Specjalna promocja Outletmedia dla czytelników Lubsportu!

Specjalna promocja Outletmedia dla czytelników Lubsportu!

Od sierpnia tego roku partnerem i sponsorem portalu Lubsport.pl jest sieć Outletmedia.pl. Firma oferuje szeroki asortyment sprzętu RTV AGD w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Urządzenia pochodzą z rynku polskiego. Są to renomowane światowe marki. Sprzęt objęty jest pełną gwarancją producenta i jest fabrycznie nowy. Firma posiada również dwa sklepy stacjonarne: w Zamościu w pawilonie Snop na ul. Szczebrzeskiej 35 A oraz w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Łaszczowieckiej 1 (na dawnej bazie WSK).

 O opinię dotyczącą sklepu poprosiliśmy naszych czytelników: 

Dla mnie rewelacja – opowiada nam Mariusz, kibic Motoru Lublin. Dzięki Lubsportowi zostało mi bardzo dużo w kieszeni podczas zakupu zmywarki. Poszukiwałem konkretny model i zwiedziłem kilka galerii w Lublinie, celem zakupu. Na szczęście trafiłem na reklamę Outletmedia.pl na Waszej stronie i zakupiłem tę samą zmywarkę przez internet 300 zł taniej niż gdziekolwiek. Towar dostarczono mi w ciągu 48 godzin elegancko zapakowany i zabezpieczony”.

Pewnego dnia żona zakomunikowała mi, że pójdę na mecz Huraganu, jeśli nie kupię jej wcześniej długo oczekiwanego sprzętu do zabudowy kuchennej. Mówi nam Igor, kibic z Międzyrzeca Podlaskiego. Jestem internetowym szperaczem i zwolennikiem zakupów online. Nie mam czasu i ochoty na wędrówki po sklepach w mieście. Podczas śledzenia „wyniku na żywo” mojej drużyny zauważyłem reklamę Outletmedia.pl na Waszej stronie. Kliknąłem, obejrzałem ofertę, następnie porównałem interesujące mnie modele na ceneo.pl i… zaniemówiłem z wrażenia! To się nazywa oszczędność! Kupiłem piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę i okap w takich cenach, że mogłem sobie pozwolić jeszcze na nowy telewizor! Dostawa kurierem bardzo szybka, sprawna i sensownie kosztowna. Polecam!”

Cieszą takie opinie, że możemy Państwu zaoferować dzięki współpracy z Outletmedia.pl coś więcej niż wyniki i relacje sportowe. Mamy też dla Państwa niespodziankę w postaci specjalnej listopadowej promocji dla naszych czytelników.

KAŻDY Z CZYTELNIKÓW, KTÓRY DOKONA ZAKUPU SPRZĘTU RTV AGD NA STRONIE OUTLETMEDIA.PL I WPISZE PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA W SYSTEMIE W RUBRYCE „UWAGI KLIENTA”  HASŁO „LUBSPORT” w dniach 2.11 – 30.11.2019 SKORZYSTA ZE SPECJALNEJ PROMOCJI POLEGAJĄCEJ NA BEZPŁATNEJ DOSTAWIE SPRZĘTU DO DOMU ZA POŚREDNICTWEM KURIERA! ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!