Klasyfikacja strzelców IV ligi 2018/2019 (15)

Klasyfikacja strzelców IV ligi 2018/2019 (15)

Po rudzie jesiennej sezonu 2018/2019 pozycję lidera klasyfikacji najlepszych strzelców rozgrywek IV ligi lubelskiej utrzymał Kamil Oziemczuk z Hetmana Zamość. 30-latek w miniony weekend poprawił swój dorobek o jedną bramkę strzeloną w starciu z Powiślakiem Końskowola. Na drugie miejsce awansował Wojciech Więcaszek z Włodawianki Włodawa (zajmuje je wraz z Damianem Kopruchą), który w meczu z MKS-em Ryki wpisał się na listę strzelców aż czterokrotnie. 

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 15. KOLEJCE)

1. Kamil Oziemczuk (Hetman) – 12 goli
2. Damian Koprucha (Powiślak) – 10 goli
Wojciech Więcaszek (Włodawianka) – 10 goli
4. Mateusz Olszak (Hetman) – 9 goli
Rafał Turczyn (Hetman) – 9 goli
6. Grzegorz Fularski (Lewart) – 8 goli
Jarosław Milcz (Lublinianka) – 8 goli
Erwin Sobiech (Victoria) – 8 goli
Artur Szkutnik (Lewart) – 8 goli
Damian Ziółkowski (Huczwa) – 8 goli
11. Piotr Lecki (Victoria) – 7 goli
Piotr Świeca (Górnik) – 7 goli
13. Rafał Kycko (Hetman) – 6 goli
Paweł Myśliwiecki (Hetman) – 6 goli
Damian Soćko (Orlęta) – 6 goli
Michał Zuber (Górnik) – 6 goli
17. Jakub Bednara (Lublinianka) – 5 goli
Paweł Bielak (Powiślak) – 5 goli
Michał Budzyński (Lewart) – 5 goli
Patryk Dorosz (Łada) – 5 goli
Dawid Skoczylas (Hetman) – 5 goli
22. Paweł Fornal (Kłos) – 4 gole
Jurij Furta (Victoria) – 4 gole
Mychajło Kaznokha (Huczwa) – 4 gole
Tomasz Kłos (Tomasovia) – 4 gole
Kacper Kowalski (Kłos) – 4 gole
Kacper Nastałek (Tomasovia) – 4 gole
Dawid Pikul (Lewart) – 4 gole
Damian Rataj (Tomasovia) – 4 gole
Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – 4 gole
Adrian Wołoch (Kryształ) – 4 gole
32. Kazimierz Bala (Kłos) – 3 gole
Szymon Bielecki (Polesie) – 3 gole
Karol Bujak (Lewart) – 3 gole
Bartłomiej Bułhak (Ryki) – 3 gole
Jacek Cybul (Polesie) – 3 gole
Tomasz Czogała (Górnik) – 3 gole
Łukasz Drzewicki (Kłos) – 3 gole
Kacper Duduś (Polesie) – 3 gole
Mateusz Ebert (Orlęta) – 3 gole
Jakub Fronc (Victoria) – 3 gole
Patryk Grzegorczyk (Powiślak) – 3 gole
Michał Jabłoński (Kryształ) – 3  gole
Antoni Jemioł (Włodawianka) – 3 gole
Przemysław Kanarek (Hetman) – 3 gole
Mateusz Kłyk (Powiślak) – 3 gole
Bartłomiej Kukułowicz (Górnik) – 3 gole
Damian Kuśmierz (Kłos) – 3 gole
Władysław Magdysz (Włodawianka) – 3 gole
Grzegorz Misiarz (Polesie) – 3 gole
Mateusz Misztal (Victoria) – 3 gole
Patryk Orysz (Górnik) – 3 gole
Adrian Rapa (Lublinianka) – 3 gole
Stanisław Rybka (Kryształ) – 3 gole
Arkadiusz Smoła (Tomasovia) – 3 gole
Karol Turek (Górnik) – 3 gole
Karol Wojciechowski (Start) – 3 gole
58. Jakub Baran (Lublinianka) – 2 gole
Janusz Birut (Łada) – 2 gole
Jakub Bulak (Orlęta) – 2 gole
Jakub Bylina (Włodawianka) – 2 gole
Adrian Dudkowski (Powiślak) – 2 gole
Paweł Dzyr (Lublinianka) – 2 gole
Mateusz Filipczuk (Lewart) – 2 gole
Rafał Giziński (Powiślak) – 2 gole
Grzegorz Góral (Polesie) – 2 gole
Krzysztof Kierych (Orlęta) – 2 gole
Igor Korczakowski (Górnik) – 2 gole
Przemysław Krzyszycha (Łada) – 2 gole
Michał Kuczyński (Victoria) – 2 gole
Michał Luterek (Kryształ) – 2 gole
Bartłomiej Mazur (Kryształ) – 2 gole
