Karuzela transferowa drużyn z województwa lubelskiego przed sezonem 2020/2021

Karuzela transferowa drużyn z województwa lubelskiego przed sezonem 2020/2021

Drużyny z regionu już rozpoczęły przygotowania i kompletowanie kadry na sezon 2020/2021. W tym aktualizowanym zestawieniu będziemy odnotowywali potwierdzone transfery zespołów z Lubelszczyzny.

II LIGA

Motor Lublin
Przyszli: Leszek Jagodziński (Zagłębie II Lubin), Michał Król (Legia II Warszawa), Sebastian Madejski (Olimpia Elbląg)
Odeszli: Konrad Gruszkowski (koniec wypożyczenia z Wisły Kraków), Szymon Kamiński (Orlęta Radzyń Podlaski), Michał Paluch (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Adrian Kajpust (Wisła Sandomierz), Dawid Brzozowski (wypożyczenie do Chełmianki Chełm), Bartosz Rymek, Krystian Kalinowski, Maciej Kraśniewski


III LIGA GRUPA IV

Avia Świdnik
Przyszli: Andrzej Sobieszczyk (Hetman Zamość), Patryk Drozd (Granit Bychawa), Rafał Kursa (Hetman Zamość), Rafał Dobrzyński (Chełmianka Chełm)
Odeszli: Bartłomiej Kukułowicz (koniec wypożyczenia z Górnika Łęczna), Sebastian Głaz, Konrad Kołodziej

Chełmianka Chełm
Przyszli: Sebastian Ciołek (Sokół Sieniawa), Jakub Bednara (Lublinianka), Grzegorz Bonin (Lublinianka), Michał Wołos (Orlęta Radzyń Podlaski), Łukasz Mazurek (Stal Kraśnik), Paweł Myśliwiecki (Hetman Zamość), Hubert Kotowicz (Lewart Lubartów), Dawid Skoczylas (Hetman Zamość), Michał Wawryszczuk (Sokół Sieniawa), Przemysław Kanarek (Hetman Zamość), Tomasz Brzyski (Lublinianka), Dawid Brzozowski (wypożyczenie z Motoru Lublin)
Odeszli: Volodymyr Hladkyy, Paweł Wójcicki (Kłos Chełm), Kamil Leśniak (Kłos Chełm), Jakub Rak (Kłos Chełm), Rafał Dobrzyński (Avia Świdnik), Dawid Lewkowicz (Unia Białopole)

Hetman Zamość
Przyszli:
Odeszli: Krzysztof Zaremba, Paweł Myśliwiecki (Chełmianka Chełm), Dawid Skoczylas (Chełmianka Chełm), Michał Dudek, Daniel Dybiec, Andrzej Sobieszczyk (Avia Świdnik), Przemysław Kanarek (Chełmianka Chełm), Rafał Kursa (Avia Świdnik), Patryk Słotwiński (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Lewart Lubartów
Przyszli:
Odeszli:
Karol Bujak (Górnik II Łęczna), Hubert Kotowicz (Chełmianka Chełm), Dariusz Michna, Dawid Iskierka, Patryk Pokrywka, Mateusz Filipczuk (Kłos Chełm)

Orlęta Radzyń Podlaski
Przyszli: Kacper Wiatrak (wypożyczenie z Radomiaka Radom), Adrian Nowosadko (wypożyczenie z Radomiaka Radom), Michał Kobiałka (Wisła Puławy), Szymon Kamiński (Motor Lublin), Piotr Kuźma (BKS Lublin)
Odeszli: Artur Sułek (Powiślak Końskowola), Rafał Nowak, Bartosz Ciborowski, Artur Renkowski (Huragan Międzyrzec Podlaski)

Podlasie Biała Podlaska
Przyszli:
Odeszli: Michał Wszołek (koniec wypożyczenia z Lublinianki)

Stal Kraśnik
Przyszli: Bartosz Dyszy (Lider Włocławek), Adam Zawierucha (Lider Włocławek), Julien Tadrowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jarosław Kurkiewicz (LKS Gościeradów), Krystian Pietrzyk (MUKS Kraśnik)
Odeszli: Paweł Kaczmarek (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Łukasz Mazurek (Chełmianka Chełm)

Wisła Puławy
Przyszli: Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów), Emil Drozdowicz (Chojniczanka Chojnice), Adrian Paluchowski (Stal Mielec)
Odeszli: Michał Kobiałka (Orlęta Radzyń Podlaski), Szymon Stanisławski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Michał Zuber, Piotr Rogala (ŁKS Łagów), Michał Wolanin (koniec wypożyczenia z Jagiellonii Białystok), Karol Barański, Damian Bernat (wypożyczenie do Powiślaka Końskowola)


IV LIGA LUBELSKA

Bizon Jeleniec
Przyszli: Rafał Borysiuk (trener)
Odeszli: Mariusz Ciołek (trener)

Górnik II Łęczna
Przyszli: Sławomir Pogonowski (trener), Karol Bujak (Lewart Lubartów)
Odeszli: Jacek Fiedeń (trener), Jakub Kamiński (wypożyczenie do Sparty Rejowiec Fabryczny)

Granit Bychawa
Przyszli: 
Odeszli: Patryk Drozd (Avia Świdnik)

