Klasyfikacja strzelców IV ligi 2018/2019 (20)

Klasyfikacja strzelców IV ligi 2018/2019 (20)

20. kolejka rozgrywek IV ligi lubelskiej przyniosła zmianę na pozycji lidera klasyfikacji najlepszych strzelców. Kamila Oziemczuka z Hetmana Zamość o jedno trafienie wyprzedził Damian Koprucha z Powiślaka Końskowola, który w niedzielnym meczu z Ładą 1945 Biłgoraj ustrzelił hattricka. 

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 20. KOLEJCE)

1. Damian Koprucha (Powiślak) – 18 goli
2. Kamil Oziemczuk (Hetman) – 17 goli
3. Damian Ziółkowski (Huczwa) – 13 goli
Paweł Myśliwiecki (Hetman) – 13 goli
5. Wojciech Więcaszek (Włodawianka) – 12 goli
6. Grzegorz Fularski (Lewart) – 11 goli
Mateusz Olszak (Hetman) – 11 goli
8. Rafał Turczyn (Hetman) – 9 goli
9. Patryk Dorosz (Łada) – 8 goli
Piotr Lecki (Victoria) – 8 goli
Jarosław Milcz (Lublinianka) – 8 goli
Erwin Sobiech (Victoria) – 8 goli
Artur Szkutnik (Lewart) – 8 goli
Adrian Wołoch (Kryształ) – 8 goli
15. Jakub Bednara (Lublinianka) – 7 goli
Michał Budzyński (Lewart) – 7 goli
Rafał Kycko (Hetman) – 7 goli
Dawid Skoczylas (Hetman) – 7 goli
Piotr Świeca (Górnik) – 7 goli
20. Przemysław Krzyszycha (Łada) – 6 goli 
Damian Soćko (Orlęta) – 6 goli
Michał Zuber (Górnik) – 6 goli
23. Paweł Bielak (Powiślak) – 5 goli
Przemysław Kanarek (Hetman) – 5 goli
Władysław Magdysz (Włodawianka) – 5 goli
Adrian Rejmak (Lublinianka) – 5 goli
Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – 5 goli
28. Jakub Baran (Lublinianka) – 4 gole
Janusz Birut (Łada) – 4 gole
Karol Bujak (Lewart) – 4 gole
Jacek Cybul (Polesie) – 4 gole
Łukasz Drzewicki (Kłos) – 4 gole
Paweł Fornal (Kłos) – 4 gole
Jurij Furta (Victoria) – 4 gole
Michał Jabłoński (Kryształ) – 4  gole
Antoni Jemioł (Włodawianka) – 4 gole
Mychajło Kaznokha (Huczwa) – 4 gole
Tomasz Kłos (Tomasovia) – 4 gole
Kacper Kowalski (Kłos) – 4 gole
Damian Kuśmierz (Kłos) – 4 gole
Grzegorz Misiarz (Polesie) – 4 gole
Kacper Nastałek (Tomasovia) – 4 gole
Patryk Orysz (Górnik) – 4 gole
Dawid Pikul (Lewart) – 4 gole
Damian Rataj (Tomasovia) – 4 gole
46. Kazimierz Bala (Kłos) – 3 gole
Szymon Bielecki (Polesie) – 3 gole
Bartłomiej Bułhak (Ryki) – 3 gole
Tomasz Czogała (Górnik) – 3 gole
Kacper Duduś (Polesie) – 3 gole
Arkadiusz Drapsa (Start) – 3 gole
Mateusz Ebert (Orlęta) – 3 gole
Mohamed Essam (Górnik) – 3 gole
Jakub Fronc (Victoria) – 3 gole
Patryk Grzegorczyk (Powiślak) – 3 gole
Mateusz Kłyk (Powiślak) – 3 gole
Igor Korczakowski (Górnik) – 3 gole
Michał Kuczyński (Victoria) – 3 gole
Bartłomiej Kukułowicz (Górnik) – 3 gole
Michał Luterek (Kryształ) – 3 gole
Mateusz Misztal (Victoria) – 3 gole
Patryk Nieradko (Kryształ) – 3 gole
Krzysztof Rak (Kłos) – 3 gole
Adrian Rapa (Lublinianka) – 3 gole
Stanisław Rybka (Kryształ) – 3 gole
Kamil Sawa (Victoria) – 3 gole
Michał Skubis (Łada)  – 3 gole
Arkadiusz Smoła (Tomasovia) – 3 gole
Sebastian Sowisz (Orlęta) – 3 gole
Damian Szuta (Tomasovia) – 3 gole
Karol Turek (Górnik) – 3 gole
Karol Wojciechowski (Start) – 3 gole
73. Bright Barnor (Polesie) – 2 gole
Jakub Bulak (Orlęta) – 2 gole
Jakub Bylina (Włodawianka) – 2 gole
Damian Chmura (Łada) – 2 gole
Adrian Dudkowski (Powiślak) – 2 gole
Paweł Dzyr (Lublinianka) – 2 gole
Mateusz Filipczuk (Lewart) – 2 gole
Damian Flis (Kłos)  – 2 gole
Rafał Giziński (Powiślak) – 2 gole
Grzegorz Góral (Polesie) – 2 gole
Robert Kazubski (Powiślak) – 2 gole
