Jurij Furta dogonił Kłosa Chełm

Dwie bramki Jurija Furty strzelone w końcówce meczu ekipie Kłosa Chełm pozwoliły Victorii Żmudź na zremisowanie spotkania rozgrywanego w ramach 14. kolejki rozgrywek IV ligi lubelskiej. To było bardzo otwarte spotkanie, w którym obie drużyny miały swoje okazje. Pierwszą połowę zakończyliśmy z wynikiem 2:1, ale mogliśmy strzelić spokojnie jeszcze dwie bramki. Po przerwie podwyższyliśmy rezultat na 3:1. W 83. minucie nie powinniśmy w tak łatwy sposób stracić gola. Z przebiegu meczu wynik jest sprawiedliwy, lecz sytuacja, gdzie najmniejszy zawodnik na boisku, czyli Jurij Furta strzela nam dwie bramki po wrzutce, jest niedopuszczalna – zaznacza Robert Tarnowski, szkoleniowiec Kłosa Chełm.

Kłos Chełm – Victoria Żmudź 3:3 (2:1)
Bramki: Paweł Fornal 3′, Paweł Król 28′, Kazimierz Bala 60′ – Piotr Lecki 7′, Jurij Furta 83′, 88′

Kłos: Mucha – Stepaniuk, Poznański, Kowalski, Bala (90′ Ciechoński) – Rak (60′ Kuśmierz), Flis, Gierczak, Król (60′ Chmiel), Fornal – Drzewicki (72′ Huk).

Victoria: Seniuk – Brzozowski (82′ Gregorowicz), Pogorzelec, Brodalski, Przychodzień (67′ Persona) – Sawa, Kuczyński (46′ Zwolak), Furta, Stańczykowski (67′ Misztal) – Sobiech, Lecki (35′ Kasprzycki).

Żółte kartki: Daniel Brzozowski, Mateusz Brodalski, Tomasz Pogorzelec
Czerwona kartka: Emil Poznański 90+2′ (za faul)
Sędziował: Arkadiusz Wróbel (Biała Podlaska).