Karuzela transferowa drużyn z województwa lubelskiego przed sezonem 2020/2021

Karuzela transferowa drużyn z województwa lubelskiego przed sezonem 2020/2021

Drużyny z regionu już rozpoczęły przygotowania i kompletowanie kadry na sezon 2020/2021. W tym aktualizowanym zestawieniu będziemy odnotowywali potwierdzone transfery zespołów z Lubelszczyzny.

II LIGA

Motor Lublin
Przyszli: Leszek Jagodziński (Zagłębie II Lubin), Michał Król (Legia II Warszawa), Sebastian Madejski (Olimpia Elbląg), Seweryn Kiełpin (ostatnio Stal Mielec), Ariel Wawszczyk (Olimpia Grudziądz), Daniel Świderski (Resovia), Paweł Moskwik (Znicz Pruszków), Michał Lach (Podlasie Biała Podlaska), Michał Bogacz (wypożyczenie z Zagłębia Lubin)
Odeszli: Konrad Gruszkowski (koniec wypożyczenia z Wisły Kraków), Szymon Kamiński (Orlęta Radzyń Podlaski), Michał Paluch (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Adrian Kajpust (Wisła Sandomierz), Dawid Brzozowski (wypożyczenie do Chełmianki Chełm), Bartosz Rymek (koniec wypożyczenia z Legii II Warszawa), Krystian Kalinowski, Maciej Kraśniewski, Adrian Olszewski, Bartosz Zbiciak (wypożyczenie do Lewartu Lubartów)


III LIGA GRUPA IV

Avia Świdnik
Przyszli: Andrzej Sobieszczyk (Hetman Zamość), Patryk Drozd (Granit Bychawa), Rafał Kursa (Hetman Zamość), Rafał Dobrzyński (Chełmianka Chełm), Kamil Oziemczuk (Hetman Zamość), Michał Androsiuk (wypożyczenie z Escoli Varsovia)
Odeszli: Bartłomiej Kukułowicz (koniec wypożyczenia z Górnika Łęczna), Sebastian Głaz, Konrad Kołodziej, Bartosz Szelong (koniec wypożyczenia z GKS-u Jastrzębie), Mateusz Ozimek, Krystian Śliwa (Świdniczanka Świdnik Mały)

Chełmianka Chełm
Przyszli: Sebastian Ciołek (Sokół Sieniawa), Jakub Bednara (Lublinianka), Grzegorz Bonin (Lublinianka), Michał Wołos (Orlęta Radzyń Podlaski), Łukasz Mazurek (Stal Kraśnik), Paweł Myśliwiecki (Hetman Zamość), Hubert Kotowicz (Lewart Lubartów), Dawid Skoczylas (Hetman Zamość), Michał Wawryszczuk (Sokół Sieniawa), Przemysław Kanarek (Hetman Zamość), Tomasz Brzyski (Lublinianka), Dawid Brzozowski (wypożyczenie z Motoru Lublin)
Odeszli: Volodymyr Hladkyy, Paweł Wójcicki (Kłos Chełm), Kamil Leśniak (Kłos Chełm), Jakub Rak (Kłos Chełm), Rafał Dobrzyński (Avia Świdnik), Dawid Lewkowicz (Unia Białopole), Dawid Kuśmierz

Hetman Zamość
Przyszli: Adrian Gierowski (Opolanin Opole Lubelskie), Piotr Dajos (Opolanin Opole Lubelskie), Wesley Vincent Cain (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Michał Wolanin (Jagiellonia Białystok), Rafał Kruczkowski (Bałtyk Koszalin), Piotr Białousko, Dawid Rosiak (obaj ŁKS II Łódź), Jakub Jaroszyński (wypożyczenie z Górnika Łęczna), Kacper Maciaś (wypożyczenie z Hutnika Kraków), Piotr Jamroż (KS Raszyn)
Odeszli: Marcin Płuska (trener), Krzysztof Zaremba, Paweł Myśliwiecki (Chełmianka Chełm), Dawid Skoczylas (Chełmianka Chełm), Michał Dudek (Podhale Nowy Targ), Daniel Dybiec, Andrzej Sobieszczyk (Avia Świdnik), Przemysław Kanarek (Chełmianka Chełm), Rafał Kursa (Avia Świdnik), Patryk Słotwiński (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Kamil Tomczyszyn (Unia Hrubieszów), Przemysław Żmuda (Świdniczanka Świdnik Mały), Kamil Oziemczuk (Avia Świdnik), Rafał Kycko (Huczwa Tyszowce), Dawid Daszkiewicz (Huczwa Tyszowce), Adrian Ligienza

