Górnik odrobił stratę do Orląt i wygrał

Do 64. minuty niedzielnego meczu Orlęta Łuków prowadziły z Górnikiem II Łęczna 1:0, ale podopiecznym Roberta Różańskiego nie udało się dowieźć korzystnego dla siebie wyniku do końca spotkania. – Jesteśmy sami sobie winni. W pierwszej połowie Sebastian Matuszewski uderzał na bramkę rywali z trzech metrów i trafił w słupek. Stworzyliśmy w tym meczu bardzo dużo sytuacji, ale jeśli się ich nie wykorzystuje, to o wygraną bardzo trudno – komentuje szkoleniowiec beniaminka IV ligi lubelskiej.

Orlęta Łuków – Górnik II Łęczna 1:2 (1:0)
Bramki: Krzysztof Kierych 33′ – Piotr Rogala 64′, Jakub Olszewski 79′

Orlęta: Kopeć – Goławski, Bulak, Ł. Ebert, Olszewski (71′ Czerski) – M. Ebert, Sowisz, Kierych (83′ Kurowski), Wieliczuk, Matuszewski (61′ Dołęga) – Siemieniuk (76′ Skrzypek).

Górnik: P. Rojek – J. Rojek, Rogala, Szczerba, Turek – Czogała, Przybycień, Olszewski, Greniuk (64′ Jakubczak) – Świeca (85′ Grzelak), Bętkowski.

Żółte kartki: Łukasz Ebert, Krzysztof Kierych, Jakub Dołęga
Sedziował: Wojciech Myć (Lublin).