Tempo Chełm ponownie lepsze od AZS-u AWF Biała Podlaska

Po raz kolejny zawodnicy Tempa Chełm okazali się lepszym zespołem od AZS-u AWF Biała Podlaska. W pierwszym meczu rundy rewanżowej podopieczni Mariusza Semeniuka pokonali bialaczan w trzech setach. – Fajnie wszystko wyglądało do połowy setów. W drugiej części zabrakło nam skuteczności w ataku i był to nasz mankament. Rywale odskakiwali nam na dwa, trzy, cztery punkty przewagi. Mieliśmy swoje okazje, zwłaszcza na kontrach, ale ich nie wykorzystywaliśmy – zaznacza Paweł Wasiak. – Zagraliśmy poprawny mecz. Pierwsze dwa sety były w miarę spokojne, bo zdobyliśmy w nich przewagę i do końca prowadziliśmy. W trzeciej partii gospodarze poprawili grę i wygrywali 10:6. Udało nam się to wyciągnąć na 14:13, a później zdobyliśmy przewagę trzech, czterech oczek i dograliśmy do końca. W sumie to spotkanie mieliśmy pod kontrolą, a cały zespół zagrał w miarę równo – komentuje Mariusz Semeniuk.

AZS AWF Biała Podlaska — Seven Tempo Chełm 0:3 (21:25, 21:25, 19:25)

AZS AWF: Hubert Jankuniec, Kacper Nowicki, Jan Niziński, Jakub Gaładyna, Bartosz Matraszek, Wojciech Ignatiuk, Karol Kostrzewski (libero) oraz Przemysław Peryt, Maciej Malczyński.

Tempo: Kamil Kaszak, Wojciech Kosiński, Tomasz Rodakowski, Dariusz Iwasiuk, Krzesimir Dąbski, Michał Anisiewicz, Rafał Roman (libero) oraz Jakub Wdowiak.