Klasyfikacja strzelców IV ligi 2018/2019 (10)

Klasyfikacja strzelców IV ligi 2018/2019 (10)

Absencja Kamila Oziemczuka w 10. kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej nie spowodowała zmiany lidera klasyfikacji najlepszych strzelców. Zawodnik Hetmana Zamość w dalszym ciągu wyprzedza kolegów z drużyny, Mateusza Olszaka i Rafała Turczyna oraz Jarosława Milcza z Lublinianki.

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 10. KOLEJCE)

1. Kamil Oziemczuk (Hetman) – 9 goli
2. Jarosław Milcz (Lublinianka) – 7 goli
Mateusz Olszak (Hetman) – 7 goli
Rafał Turczyn (Hetman) – 7 goli
5. Piotr Świeca (Górnik) – 6 goli
6. Grzegorz Fularski (Lewart) – 5 goli
Rafał Kycko (Hetman) – 5 goli
Erwin Sobiech (Victoria) – 5 goli
Artur Szkutnik (Lewart) – 5 goli
Wojciech Więcaszek (Włodawianka) – 5 goli
Damian Ziółkowski (Huczwa) – 5 goli
Michał Zuber (Górnik) – 5 goli
13. Jakub Bednara (Lublinianka) – 4 gole
Damian Koprucha (Powiślak) – 4 gole
Dawid Pikul (Lewart) – 4 gole
Dawid Skoczylas (Hetman) – 4 gole
17. Paweł Bielak (Powiślak) – 3 gole
Karol Bujak (Lewart) – 3 gole
Tomasz Czogała (Górnik) – 3 gole
Patryk Dorosz (Łada) – 3 gole
Łukasz Drzewicki (Kłos) – 3 gole
Mateusz Ebert (Orlęta) – 3 gole
Tomasz Kłos (Tomasovia) – 3 gole
Mateusz Kłyk (Powiślak) – 3 gole
Kacper Kowalski (Kłos) – 3 gole
Damian Kuśmierz (Kłos) – 3 gole
Piotr Lecki (Victoria) – 3 gole
Grzegorz Misiarz (Polesie) – 3 gole
Kacper Nastałek (Tomasovia) – 3 gole
Adrian Rapa (Lublinianka) – 3 gole
Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – 3 gole
Damian Soćko (Orlęta) – 3 gole
Karol Turek (Górnik) – 3 gole
Adrian Wołoch (Kryształ) – 3 gole
35. Kazimierz Bala (Kłos) – 2 gole
Janusz Birut (Łada) – 2 gole
Michał Budzyński (Lewart) – 2 gole
Jacek Cybul (Polesie) – 2 gole
Adrian Dudkowski (Powiślak) – 2 gole
Kacper Duduś (Polesie) – 2 gole
Mateusz Filipczuk (Lewart) – 2 gole
Paweł Fornal (Kłos) – 2 gole
Jakub Fronc (Victoria) – 2 gole
Rafał Giziński (Powiślak) – 2 gole
Grzegorz Góral (Polesie) – 2 gole
Patryk Grzegorczyk (Powiślak) – 2 gole
Michał Jabłoński (Kryształ) – 2  gole
Przemysław Kanarek (Hetman) – 2 gole
Mychajło Kaznokha (Huczwa) – 2 gole
Damian Koprucha (Powiślak) – 2 gole
Przemysław Krzyszycha (Łada) – 2 gole
Bartłomiej Kukułowicz (Górnik) – 2 gole
Michał Luterek (Kryształ) – 2 gole
Władysław Magdysz (Włodawianka) -2 gole
Bartłomiej Mazur (Kryształ) – 2 gole
Łukasz Mruk (Tomasovia) – 2 gole
Grzegorz Mulawa (Lublinianka) – 2 gole
Patryk Orysz (Górnik) – 2 gole
Piotr Rogala (Górnik) – 2 gole