Krzysztof Kierych (Orlęta) – 2 gole
Szymon Łukasiewicz (Orlęta) – 2 gole
Piotr Maliszewski (Huczwa) – 2 gole
Mateusz Materna (Huczwa) – 2 gole
Bartłomiej Mazur (Kryształ) – 2 gole
Dariusz Michna (Lewart) – 2 gole
Patryk Miedźwiedź (Huczwa) – 2 gole
Klim Morenkov (Lublinianka) – 2 gole
Łukasz Mruk (Tomasovia) – 2 gole
Grzegorz Mulawa (Lublinianka) – 2 gole
Rafał Musz (Włodawianka) – 2 gole
Łukasz Najda (Lewart) – 2 gole
Paweł Osojca (Ryki) – 2 gole
Maciej Pięta (Powiślak) – 2 gole
Yaroslav Poplavka (Tomasovia) – 2 gole
Emil Poznański (Kłos) – 2 gole
Norbert Raczkiewicz  (Tomasovia) – 2 gole
Piotr Rogala (Górnik) – 2 gole
Pavlo Sheluk (Włodawianka) – 2 gole
Adrian Siemieniuk (Orlęta) – 2 gole
Michał Skwarek (Orlęta) – 2 gole
Filip Szewczyk (Górnik) – 2 gole
Marek Szponar (Start) – 2 gole
Hubert Taradyś (Ryki) – 2 gole
Kamil Warecki (Kryształ) – 2 gole
Michał Wójtowicz (Start) – 2 gole
Sebastian Wrzesiński (Lublinianka) – 2 gole
Maciej Żerucha (Tomasovia) – 2 gole
112. Arkadiusz Adamczuk (Polesie) – 1 gol
Konrad Adamiec (Start) – 1 gol
Vadim Alohin (Kryształ) – 1 gol
Damian Baran (Huczwa) – 1 gol
Ireneusz Baran (Tomasovia) – 1 gol
Kamil Bętkowski (Górnik) – 1 gol
Karol Bukowski (Huczwa) – 1 gol
Paweł Chochowski (Start) – 1 gol
Jakub Cielebąk (Górnik) – 1 gol
Arkadiusz Czok (Łada) – 1 gol
Damian Darnia (Ryki) – 1 gol
Dawid Daszkiewicz (Hetman) – 1 gol
Jakub Dołęga (Orlęta) – 1 gol
Michał Dudziński (Tomasovia) – 1 gol
Marcin Dycha (Łada) – 1 gol
Mateusz Dziurdza (Łada) – 1 gol
Bartosz Fiedeń (Górnik) – 1 gol
Kryspin Florek (Start) – 1 gol
Daniel Gliniak (Lewart) – 1 gol
Przemysław Huk (Kłos) – 1 gol
Bartosz Iwanicki (Tomasovia) – 1 gol
Kacper Jędrzejewski (Ryki) – 1 gol
Rafał Kabasa (Start) – 1 gol
Damian Kamola (Lublinianka) – 1 gol
Karol Karwacki (Lewart) – 1 gol
Rustam Kiszyjew (Start) – 1 gol
Szymon Kociuba (Górnik) – 1 gol
Dariusz Kuliński (Łada) – 1 gol
Damian Kuzioła (Lublinianka) – 1 gol
Radosław Lenard (Start) – 1 gol
Kamil Leonarcik (Ryki) – 1 gol
Kamil Leszczyński (Powiślak)  – 1 gol
Radosław Łeń (Tomasovia) – 1 gol
Wojciech Majewski (Lewart) – 1 gol
Bartłomiej Marzęda (Lewart) – 1 gol
Sebastian Matuszewski (Orlęta) – 1 gol
Łukasz Mietlicki (Powiślak) – 1 gol
Marcin Misiak (Włodawianka) – 1 gol
Iwan Oleksiuk (Łada) – 1 gol
Jakub Olszewski (Górnik) – 1 gol
Błażej Omański (Kryształ) – 1 gol
Przemysław Orzechowski (Tomasovia) – 1 gol
Dawid Osojca (Ryki) – 1 gol
Patryk Pakuła (Kryształ) – 1 gol
Piotr Pacek (Górnik) – 1 gol
Patryk Pokrywka (Lewart) – 1 gol
Paweł Przybysz (Ryki) – 1 gol
Sebastian Pyda (Powiślak) – 1 gol
Tomasz Raczkiewicz (Huczwa) – 1 gol
Krzysztof Rak (Kłos) – 1 gol
Jakub Rojek (Górnik) – 1 gol
Damian Rusiecki (Hetman) -1 gol
Arkadiusz Sas (Kryształ) – 1 gol
Paweł Sasin (Górnik) – 1 gol
Oleksander Shtybel (Włodawianka) – 1 gol
Przemysław Sioma (Huczwa) – 1 gol
Maciej Skrzypek (Polesie) – 1 gol
Patryk Słotwiński (Hetman) – 1 gol
Karol Sobów (Start) – 1 gol
Wojciech Stańczykowski (Victoria) – 1 gol
Dawid Stepaniuk (Kłos) – 1 gol
Rafał Stępień (Lublinianka) – 1 gol
Jakub Szwed (Ryki) – 1 gol
Jakub Szuta (Tomasovia) – 1 gol
Michał Towbin (Tomasovia) – 1 gol
Miłosz Turewicz (Tomasovia) – 1 gol
Arkadiusz Wałczyk (Kłos) – 1 gol
Jakub Wasilewski (Ryki) – 1 gol
Piotr Waśkiewicz (Tomasovia) – 1 gol
Michał Wszołek (Lublinianka) – 1 gol
Andrzej Zuchowski (Kryształ) – 1 gol
Przemysław Żmuda (Hetman) – 1 gol

STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN (PO 20. KOLEJCE)

Górnik II Łęczna: 7 goli – Piotr Świeca, 6 goli – Michał Zuber, 4 gole – Mohamed Essam, Patryk Orysz, 3 gole – Tomasz Czogała, Igor Korczakowski, Bartłomiej Kukułowicz, Karol Turek, 2 gole – Piotr Rogala, Filip Szewczyk, 1 gol – Kamil Bętkowski, Jakub Cielebąk, Bartosz Fiedeń, Szymon Kociuba, Jakub Olszewski, Piotr Pacek, Jakub Rojek, Paweł Sasin

Hetman Zamość: 17 goli – Kamil Oziemczuk, 13 goli – Paweł Myśliwiecki, 11 goli – Mateusz Olszak, 9 goli – Rafał Turczyn, 7 goli – Rafał Kycko, Dawid Skoczylas, 5 goli –  Przemysław Kanarek, 1 gol – Dawid Daszkiewicz, Damian Rusiecki, Patryk Słotwiński, Przemysław Żmuda

Huczwa Tyszowce: 13 goli – Damian Ziółkowski, 4 gole – Mychajło Kaznokha, 2 gole – Piotr Maliszewski, Mateusz Materna, Patryk Miedźwiedź, 1 gol – Karol Bukowski, Damian Baran, Tomasz Raczkiewicz, Przemysław Sioma

Kłos Chełm: 4 gole – Łukasz Drzewicki, Paweł Fornal, Kacper Kowalski, Damian Kuśmierz, 3 gole – Kazimierz Bala, Krzysztof Rak, 2 gole – Damian Flis, Emil Poznański, Dawid Stepaniuk, Arkadiusz Wałczyk, 1 gol –  Przemysław Huk

Kryształ Werbkowice: 8 goli – Adrian Wołoch, 5 goli – Bartłomiej Reszczyński, 4 gole – Michał Jabłoński, 3 gole – Michał Luterek, Patryk Nieradko, Stanisław Rybka, 2 gole – Bartłomiej Mazur, Kamil Warecki, 1 gol –  Vadim Alohin, Błażej Omański, Patryk Pakuła, Arkadiusz Sas, Andrzej Zuchowski