Lewart Lubartów
Przyszli: Bartosz Zbiciak (wypożyczenie z Motoru Lublin), Marcin Świech (ostatnio Stal Kraśnik), Maciej Góralski (Hutnik Kraków), Bartosz Fiedeń (Górnik II Łęczna)
Odeszli:
Karol Bujak (Górnik II Łęczna), Hubert Kotowicz (Chełmianka Chełm), Dariusz Michna (Huczwa Tyszowce), Dawid Iskierka (Huczwa Tyszowce), Patryk Pokrywka (Sparta Rejowiec Fabryczny), Mateusz Filipczuk (Kłos Chełm)

Orlęta Radzyń Podlaski
Przyszli: Kacper Wiatrak (wypożyczenie z Radomiaka Radom), Adrian Nowosadko (wypożyczenie z Radomiaka Radom), Michał Kobiałka (Wisła Puławy), Szymon Kamiński (Motor Lublin), Piotr Kuźma (BKS Lublin), Maciej Wojczuk (Wisła Puławy)
Odeszli: Artur Sułek (Powiślak Końskowola), Rafał Nowak (Znicz Biała Piska), Bartosz Ciborowski (Olimpia Zambrów), Artur Renkowski (Huragan Międzyrzec Podlaski), Kacper Lipiński (Orlęta Łuków), Oskar Siwek (Orlęta Łuków)

Podlasie Biała Podlaska
Przyszli: Mateusz Golba, Wiktor Krasowski, Filip Szabaciuk, Karol Warda, Gabriel Mierzwiński, Aleksander Olszewski (wszyscy TOP 54 Biała Podlaska)
Odeszli: Michał Wszołek (koniec wypożyczenia z Lublinianki), Mychajło Kaznokha, Oskar Szabat (Lutnia Piszczac), Patryk Pakuła (koniec wypożyczenia z Huraganu Międzyrzec Podlaski), Michał Lach (Motor Lublin), Dominik Marczuk (Stal Rzeszów)

Stal Kraśnik
Przyszli: Bartosz Dyszy (Lider Włocławek), Adam Zawierucha (Lider Włocławek), Julien Tadrowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jarosław Kurkiewicz (LKS Gościeradów), Krystian Pietrzyk (MUKS Kraśnik), Kamil Wolski (ostatnio Legionovia Legionowo)
Odeszli: Paweł Kaczmarek (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Łukasz Mazurek (Chełmianka Chełm), Kamil Król (Opolanin Opole Lubelskie), Anton Lutsyk (Opolanin Opole Lubelskie), Bartłomiej Koneczny (Opolanin Opole Lubelskie)

Wisła Puławy
Przyszli: Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów), Emil Drozdowicz (Chojniczanka Chojnice), Adrian Paluchowski (Stal Mielec), Lukas Kuban (Stomil Olsztyn)
Odeszli: Michał Kobiałka (Orlęta Radzyń Podlaski), Szymon Stanisławski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Michał Zuber (Świdniczanka Świdnik Mały), Piotr Rogala (ŁKS Łagów), Michał Wolanin (koniec wypożyczenia z Jagiellonii Białystok), Karol Barański, Damian Bernat (wypożyczenie do Powiślaka Końskowola), Maciej Wojczuk (Orlęta Radzyń Podlaski)