Patryk Miedźwiedź (Huczwa) – 2 gole
Klim Morenkov (Lublinianka) – 2 gole
Łukasz Mruk (Tomasovia) – 2 gole
Grzegorz Mulawa (Lublinianka) – 2 gole
Rafał Musz (Włodawianka) – 2 gole
Łukasz Najda (Lewart) – 2 gole
Paweł Osojca (Ryki) – 2 gole
Piotr Rogala (Górnik) – 2 gole
Kamil Sawa (Victoria) – 2 gole
Pavlo Sheluk (Włodawianka) – 2 gole
Adrian Siemieniuk (Orlęta) – 2 gole
Sebastian Sowisz (Orlęta) – 2 gole
Marek Szponar (Start) – 2 gole
Damian Szuta (Tomasovia) – 2 gole
Hubert Taradyś (Ryki) – 2 gole
Kamil Warecki (Kryształ) – 2 gole
Michał Wójtowicz (Start) – 2 gole
90. Vadim Alochin (Kryształ) – 1 gole
Damian Baran (Huczwa) – 1 gol
Kamil Bętkowski (Górnik) – 1 gol
Karol Bukowski (Huczwa) – 1 gol
Paweł Chochowski (Start) – 1 gol
Arkadiusz Czok (Łada) – 1 gol
Damian Darnia (Ryki) – 1 gol
Dawid Daszkiewicz (Hetman) – 1 gol
Jakub Dołęga (Orlęta) – 1 gol
Arkadiusz Drapsa (Start) – 1 gol
Michał Dudziński (Tomasovia) – 1 gol
Marcin Dycha (Łada) – 1 gol
Mateusz Dziurdza (Łada) – 1 gol
Mohamed Essam (Górnik) – 1 gol
Bartosz Fiedeń (Górnik) – 1 gol
Damian Flis (Kłos)  – 1 gol
Kryspin Florek (Start) – 1 gol
Przemysław Huk (Kłos) – 1 gol
Bartosz Iwanicki (Tomasovia) – 1 gol
Rafał Kabasa (Start) – 1 gol
Damian Kamola (Lublinianka) – 1 gol
Karol Karwacki (Lewart) – 1 gol
Rustam Kiszyjew (Start) – 1 gol
Dariusz Kuliński (Łada) – 1 gol
Damian Kuzioła (Lublinianka) – 1 gol
Radosław Lenard (Start) – 1 gol
Kamil Leonarcik (Ryki) – 1 gol
Kamil Leszczyński (Powiślak)  – 1 gol
Piotr Maliszewski (Huczwa) – 1 gol
Wojciech Majewski (Lewart) – 1 gol
Bartłomiej Marzęda (Lewart) – 1 gol
Mateusz Materna (Huczwa) – 1 gol
Sebastian Matuszewski (Orlęta) – 1 gol
Dariusz Michna (Lewart) – 1 gol
Łukasz Mietlicki (Powiślak) – 1 gol
Marcin Misiak (Włodawianka) – 1 gol
Iwan Oleksiuk (Łada) – 1 gol
Jakub Olszewski (Górnik) – 1 gol
Przemysław Orzechowski (Tomasovia) – 1 gol
Dawid Osojca (Ryki) – 1 gol
Piotr Pacek (Górnik) – 1 gol
Maciej Pięta (Powiślak) – 1 gol
Patryk Pokrywka (Lewart) – 1 gol
Paweł Przybysz (Ryki) – 1 gol
Sebastian Pyda (Powiślak) – 1 gol
Norbert Raczkiewicz  (Tomasovia) – 1 gol
Tomasz Raczkiewicz (Huczwa) – 1 gol
Krzysztof Rak (Kłos) – 1 gol
Adrian Rejmak (Lublinianka) – 1 gol
Arkadiusz Sas (Kryształ) – 1 gol
Paweł Sasin (Górnik) – 1 gol
Przemysław Sioma (Huczwa) – 1 gol
Maciej Skrzypek (Polesie) – 1 gol
Michał Skubis (Łada)  – 1 gol
Wojciech Stańczykowski (Victoria) – 1 gol
Dawid Stepaniuk (Kłos) – 1 gol
Rafał Stępień (Lublinianka) – 1 gol
Filip Szewczyk (Górnik) – 1 gol
Jakub Szwed (Ryki) – 1 gol
Michał Towbin (Tomasovia) – 1 gol
Miłosz Turewicz (Tomasovia) – 1 gol
Arkadiusz Wałczyk (Kłos) – 1 gol
Jakub Wasilewski (Ryki) – 1 gol
Michał Wszołek (Lublinianka) – 1 gol
Andrzej Zuchowski (Kryształ) – 1 gol
Maciej Żerucha (Tomasovia) – 1 gol
Przemysław Żmuda (Hetman) – 1 gol

STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN (PO 15. KOLEJCE)

Górnik II Łęczna: 7 goli – Piotr Świeca, 6 goli – Michał Zuber, 3 gole – Tomasz Czogała, Bartłomiej Kukułowicz , Patryk Orysz, Karol Turek, 2 gole – Igor Korczakowski, Piotr Rogala, 1 gol – Kamil Bętkowski, Mohamed Essam, Bartosz Fiedeń, Jakub Olszewski, Piotr Pacek, Paweł Sasin, Filip Szewczyk

