

POTURNIEJOWY KOMENTARZ

Gabriel Wlaź: Pierwsze spotkanie rozegraliśmy od razu po podróży. Rywal był od nas wyraźnie lepszy, a dla nas to był najsłabszy mecz podczas tego turnieju. W drugim dniu również przegraliśmy w trzech setach, ale zaprezentowaliśmy się lepiej niż w piątek. Wyglądaliśmy poprawnie we wszystkich elementach, lecz mieliśmy za mało umiejętności po swojej stronie. W niedzielę udało nam się wygrać seta, także cieszy, że nie skończyło się dla nas znowu 0:3. Różnica poziomów między nami a innymi drużynami była znacząca. Widać, że są one budowane stricte pod awans. Wszystkie ekipy, z którymi się mierzyliśmy, były zorganizowane profesjonalnie. Wiadomo, jak jest u nas. Cieszymy się, że udało nam się po raz kolejny pojechać na turnieje półfinałowe. Spokojnie zbieramy się na kolejny sezon. Być może uda nam się powalczyć o zwycięstwo o województwie.

SKŁAD ARKI WOJSŁAWICE

Gabriel Wlaź, Paweł Dobrowolski, Tomasz Kociuba, Wojciech Mospinek, Kacper Strzałkowski, Michał Piłat (libero), Adam Olejniczek, Łukasz Wróbel, Patryk Ignatiuk, Łukasz Bieńko.