Hetman się nie zatrzymuje

Piąte zwycięstwo z rzędu zanotowali piłkarze Hetmana Zamość. Biało-zielono-czerwoni w ramach 5. kolejki rozgrywek IV ligi lubelskiej pokonali beniaminka z Krasnegostawu 3:0. Gospodarze już w 4. minucie meczu wyszli na prowadzenie po trafieniu Kamila Oziemczuka. Kolejne bramki padły w drugiej odsłonie spotkania, a ich strzelcem był Rafał Turczyn. – Rotowaliśmy w tym meczu składem, ponieważ w środę czeka nas spotkanie pucharowe. Starcie szybko ułożyło się po naszej myśli, bo już na początku bramkę strzelił Kamil Oziemczuk, po pięknej akcji Rafała Kycko. W pierwszej połowie słabo to wyglądało. Graliśmy w środku pola przy krótkich wymianach. Było po prostu bezbarwnie. Natomiast w drugiej odsłonie zrobiliśmy pięć zmian, co dało naszym chłopakom świeżość – komentuje asystent Jacka Ziarkowskiego, Krzysztof Krupa.

Hetman Zamość – Start Krasnystaw 3:0 (1:0)
Bramki: Kamil Oziemczuk 4′, Rafał Turczyn 73′, 86′

Hetman: Kowalczyk – Byszewski (55′ Skiba), Żmuda, Dudek, Mazurek (33′ Daszkiewicz) – Markowski, Solecki (85′ Pupeć), Oziemczuk, Kycko, Myśliwiecki (55′ Turczyn) – Olszak (65′ Skoczylas).

Start: Kowiński – Wojciechowski (73′ Nowakowski), Sobów, Saj, Kwiatkowski – Bielak, Drahanczuk, Kabasa, Chochowski (72′ Sadowski, 80′ Wójtowicz), Lenard (57′ Florek) – Szponar (63′ Kiszyjew).

Żółte kartki: Marcin Byszewski – Paweł Chochowski, Rafał Kabasa
Sędziował: Jakub Prończuk (Chełm).