Lubsport ma już pięć lat!

Lubsport ma już pięć lat!

Marzec 2014 roku jest wyjątkową dla nas datą. To właśnie wtedy wystartował portal Lubsport.pl. Zaczynaliśmy jako prosta strona na Facebook’u, zaś już od czerwca działaliśmy jako pełnoprawny, internetowy tytuł prasowy. 

Dziś to już pięć lat, podczas których wiele zmieniło się w lubelskim sporcie. Czy u nas także? Nie do końca. Chyba wszyscy się z nami zgodzą, że każda drużyna musi mieć lidera. U nas od początku portalu jest nim założyciel i redaktor naczelny Bartosz Biernacki. Pamiętajmy jednak, że żaden lider nie gra bez wsparcia zespołu. Nie chcemy teraz wymieniać wszystkich osób, które dołożyły swoją “cegiełkę” do budowy Lubsportu, ponieważ trochę by nam to zajęło. Najważniejszy w tym wszystkim jest portal i to nad pracą nad nim obecnie się skupiamy. Nie może jednak przy tej okazji zabraknąć zwykłego “dziękuję”, które skierowane jest do wszystkich byłych i obecnych osób związanych z redakcją. 

Lubsport.pl powstawał z myślą o dostarczeniu lubelskim kibicom jak najświeższych, konkretnych informacji, a także ciekawych wywiadów i publicystyki. Naszą misją była i w dalszym ciągu jest służba dziennikarska oraz działanie na rzecz lubelskiego sportu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w historii naszego portalu pojawiło się kilka kryzysowych momentów, jak na przykład ograniczenie się do opisywania dwóch dyscyplin, zrezygnowanie z wypowiedzi trenerów czy nawet rozważanie zamknięcia portalu. Po czasie śmiało możemy przyznać, że nie były to mądre posunięcia, ale niestety pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Wszyscy jesteśmy młodymi osobami, które za swoją pracę nie dostają wynagrodzenia, dlatego prosimy Was drodzy czytelnicy o jeszcze więcej zrozumienia dla nas. Zwłaszcza w przypadku, gdy relacja nie pojawia się na stronie od razu po meczu. Jeśli możemy Was jeszcze o coś prosić, to trzymajcie za nas kciuki, abyśmy dalej mieli w sobie tyle zapału, co zawsze.

Dziękujemy, że jesteście z nami, a jeżeli macie jakieś uwagi, z którymi chcielibyście się z nami podzielić, to zachęcamy do kontaktu w komentarzach lub pod adresem: [email protected]

Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele rocznic.

Ze sportowym pozdrowieniem!