IV LIGA LUBELSKA

Bizon Jeleniec
Przyszli: Rafał Borysiuk (trener), Kacper Kania (wypożyczenie z Orląt Radzyń Podlaski), Piotr Madejski (wypożyczenie z Orląt Radzyń Podlaski), Arkadiusz Osiak (Wisła Puławy), Daniel Osiak (Kujawiak Stanin), Jakub Bulak (Orlęta Łuków), Łukasz Samociuk (Grom Kąkolewnica)
Odeszli: Mariusz Ciołek (trener)

Górnik II Łęczna
Przyszli: Sławomir Pogonowski (trener), Karol Bujak (Lewart Lubartów)
Odeszli: Jacek Fiedeń (trener), Jakub Kamiński (wypożyczenie do Sparty Rejowiec Fabryczny), Jakub Olszewski (Powiślak Końskowola), Bartosz Fiedeń (Lewart Lubartów)

Granit Bychawa
Przyszli: Hubert Iwaniak (BKS Lublin)
Odeszli: Patryk Drozd (Avia Świdnik)

Grom Różaniec
Przyszli: Janusz Birut (Łada 1945 Biłgoraj), Volodymyr Halych (Lokomotiv Rawa Ruska), Kamil Przybysławski (Cosmos Józefów), Przemysław Krzyszycha (Łada 1945 Biłgoraj), Jakub Paćkowski (Łada 1945 Biłgoraj)
Odeszli: Krzysztof Walkiewicz (TS Kaszarawa Żywiec), Daniel Grabski (TS Kaszarawa Żywiec), Jakub Grasza (Tarpan Korchów), Bartłomiej Rutkowski (nie wznowił treningów)

Gryf Gmina Zamość
Przyszli: Adrian Wołoch (Kryształ Werbkowice), Krystian Wołoch (Kryształ Werbkowice), Adrian Cymerman (Roztocze Szczebrzeszyn), Kamil Woźniak (Roztocze Szczebrzeszyn), Rafał Tomasiak, Damian Dołba, Wojciech Żukowski, Bartłomiej Panas (wszyscy AMSPN Hetman Zamość)
Odeszli:

Huczwa Tyszowce
Przyszli: Dariusz Michna (Lewart Lubartów), Szczepan Popko (Unia Hrubieszów), Dawid Iskierka (Lewart Lubartów), Patryk Krosman (wypożyczenie z Tomasovii Tomaszów Lubelski), Rafał Kycko (Hetman Zamość), Dawid Daszkiewicz (Hetman Zamość), Daniel Pyś (wypożyczenie z Potoku Sitno), Krystian Kuron (Orlęta Łuków), Jakub Wyłupek (Unia Hrubieszów)
Odeszli: Michał Czachor (Orkan Bełżec), Stanisław Anioł (Igros Krasnobród), Karol Bukowski (Roztocze Szczebrzeszyn), Przemysław Sioma (Andoria Mircze), Mateusz Pawliszak (wypożyczenie do WKS Przewale), Patryk Miedźwiedź (Hetman Żółkiewka), Paweł Wiciejowski (Igros Krasnobród), Mateusz Bojarczuk (Granica Lubycza Królewska), Mateusz Materna (wypożyczenie do WKS Przewale), Anton Sara (powrót na Ukrainę), Andrii Boiko (powrót na Ukrainę), Mateusz Herda (nie wznowił treningów), Maciej Posłuszny (wyjazd za granicę), Łukasz Kwarciany (wyjazd za granicę), Piotr Maliszewski (wyjazd do Krakowa), Łukasz Sobolewski (kontuzja), Paweł Szatała (szuka klubu), Jarosław Legeżyński, Adam Onkiewicz, Kamil Furmańczuk, Daniel Wybranowski (wszyscy zrezygnowali z gry)

Huragan Międzyrzec Podlaski
Przyszli: Artur Renkowski (Orlęta Radzyń Podlaski), Daniel Kleber (ostatnio Motor Lubawa), Sebastian Czarnecki (Motor II Lublin), Patryk Pakuła (powrót z wypożyczenia do Podlasia Biała Podlaska)
Odeszli: Mateusz Konaszewski (Lutnia Piszczac), Adam Wiraszka (Lutnia Piszczac), Krzysztof Płodowski (Lutnia Piszczac)