Grom Różaniec
Przyszli:
Odeszli: 

Gryf Gmina Zamość
Przyszli: Adrian Wołoch (Kryształ Werbkowice), Krystian Wołoch (Kryształ Werbkowice)
Odeszli:

Huczwa Tyszowce
Przyszli: 
Odeszli:

Huragan Międzyrzec Podlaski
Przyszli: Artur Renkowski (Orlęta Radzyń Podlaski)
Odeszli: Mateusz Konaszewski (Lutnia Piszczac), Adam Wiraszka

Kłos Chełm
Przyszli: Paweł Wójcicki (Chełmianka Chełm), Kamil Leśniak (Chełmianka Chełm), Jakub Rak (Chełmianka Chełm), Mateusz Filipczuk (Lewart Lubartów), Mariusz Bożek (Bronowianka Kraków)
Odeszli: Dawid Stepaniuk

Kryształ Werbkowice
Przyszli: Jacek Ziarkowski (trener), Damian Otręba (ostatnio Tomasovia Tomaszów Lubelski), Grzegorz Mulawa (Lublinianka)
Odeszli: Piotr Welcz (trener), Adrian Wołoch (Gryf Gmina Zamość), Krystian Wołoch (Gryf Gmina Zamość), Damian Pilipczuk (Roztocze Szczebrzeszyn), Michał Luterek (Roztocze Szczebrzeszyn), Filip Filipczuk, Vadim Alokhin (powrót na Ukrainę), Mateusz Olszak, Jakub Grzęda, Kamil Warecki (Świdniczanka Świdnik Mały)

Lublinianka
Przyszli: Michał Wszołek (powrót z wypożyczenia do Podlasia Biała Podlaska)
Odeszli: Jakub Bednara (Chełmianka Chełm), Jarosław Milcz (Powiślak Końskowola), Sebastian Wrzesiński (Powiślak Końskowola), Dominik Ptaszyński (Powiślak Końskowola), Grzegorz Bonin (Chełmianka Chełm), Tomasz Brzyski (Chełmianka Chełm), Grzegorz Mulawa (Kryształ Werbkowice), Dariusz Drzazga (Janowianka Janów Lubelski)

Lutnia Piszczac
Przyszli: Przemysław Grajek (trener), Mateusz Konaszewski (Huragan Międzyrzec Podlaski)
Odeszli: Henryk Grodecki (trener)

Łada 1945 Biłgoraj
Przyszli:
Odeszli: Patryk Dorosz (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Opolanin Opole Lubelskie
Przyszli:
Odeszli:

Orlęta Łuków
Przyszli: 
Odeszli:

POM Iskra Piotrowice:
Przyszli: Jarosław Walęciuk (Granit Bychawa)
Odeszli: Robert Kazubski (Victoria Żmudź)

Powiślak Końskowola
Przyszli: Kamil Witkowski (trener), Artur Sułek (Orlęta Radzyń Podlaski), Jarosław Milcz (Lublinianka), Sebastian Wrzesiński (Lublinianka), Dominik Ptaszyński (Lublinianka), Maciej Zagórski (Unia Hrubieszów), Damian Bernat (wypożyczenie z Wisły Puławy)
Odeszli: Łukasz Giza (trener), Damian Koprucha (Hetman Żółkiewka), Krystian Kusal, Mateusz Kamola, Jakub Zolech, Mateusz Antoniak, Mateusz Łakomy, Maciej Pięta

Sparta Rejowiec Fabryczny
Przyszli: Michał Kić (Sygnał Lublin), Marcin Borówka (Tajfun Ostrów Lubelski), Paweł Figura, Mateusz Karwowski (obaj BKS Lublin), Jakub Kamiński (wypożyczenie z Górnika II Łęczna)
Odeszli:

Start Krasnystaw
Przyszli: Krzysztof Janiak (AMSPN Hetman Zamość), Jerzy Fiszer (Okęcie Warszawa)
Odeszli: Marek Szponar (Trawena Trawniki), Krystian Sawa

Świdniczanka Świdnik Mały
Przyszli: Kamil Warecki (Kryształ Werbkowice)
Odeszli: Piotr Wójcik, Damian Wołodko, Patryk Grzegorczyk, Filip Kaczorowski

Tomasovia Tomaszów Lubelski
Przyszli: Patryk Dorosz (Łada 1945 Biłgoraj), Patryk Słotwiński (Hetman Zamość), Michał Towbin (powrót z wypożyczenia do Roztocza Narol), Bartosz Iwanicki (powrót z wypożyczenia do Czarnych Staniątki)
Odeszli: Wesley Vincent Cain, Radosław Łeń, Maciej Stożek, Miłosz Turewicz, Patryk Krosman

Unia Białopole:
Przyszli: Dawid Lewkowicz (Chełmianka Chełm)
Odeszli:

Unia Hrubieszów
Przyszli:
Odeszli: Maciej Zagórski (Powiślak Końskowola), Piotr Bednarek, Szczepan Popko

Victoria Żmudź
Przyszli: Robert Kazubski (POM Iskra Piotrowice), Szymon Bielecki (Polesie Kock), Kamil Ostrowski (Orion Niedrzwica Duża), Damian Kruczek (Polesie Kock)
Odeszli:

Włodawianka Włodawa
Przyszli:
Odeszli: