Sukcesy lubelskich łyżwiarek figurowych

Sukcesy lubelskich łyżwiarek figurowych

W miniony weekend łyżwiarki figurowe MKŁ Libella Lublin udały się do Łodzi, by wziąć udział w zawodach mikołajkowych. Dwie z pięciu zawodniczek reprezentujących klub z Koziego Grodu zajęły miejsca na podium. Róża Kimak okazała się najlepsza w kategorii child begginers, natomiast Indze Madejczyk przypadła w udziale trzecia lokata w kategorii brązowej. W zmaganiach wystartowały ponadto: Karolina Górniak, Ola Górniak oraz Izabela Kulpa.

WYPOWIEDŹ TRENERA

Ada Tymczak:Najmłodsza zawodniczka, która reprezentowała nasz klub w zawodach mikołajkowych, miała 7 lat, trzy pozostałe to były nastolatki i jedna seniorka. Jako klub istniejemy już dosyć długo. Na naszej stronie internetowej można znaleźć informacje o naszych osiągnięciach i naszej historii. Grupa jest spora, ale nadal poszukujemy nowych osób. Pierwsza lekcja w naszym klubie jest całkowicie bezpłatna. Szkółka ma treningi w soboty, niedziele i wtorki, natomiast zajęcia klubowe odbywają się w pozostałe dni o 6:30. W najbliższym czasie nasi zawodnicy będą brali udział w kolejnych imprezach. Czekają nas między innymi zawody w Warszawie, Dębicy, dwa razy w Łodzi, Poznaniu i Krakowie.

MKŁ Libella Lublin zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z łyżwiarstwem, na pierwszą, bezpłatną lekcję. Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych trenerów i odbywają się na lodowisku Icemania we wtorki, w godzinach 20:45-21:45 oraz w soboty i niedziele, w godzinach 9:30-10:30. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 668 949 993.

fot. MKŁ Libella Lublin