Hetman Zamość: 12 goli – Kamil Oziemczuk, 9 goli – Mateusz Olszak, Rafał Turczyn, 6 goli – Rafał Kycko, Paweł Myśliwiecki, 5 goli –  Dawid Skoczylas, 3 gole – Przemysław Kanarek, 1 gol – Dawid Daszkiewicz, Przemysław Żmuda

Huczwa Tyszowce: 8 goli – Damian Ziółkowski, 4 gole – Mychajło Kaznokha, 2 gole – Patryk Miedźwiedź, 1 gol – Karol Bukowski, Damian Baran, Piotr Maliszewski, Mateusz Materna, Tomasz Raczkiewicz, Przemysław Sioma

Kłos Chełm: 4 gole – Paweł Fornal, Kacper Kowalski, 3 gole – Kazimierz Bala, Łukasz Drzewicki, Damian Kuśmierz, 2 gole – Krzysztof Rak, Dawid Stepaniuk, Arkadiusz Wałczyk, 1 gol – Damian Flis, Przemysław Huk

Kryształ Werbkowice: 4 gole – Bartłomiej Reszczyński, Adrian Wołoch, 3 gole – Michał Jabłoński, Stanisław Rybka, 2 gole – Michał Luterek, Bartłomiej Mazur, Kamil Warecki, 1 gol –  Vadim Alochin, Arkadiusz Sas, Andrzej Zuchowski

Lewart Lubartów: 8 goli – Grzegorz Fularski, Artur Szkutnik, 4 gole – Dawid Pikul, 3 gole – Michał Budzyński, Karol Bujak, 2 gole – Mateusz Filipczuk, Łukasz Najda, 1 gol – Karol Karwacki, Wojciech Majewski, Bartłomiej Marzęda, Dariusz Michna, Patryk Pokrywka

Lublinianka: 8 goli – Jarosław Milcz, 5 goli – Jakub Bednara,  4 gole – Adrian Rapa, 2 gole – Jakub Baran, Paweł Dzyr, Grzegorz Mulawa, 1 gol – Damian Kamola, Damian Kuzioła, Klim Morenkov, Adrian Rejmak, Rafał Stępień, Michał Wszołek

Łada 1945 Biłgoraj: 5 goli – Patryk Dorosz, 2 gole – Janusz Birut, Przemysław Krzyszycha, 1 gol – Arkadiusz Czok, Marcin Dycha, Mateusz Dziurdza, Dariusz Kuliński, Iwan Oleksiuk, Michał Skubis

MKS Ryki: 3 gole – Bartłomiej Bułhak, 2 gole – Hubert Taradyś, Paweł Osojca, 1 gol – Damian Darnia, Kamil Leonarcik, Dawid Osojca, Paweł Przybysz, Jakub Szwed, Jakub Wasilewski

Orlęta Łuków: 6 goli – Damian Soćko, 3 gole – Mateusz Ebert, 2 gole – Jakub Bulak, Krzysztof Kierych, Adrian Siemieniuk,  Sebastian Sowisz, 1 gol – Jakub Dołęga, Sebastian Matuszewski

Polesie Kock: 3 gole – Szymon Bielecki, Jacek Cybul, Kacper Duduś, Grzegorz Misiarz, 2 gole – Grzegorz Góral, 1 gol – Maciej Skrzypek

Powiślak Końskowola: 10 goli – Damian Koprucha, 5 goli – Paweł Bielak, 3 gole – Mateusz Kłyk, Patryk Grzegorczyk, 2 gole – Adrian Dudkowski, Rafał Giziński, 1 gol –  Kamil Leszczyński, Łukasz Mietlicki, Maciej Pięta, Sebastian Pyda

Start Krasnystaw: 3 gole – Karol Wojciechowski, 2 gole – Marek Szponar, Michał Wójtowicz, 1 gol – Paweł Chochowski, Arkadiusz Drapsa, Kryspin Florek, Rafał Kabasa, Rustam Kiszyjew, Radosław Lenard

Tomasovia Tomaszów Lubelski: 4 gole – Tomasz Kłos, Kacper Nastałek, Damian Rataj, 3 gole – Łukasz Mruk, Arkadiusz Smoła, 2 gole – Damian Szuta, 1 gol – Bartosz Iwanicki, Michał Dudziński, Przemysław Orzechowski, Norbert Raczkiewicz Michał Towbin, Miłosz Turewicz, Maciej Żerucha

Victoria Żmudź: 8 goli – Erwin Sobiech, 7 goli – Piotr Lecki, 4 gole – Jurij Furta, 3 gole – Jakub Fronc, Mateusz Misztal,  2 gole – Michał Kuczyński, Kamil Sawa, 1 gol – Wojciech Stańczykowski

Włodawianka Włodawa: 10 goli – Wojciech Więcaszek, 3 gole – Antoni Jemioł, Władysław Magdysz, 2 gole – Jakub Bylina, Rafał Musz, Pavlo Sheluk, 1 gol – Marcin Misiak.