Stanisław Rybka (Kryształ) – 2 gole
Kamil Sawa (Victoria) – 2 gole
Marek Szponar (Start) – 2 gole
63. Vadim Alochin (Kryształ) – 1 gole
Jakub Baran (Lublinianka) – 1 gol
Kamil Bętkowski (Górnik) – 1 gol
Szymon Bielecki (Polesie) – 1 gol
Karol Bukowski (Huczwa) – 1 gol
Jakub Bulak (Orlęta) – 1 gol
Jakub Bylina (Włodawianka) – 1 gol
Paweł Chochowski (Start) – 1 gol
Arkadiusz Czok (Łada) – 1 gol
Damian Darnia (Ryki) – 1 gol
Dawid Daszkiewicz (Hetman) – 1 gol
Marcin Dycha (Łada) – 1 gol
Mateusz Dziurdza (Łada) – 1 gol
Mohamed Essam (Górnik) – 1 gol
Bartosz Fiedeń (Górnik) – 1 gol
Damian Flis (Kłos)  – 1 gol
Jurij Furta (Victoria) – 1 gol
Przemysław Huk (Kłos) – 1 gol
Bartosz Iwanicki (Tomasovia) – 1 gol
Antoni Jemioł (Włodawianka) – 1 gol
Damian Kamola (Lublinianka) – 1 gol
Karol Karwacki (Lewart) – 1 gol
Krzysztof Kierych (Orlęta) – 1 gol
Igor Korczakowski (Górnik) – 1 gol
Damian Kuzioła (Lublinianka) – 1 gol
Radosław Lenard (Start) – 1 gol
Kamil Leonarcik (Ryki) – 1 gol
Wojciech Majewski (Lewart) – 1 gol
Bartłomiej Marzęda (Lewart) – 1 gol
Mateusz Materna (Huczwa) – 1 gol
Sebastian Matuszewski (Orlęta) – 1 gol
Patryk Miedźwiedź (Huczwa) – 1 gol
Łukasz Mietlicki (Powiślak) – 1 gol
Klim Morenkov (Lublinianka) – 1 gol
Łukasz Najda (Lewart) – 1 gol
Iwan Oleksiuk (Łada) – 1 gol
Jakub Olszewski (Górnik) – 1 gol
Przemysław Orzechowski (Tomasovia) – 1 gol
Dawid Osojca (Ryki) – 1 gol
Paweł Osojca (Ryki) – 1 gol
Piotr Pacek (Górnik) – 1 gol
Maciej Pięta (Powiślak) – 1 gol
Paweł Przybysz (Ryki) – 1 gol
Sebastian Pyda (Powiślak) – 1 gol
Krzysztof Rak (Kłos) – 1 gol
Damian Rataj (Tomasovia) – 1 gol
Arkadiusz Sas (Kryształ) – 1 gol
Paweł Sasin (Górnik) – 1 gol
Pavlo Sheluk (Włodawianka) – 1 gol
Adrian Siemieniuk (Orlęta) – 1 gol
Przemysław Sioma (Huczwa) – 1 gol
Michał Skubis (Łada)  – 1 gol
Arkadiusz Smoła (Tomasovia) – 1 gol
Sebastian Sowisz (Orlęta) – 1 gol
Dawid Stepaniuk (Kłos) – 1 gol
Rafał Stępień (Lublinianka) – 1 gol
Jakub Szwed (Ryki) – 1 gol
Michał Towbin (Tomasovia) – 1 gol
Miłosz Turewicz (Tomasovia) – 1 gol
Kamil Warecki (Kryształ) – 1 gol
Arkadiusz Wałczyk (Kłos) – 1 gol
Jakub Wasilewski (Ryki) – 1 gol
Michał Wszołek (Lublinianka) – 1 gol

 

STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN (PO 10. KOLEJCE)

Górnik II Łęczna: 6 goli – Piotr Świeca, 5 goli – Michał Zuber, 3 gole – Tomasz Czogała, Karol Turek, 2 gole – Bartłomiej Kukułowicz , Patryk Orysz, Piotr Rogala, 1 gol – Kamil Bętkowski, Mohamed Essam, Bartosz Fiedeń, Igor Korczakowski, Jakub Olszewski, Piotr Pacek, Paweł Sasin