Kłos Chełm
Przyszli: Paweł Wójcicki (Chełmianka Chełm), Kamil Leśniak (Chełmianka Chełm), Jakub Rak (Chełmianka Chełm), Mateusz Filipczuk (Lewart Lubartów), Mariusz Bożek (Bronowianka Kraków), Alan Chmiel
Odeszli: Dawid Stepaniuk, Patryk Gierczak (wyjazd za granicę), Mateusz Skuczyński (wypożyczenie do Znicza Siennica Różana), Dominik Korona (wypożyczenie do juniorów starszych Chełmianki Chełm)

Kryształ Werbkowice
Przyszli: Jacek Ziarkowski (trener), Damian Otręba (ostatnio Tomasovia Tomaszów Lubelski), Grzegorz Mulawa (Lublinianka), Jakub Jarosz (Huragan Hrubieszów)
Odeszli: Piotr Welcz (trener), Adrian Wołoch (Gryf Gmina Zamość), Krystian Wołoch (Gryf Gmina Zamość), Damian Pilipczuk (Roztocze Szczebrzeszyn), Michał Luterek (Roztocze Szczebrzeszyn), Filip Filipczuk, Vadim Alokhin (powrót na Ukrainę), Mateusz Olszak, Jakub Grzęda, Kamil Warecki (Świdniczanka Świdnik Mały)

Lublinianka
Przyszli: Michał Wszołek (powrót z wypożyczenia do Podlasia Biała Podlaska), Norbert Pioś, Marcin Fiedeń (Stok Zakrzówek), Cezary Kabała (ostatnio Siarka Tarnobrzeg), Krzysztof Rybak (transfer definitywny z Motoru Lublin)
Odeszli: Jakub Bednara (Chełmianka Chełm), Jarosław Milcz (Powiślak Końskowola), Sebastian Wrzesiński (Powiślak Końskowola), Dominik Ptaszyński (Powiślak Końskowola), Grzegorz Bonin (Chełmianka Chełm), Tomasz Brzyski (Chełmianka Chełm), Grzegorz Mulawa (Kryształ Werbkowice), Dariusz Drzazga (Janowianka Janów Lubelski), Marcin Zabłocki (Włodawianka Włodawa)

Lutnia Piszczac
Przyszli: Przemysław Grajek (trener), Mateusz Konaszewski (Huragan Międzyrzec Podlaski), Adam Wiraszka (Huragan Międzyrzec Podlaski), Krzysztof Płodowski (Huragan Międzyrzec Podlaski), Oskar Szabat (Podlasie Biała Podlaska), Jakub Magier (ostatnio Granica Terespol), Piotr Litwiniuk (ostatnio Podlasie Biała Podlaska)
Odeszli: Henryk Grodecki (trener)

Łada 1945 Biłgoraj
Przyszli:
Odeszli: Patryk Dorosz (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Janusz Birut (Grom Różaniec), Przemysław Krzyszycha (Grom Różaniec), Jakub Paćkowski (Grom Różaniec)

Opolanin Opole Lubelskie
Przyszli: Kamil Król (Stal Kraśnik), Anton Lutsyk (Stal Kraśnik), Bartłomiej Koneczny (Stal Kraśnik), Grzegorz Leziak (LKS Stróża)
Odeszli: Jakub Nowak (Powiślak Końskowola), Mateusz Łaska, Adrian Gierowski (Hetman Zamość), Piotr Dajos (Hetman Zamość)

Orlęta Łuków
Przyszli: Kacper Lipiński (Orlęta Radzyń Podlaski), Oskar Siwek (Orlęta Radzyń Podlaski)
Odeszli: Jakub Bulak (Bizon Jeleniec), Krystian Kuron (Huczwa Tyszowce)

POM Iskra Piotrowice:
Przyszli: Michał Orłowski (Stal Poniatowa), Grzegorz Martyna (Stal Poniatowa)
Odeszli: Robert Kazubski (Victoria Żmudź), Sebastian Król (Włodawianka Włodawa)