Lewart Lubartów: 11 goli – Grzegorz Fularski, 8 goli – Artur Szkutnik, 7 goli – Michał Budzyński, 4 gole – Karol Bujak, Dawid Pikul, 2 gole – Mateusz Filipczuk, Dariusz Michna, Łukasz Najda, 1 gol – Daniel Gliniak, Karol Karwacki, Wojciech Majewski, Bartłomiej Marzęda, Patryk Pokrywka

Lublinianka: 8 goli – Jarosław Milcz, 7 goli – Jakub Bednara, 5 goli – Adrian Rejmak, 4 gole – Jakub Baran, Adrian Rapa, 2 gole – Paweł Dzyr, Grzegorz Mulawa, Sebastian Wrzesiński, 1 gol – Damian Kamola, Damian Kuzioła, Klim Morenkov, Rafał Stępień, Michał Wszołek

Łada 1945 Biłgoraj: 8 goli – Patryk Dorosz, 6 goli – Przemysław Krzyszycha, 4 gole – Janusz Birut, 3 gole – Michał Skubis, 2 gole – Damian Chmura, 1 gol – Arkadiusz Czok, Marcin Dycha, Mateusz Dziurdza, Dariusz Kuliński, Iwan Oleksiuk

MKS Ryki: 3 gole – Bartłomiej Bułhak, 2 gole – Hubert Taradyś, Paweł Osojca, 1 gol – Damian Darnia, Kacper Jędrzejewski, Kamil Leonarcik, Dawid Osojca, Paweł Przybysz, Jakub Szwed, Jakub Wasilewski

Orlęta Łuków: 6 goli – Damian Soćko, 3 gole – Mateusz Ebert, Sebastian Sowisz, 2 gole – Jakub Bulak, Krzysztof Kierych, Szymon Łukasiewicz, Adrian Siemieniuk, Michał Skwarek, 1 gol – Jakub Dołęga, Sebastian Matuszewski

Polesie Kock: 4 gole – Jacek Cybul, Grzegorz Misiarz, 3 gole – Szymon Bielecki, Kacper Duduś, 2 gole – Bright Barnor, Grzegorz Góral, 1 gol – Arkadiusz Adamczuk, Maciej Skrzypek

Powiślak Końskowola: 18 goli – Damian Koprucha, 5 goli – Paweł Bielak, 3 gole – Mateusz Kłyk, Patryk Grzegorczyk, 2 gole – Adrian Dudkowski, Rafał Giziński, Robert Kazubski, Maciej Pięta, 1 gol –  Kamil Leszczyński, Łukasz Mietlicki, Sebastian Pyda

Start Krasnystaw: 3 gole – Arkadiusz Drapsa, Karol Wojciechowski, 2 gole – Marek Szponar, Michał Wójtowicz, 1 gol – Konrad Adamiec, Paweł Chochowski, Kryspin Florek, Rafał Kabasa, Rustam Kiszyjew, Radosław Lenard, Karol Sobów

Tomasovia Tomaszów Lubelski: 4 gole – Tomasz Kłos, Kacper Nastałek, Damian Rataj, 3 gole – Łukasz Mruk, Arkadiusz Smoła, Damian Szuta, 2 gole – Yaroslav Poplavka, Norbert Raczkiewicz, Maciej Żerucha, 1 gol – Ireneusz Baran, Michał Dudziński, Bartosz Iwanicki, Radosław Łeń, Przemysław Orzechowski, Jakub Szuta, Michał Towbin, Miłosz Turewicz, Piotr Waśkiewicz

Victoria Żmudź: 8 goli – Piotr Lecki, Erwin Sobiech, 4 gole – Jurij Furta, 3 gole – Jakub Fronc, Michał Kuczyński, Mateusz Misztal, 3 gole – Kamil Sawa, 1 gol – Wojciech Stańczykowski

Włodawianka Włodawa: 12 goli – Wojciech Więcaszek, 5 goli – Władysław Magdysz, 4 gole – Antoni Jemioł, 3 gole – Jakub Bylina, Rafał Musz, Pavlo Sheluk, 1 gol – Marcin Misiak, Oleksander Shtybel.