Hetman Zamość: 9 goli – Kamil Oziemczuk, 7 goli – Mateusz Olszak, Rafał Turczyn, 5 goli – Rafał Kycko, 4 gole –  Dawid Skoczylas, 2 gole – Przemysław Kanarek, 1 gol – Dawid Daszkiewicz,

Huczwa Tyszowce: 5 goli – Damian Ziółkowski, 2 gole – Mychajło Kaznokha, 1 gol – Karol Bukowski, Mateusz Materna, Patryk Miedźwiedź, Przemysław Sioma

Kłos Chełm: 3 gole – Łukasz Drzewicki, Kacper Kowalski, Damian Kuśmierz, 2 gole – Kazimierz Bala, Paweł Fornal, Krzysztof Rak, Dawid Stepaniuk, Arkadiusz Wałczyk, 1 gol – Damian Flis, Przemysław Huk

Kryształ Werbkowice: 3 gole – Bartłomiej Reszczyński, Adrian Wołoch, 2 gole – Michał Jabłoński , Michał Luterek, Bartłomiej Mazur, Stanisław Rybka, 1 gol –  Vadim, Alochin, Arkadiusz Sas, Kamil Warecki

Lewart Lubartów: 5 goli – Grzegorz Fularski, Artur Szkutnik, 4 gole – Dawid Pikul, 3 gole – Karol Bujak, 2 gole – Michał Budzyński, Mateusz Filipczuk, 1 gol – Karol Karwacki, Wojciech Majewski, Bartłomiej Marzęda, Łukasz Najda,

Lublinianka: 7 goli – Jarosław Milcz, 4 gole – Jakub Bednara, Adrian Rapa, 2 gole – Grzegorz Mulawa, 1 gol – Jakub Baran, Damian Kamola, Damian Kuzioła, Klim Morenkov, Rafał Stępień, Michał Wszołek

Łada 1945 Biłgoraj: 3 gole – Patryk Dorosz, 2 gole – Janusz Birut, Przemysław Krzyszycha, 1 gol – Arkadiusz Czok, Marcin Dycha, Mateusz Dziurdza, Iwan Oleksiuk, Michał Skubis

MKS Ryki: 1 gol – Damian Darnia, Kamil Leonarcik, Dawid Osojca, Paweł Osojca, Paweł Przybysz, Jakub Szwed, Jakub Wasilewski

Orlęta Łuków: 3 gole – Mateusz Ebert, Damian Soćko, 1 gol – Jakub Bulak, Krzysztof Kierych, Sebastian Matuszewski, Adrian Siemieniuk, Sebastian Sowisz

Polesie Kock: 3 gole – Grzegorz Misiarz, 2 gole – Jacek Cybul, Kacper Duduś, Grzegorz Góral, 1 gol – Szymon Bielecki

Powiślak Końskowola: 4 gole – Damian Koprucha, 3 gole – Paweł Bielak, Mateusz Kłyk, 2 gole – Adrian Dudkowski, Rafał Giziński, Patryk Grzegorczyk, 1 gol – Kamil Leszczyński,  Łukasz Mietlicki, Maciej Pięta, Sebastian Pyda

Start Krasnystaw: 2 gole – Marek Szponar, 1 gol – Paweł Chochowski, Radosław Lenard

Tomasovia Tomaszów Lubelski: 3 gole – Tomasz Kłos, Kacper Nastałek, Łukasz Mruk, 1 gol – Bartosz Iwanicki, Przemysław Orzechowski, Damian Rataj, Arkadiusz Smoła, Michał Towbin, Miłosz Turewicz

Victoria Żmudź: 5 goli – Erwin Sobiech, 3 gole – Piotr Lecki, 2 gole – Jakub Fronc, Kamil Sawa, 1 gol – Jurij Furta

Włodawianka Włodawa: 5 goli – Wojciech Więcaszek, 2 gole – Władysław Magdysz, 1 gol – Jakub Bylina, Antoni Jemioł, Pavlo Sheluk.