Klasyfikacja strzelców IV ligi 2018/2019 (8)

Klasyfikacja strzelców IV ligi 2018/2019 (8)

Po 8. kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej na podium klasyfikacji najlepszych strzelców ponownie znajduje się trzech zawodników Hetmana Zamość. Kamil Oziemczuk umocnił swoją pozycję na pierwszym miejscu dokładając w weekend jedno trafienie. Kolejne miejsca zajmują Mateusz Olszak i Rafał Turczyn. 

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 8. KOLEJCE)

1. Kamil Oziemczuk (Hetman) – 9 goli
2. Mateusz Olszak (Hetman) – 7 goli
Rafał Turczyn (Hetman) – 7 goli
4. Jarosław Milcz (Lublinianka) – 6 goli
5. Piotr Świeca (Górnik) – 5 goli
6. Damian Koprucha (Powiślak) – 4 gole
Dawid Skoczylas (Hetman) – 4 gole
Artur Szkutnik (Lewart) – 4 gole
Damian Ziółkowski (Huczwa) – 4 gole
10. Jakub Bednara (Lublinianka) – 3 gole
Paweł Bielak (Powiślak) – 3 gole
Tomasz Czogała (Górnik) – 3 gole
Patryk Dorosz (Łada) – 3 gole
Mateusz Ebert (Orlęta) – 3 gole
Grzegorz Fularski (Lewart) – 3 gole
Damian Kuśmierz (Kłos) – 3 gole
Rafał Kycko (Hetman) – 3 gole
Piotr Lecki (Victoria) – 3 gole
Adrian Rapa (Lublinianka) – 3 gole
Erwin Sobiech (Victoria) – 3 gole
Karol Turek (Górnik) – 3 gole
Wojciech Więcaszek (Włodawianka) – 3 gole
23. Karol Bujak (Lewart) – 2 gole
Jacek Cybul (Polesie) – 2 gole
Adrian Dudkowski (Powiślak) – 2 gole
Rafał Giziński (Powiślak) – 2 gole
Grzegorz Góral (Polesie) – 2 gole
Michał Jabłoński (Kryształ) – 2  gole
Mychajło Kaznokha (Huczwa) – 2 gole
Tomasz Kłos (Tomasovia) – 2 gole
Mateusz Kłyk (Powiślak) – 2 gole
Damian Koprucha (Powiślak) – 2 gole
Bartłomiej Kukułowicz (Górnik) – 2 gole
Michał Luterek (Kryształ) – 2 gole
Władysław Magdysz (Włodawianka) -2 gole
Grzegorz Misiarz (Polesie) – 2 gole
Łukasz Mruk (Tomasovia) – 2 gole
Patryk Orysz (Górnik) – 2 gole
Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – 2 gole
Stanisław Rybka (Kryształ) – 2 gole
Damian Soćko (Orlęta) – 2 gole
Marek Szponar (Start) – 2 gole
Adrian Wołoch (Kryształ) – 2 gole
44. Kazimierz Bala (Kłos) – 1 gol
Jakub Baran (Lublinianka) – 1 gol
Szymon Bielecki (Polesie) – 1 gol
Janusz Birut (Łada) – 1 gol
Michał Budzyński (Lewart) – 1 gol
Karol Bukowski (Huczwa) – 1 gol
Jakub Bulak (Orlęta) – 1 gol
Jakub Bylina (Włodawianka) – 1 gol
Paweł Chochowski (Start) – 1 gol
Dawid Daszkiewicz (Hetman) – 1 gol
Marcin Dycha (Łada) – 1 gol
Mateusz Dziurdza (Łada) – 1 gol
Mohamed Essam (Górnik) – 1 gol
Bartosz Fiedeń (Górnik) – 1 gol
Mateusz Filipczuk (Lewart) – 1 gol
Paweł Fornal (Kłos) – 1 gol
Jakub Fronc (Victoria) – 1 gol
Jurij Furta (Victoria) – 1 gol
Patryk Grzegorczyk (Powiślak) – 1 gol
Bartosz Iwanicki (Tomasovia) – 1 gol
Antoni Jemioł (Włodawianka) – 1 gol
Damian Kamola (Lublinianka) – 1 gol
Przemysław Kanarek (Hetman) – 1 gol
Karol Karwacki (Lewart) – 1 gol
Krzysztof Kierych (Orlęta) – 1 gol
Igor Korczakowski (Górnik) – 1 gol
Kacper Kowalski (Kłos) – 1 gol
Przemysław Krzyszycha (Łada) – 1 gol
Damian Kuzioła (Lublinianka) – 1 gol
Radosław Lenard (Start) – 1 gol
Kamil Leonarcik (Ryki) – 1 gol
Wojciech Majewski (Lewart) – 1 gol
Mateusz Materna (Huczwa) – 1 gol
Sebastian Matuszewski (Orlęta) – 1 gol
Patryk Miedźwiedź (Huczwa) – 1 gol
Łukasz Mietlicki (Powiślak) – 1 gol
Klim Morenkov (Lublinianka) – 1 gol
Grzegorz Mulawa (Lublinianka) – 1 gol
Kacper Nastałek (Tomasovia) – 1 gole
Iwan Oleksiuk (Łada) – 1 gol
Jakub Olszewski (Górnik) – 1 gol
Przemysław Orzechowski (Tomasovia) – 1 gol
Dawid Osojca (Ryki) – 1 gol
Paweł Osojca (Ryki) – 1 gol
Piotr Pacek (Górnik) – 1 gol
Maciej Pięta (Powiślak) – 1 gol
Dawid Pikul (Lewart) – 1 gol
Paweł Przybysz (Ryki) – 1 gol
Sebastian Pyda (Powiślak) – 1 gol
Piotr Rogala (Górnik) – 1 gol
Arkadiusz Sas (Kryształ) – 1 gol
Kamil Sawa (Victoria) – 1 gol
Pavlo Sheluk (Włodawianka) – 1 gol
Adrian Siemieniuk (Orlęta) – 1 gol
Przemysław Sioma (Huczwa) – 1 gol
Arkadiusz Smoła (Tomasovia) – 1 gol
Sebastian Sowisz (Orlęta) – 1 gol
Dawid Stepaniuk (Kłos) – 1 gol
Rafał Stępień (Lublinianka) – 1 gol
Jakub Szwed (Ryki) – 1 gol
Michał Towbin (Tomasovia) – 1 gol
Miłosz Turewicz (Tomasovia) – 1 gol
Arkadiusz Wałczyk (Kłos) – 1 gol
Jakub Wasilewski (Ryki) – 1 gol
Michał Wszołek (Lublinianka) – 1 gol

STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN (PO 8. KOLEJCE)


Górnik II Łęczna
: 5 goli – Piotr Świeca, 3 gole – Tomasz Czogała, Karol Turek, 2 gole – Bartłomiej Kukułowicz , Patryk Orysz, 1 gol – Mohamed Essam, Bartosz Fiedeń, Igor Korczakowski, Jakub Olszewski, Piotr Pacek, Piotr Rogala

Hetman Zamość: 9 goli – Kamil Oziemczuk, 7 goli – Mateusz Olszak, Rafał Turczyn, 4 gole – Dawid Skoczylas, 3 gole – