Akcja kibiców Łady 1945 Biłgoraj na 75-lecie klubu

Akcja kibiców Łady 1945 Biłgoraj na 75-lecie klubu

Trwająca pandemia koronawirusa ogranicza normalną i płynną działalność w wielu dziedzinach, w tym także w sporcie. W związku z tym kibice Łady 1945 Biłgoraj w porozumieniu z klubem zorganizowali akcję, która ma na celu zebranie środków finansowych potrzebnych do funkcjonowania struktur klubowych. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą inicjatywą i wsparcia klubu w tym niełatwym czasie!

Link do akcji znajduje się TUTAJ

OFICJALNY KOMUNIKAT ZAMIESZCZONY NA STRONIE INTERNETOWEJ KIBICÓW ŁADY 1945 BIŁGORAJ:

Nastały ciężkie czasy, również dla sportu. Problemy finansowe nie ominęły naszej Łady.

Solidne przygotowania do rundy wiosennej kosztowały nas wiele wysiłku i poważnie uszczupliły budżet klubu. Brak meczów ligowych, trudności w pozyskiwaniu sponsorów to w tej chwili najpoważniejsze problemy, z jakimi przyszło nam się mierzyć. Mieliśmy w tym roku wiele planów, część z nich, mamy nadzieję, uda się zrealizować w najbliższych miesiącach. Chcielibyśmy również, aby nasze drużyny dobrze przygotowały się do trudów kolejnego sezonu, dlatego w porozumieniu z władzami klubu, chcemy z Waszą pomocą uratować budżet Łady i wspólnymi siłami sprawić, aby ten jubileuszowy rok, mimo koronawirusa, został dobrze zapisany na kartach historii naszego klubu!

Wirtualne pakiety wsparcia

Każda z Waszych wpłat sprawi, że włodarze będą mogli uregulować bieżące potrzeby, a także w spokoju myśleć o nadchodzącym sezonie. Nieraz udowodniliście, że na całej biało-niebieskiej społeczności można polegać. Wierzymy, że tym razem będzie podobnie – zarówno kibice, jak i osoby, które na przestrzeni lat związane były z Ładą, aktywnie włączą się w tę akcję!

Platinum – 120 złotych
Gold – 60 złotych
Silver – 30 złotych

Korzyści

Osoba wspierająca Klub będzie mogła liczyć w następnym sezonie na specjalne przywileje, które dla Was przygotowaliśmy. Doskonale wiemy, że jako sympatycy tego nie oczekujecie, ale jesteśmy jedną wielką rodziną i dzisiaj Wy wspieracie Klub, a jutro Łada symbolicznie odwdzięcza się Wam!

Platinum – darmowy karnet i dodatkowo pierwszeństwo przy zakupie 4 biletów na mecze z potencjalnie ograniczoną liczbą widzów
Gold – zniżka 50 % na zakup karnetu
Silver – darmowe wejście na dowolnie wybrane spotkanie z osobą towarzyszącą

Ponadto Wasze imię i nazwisko lub pseudonim w ramach podziękowania będzie umieszczony na podstronie poniżej oraz na social media biłgorajskiego Klubu. Dodatkowo na Wasze skrzynki mailowe trafi specjalnie przygotowany plik, które będziecie mogli wydrukować.

Dane do wpłaty

Adresat: Łada 1945 Biłgoraj
Numer konta: 66 9602 0007 0014 2801 2000 0001
Tytuł: Darowizna na cele statutowe – (imię i nazwisko lub pseudonim, który zostanie opublikowany na podziękowaniu i adres e-mailowy)

Sympatycy, którzy chcą dołączyć do akcji w inny sposób, proszeni są o kontakt pod adresem [email protected]

fot. Łada Biłgoraj/ Karol Kotwis (archiwum) / ladabilgoraj.lbl.pl