Bizon zdobył punkt po siedmiu porażkach z rzędu

Bizon zdobył punkt po siedmiu porażkach z rzędu

Wynikiem 0:0 zakończyło się spotkanie 19. kolejki rozgrywek grupy I IV ligi lubelskiej pomiędzy Bizonem Jeleniec a Startem Krasnystaw. Oba zespoły miały w tym spotkaniu swoje szanse na zdobycie gola, ale piłka nie znalazła drogi do bramki. Dla drużyn zajmujących dwa ostatnie miejsca w IV-ligowej tabeli to cenny punkt zdobyty w ostatnim spotkaniu w tym roku.

Łukasz Hass:

Zagraliśmy dobry mecz i zabrakło nam skuteczności. Wreszcie nie straciliśmy gola, jednak szkoda, że go nie strzeliliśmy. Mieliśmy sytuacje pod bramką przeciwnika, ale ich nie wykorzystaliśmy. Szanujemy ten punkt, lecz nie jesteśmy zadowoleni. Cieszymy się, że chociaż udało nam się przełamać passę porażek na koniec tej rundy. W pełni satysfakcjonowałyby nas trzy punkty.


Marek Kwiecień:

Zespół zagrał bardzo walecznie i ambitnie, jednak średnio pod względem piłkarskim. Mamy duże kłopoty personalne i doceniamy ten remis. W tym spotkaniu nie było nas stać na zwycięstwo. 

Bizon Jeleniec – Start Krasnystaw 0:0

Bizon: Lisiewicz – Bogucki, Borkowski, Madejski, Dan. Osiak – Olek, A. Osiak (66′ Gajda), Gliniak (77′ Botwina), Rosłoń (85′ Piotrowski), Dołęga – Samociuk (60′ Bulak).

Start: Skrzypa – Jaroszek, Lenard, Saj, Florek – Ma. Ciechan, Mi. Ciechan, D. Sołdecki, J. Sołdecki, A. Kowalski – Wójtowicz (75′ Matycz).

Żółta kartka: Marcin Ciechan
Sędziował: Patryk Zielant (Biała Podlaska).

fot. KIKI (archiwum)

0 0 vote
Article Rating