Powiślak Końskowola
Przyszli: Kamil Witkowski (trener), Artur Sułek (Orlęta Radzyń Podlaski), Jarosław Milcz (Lublinianka), Sebastian Wrzesiński (Lublinianka), Dominik Ptaszyński (Lublinianka), Maciej Zagórski (Unia Hrubieszów), Damian Bernat (wypożyczenie z Wisły Puławy), Jakub Olszewski (Górnik II Łęczna), Jakub Nowak (Opolanin Opole Lubelskie), Kamil Lisiewicz (Sygnał Lublin)
Odeszli: Łukasz Giza (trener), Damian Koprucha (Hetman Żółkiewka), Krystian Kusal, Mateusz Kamola, Jakub Zolech, Mateusz Antoniak, Mateusz Łakomy, Maciej Pięta

Sparta Rejowiec Fabryczny
Przyszli: Michał Kić (Sygnał Lublin), Marcin Borówka (Tajfun Ostrów Lubelski), Paweł Figura, Mateusz Karwowski (obaj BKS Lublin), Jakub Kamiński (wypożyczenie z Górnika II Łęczna), Patryk Pokrywka (Lewart Lubartów)
Odeszli:

Start Krasnystaw
Przyszli: Krzysztof Janiak (AMSPN Hetman Zamość), Jerzy Fiszer (Okęcie Warszawa)
Odeszli: Marek Szponar (Trawena Trawniki), Krystian Sawa

Świdniczanka Świdnik Mały
Przyszli: Kamil Warecki (Kryształ Werbkowice), Kacper Kopyciński (ostatnio Hetman Zamość), Michał Zuber (Wisła Puławy), Krystian Śliwa (Avia Świdnik), Przemysław Żmuda (Hetman Zamość)
Odeszli: Piotr Wójcik, Damian Wołodko, Patryk Grzegorczyk, Filip Kaczorowski

Tomasovia Tomaszów Lubelski
Przyszli: Patryk Dorosz (Łada 1945 Biłgoraj), Patryk Słotwiński (Hetman Zamość), Michał Towbin (powrót z wypożyczenia do Roztocza Narol), Bartosz Iwanicki (powrót z wypożyczenia do Czarnych Staniątki), Karol Karólak (KS Wiązownica)
Odeszli: Wesley Vincent Cain (Hetman Zamość), Radosław Łeń, Maciej Stożek, Miłosz Turewicz (Unia Hrubieszów), Patryk Krosman (wypożyczenie do Huczwy Tyszowce)

Unia Białopole:
Przyszli: Dawid Lewkowicz (Chełmianka Chełm), Michał Antoniak (ostatnio Kłos Chełm), Mateusz Antoniak (ostatnio Kłos Chełm)
Odeszli: Grzegorz Piekaruk (nie wznowił treningów), Dariusz Wojtal (nie wznowił treningów), Dominik Swatek (Granica Dorohusk)

Unia Hrubieszów
Przyszli: Kamil Tomczyszyn (Hetman Zamość), Szymon Wanarski (AMSPN Hetman Zamość), Miłosz Turewicz (Tomasovia Tomaszów Lubelski)
Odeszli: Maciej Zagórski (Powiślak Końskowola), Piotr Bednarek, Szczepan Popko (Huczwa Tyszowce), Jakub Wyłupek (Huczwa Tyszowce)

Victoria Żmudź
Przyszli: Robert Kazubski (POM Iskra Piotrowice), Szymon Bielecki (Polesie Kock), Kamil Ostrowski (Orion Niedrzwica Duża), Damian Kruczek (Polesie Kock), Łukasz Bartnik (Włodawianka Włodawa), Ezana Kahsay (ostatnio Akron Zips)
Odeszli:

Włodawianka Włodawa
Przyszli: Marcin Zabłocki (Lublinianka), Sebastian Król (POM Iskra Piotrowice), Maciej Welman (ostatnio Stal Kraśnik)
Odeszli: Łukasz Bartnik (Victoria Żmudź)