Siatkarzom z Bełżyc sprzyjają mecze rewanżowe. TSS Kudłaty Tomaszów Lubelski bez pomysłu na rywali

Siatkarzom z Bełżyc sprzyjają mecze rewanżowe. TSS Kudłaty Tomaszów Lubelski bez pomysłu na rywali

Bez straty seta zawodnicy KS CKFiS Bełżyce uporali się w sobotnim meczu rozgrywek III ligi siatkówki mężczyzn z TSS Kudłaty Tomaszów Lubelski. Dla drużyny z powiatu lubelskiego to czwarte wygrane spotkanie z rzędu. 

Krzysztof Bednarski (zawodnik TSS Kudłaty Tomaszów Lubelski):

O PRZEBIEGU MECZU

Tylko w drugim secie udało nam się nawiązać równorzędną walkę z rywalami. Wystąpiliśmy w tym starciu w osłabionym składzie, a wspomagał nas nawet trener (Patryk Nowak – przyp. red.). Mimo wszystko chcielibyśmy pochwalić naszego juniora Rafała Putkowskiego, który pokazał się z bardzo dobrej strony w tym spotkaniu. Sam mecz był przeciętny z obu stron, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. 


Adam Wawrzyniak: 

O PRZEBIEGU MECZU

Mieliśmy przed tym starciem pewne obawy, dotyczące utrzymania koncentracji na odpowiednim poziomie. Z przebiegu meczu można wywnioskować, że udało nam się to opanować i zrealizowaliśmy wszystko to, co sobie założyliśmy. W pierwszym i w trzecim secie kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Natomiast w drugiej partii grając punkt za punkt z gospodarzami, udało nam się wygrać m.in. dzięki dobrej postawie naszych rezerwowych zawodników. Mogę ich w tym miejscu pochwalić także za grę w ostatniej odsłonie. Wbrew pozorom był to dla nas trudny mecz, dlatego jestem zadowolony ze stylu naszego zwycięstwa. Cały czas mamy jeszcze nad czym pracować, jeśli chodzi o pewne aspekty naszej gry, ale widać już postęp.

TSS Kudłaty Tomaszów Lubelski – KS CKFiS Bełżyce 0:3 (14:25, 25:27, 18:25)

TSS: Przemysław Kubów, Krzysztof Bednarski, Jakub Droździel, Jakub Demski, Michał Steciuk, Łukasz Mazur, Daniel Bil (libero) oraz Rafał Putkowski, Adam Kozicki, Patryk Nowak.

CKFiS: Rafał Celejewski, Krzysztof Kasiura, Łukasz Drążek, Michał Adamczuk, Paweł Abramowicz, Piotr Potakiewicz, Maciej Grzegorczyk (libero) oraz Emil Żuchnik, Marcin Sobieszek, Mateusz Dudek, Michał Bednarczyk.

fot. KS CKFiS Bełżyce (archiwum)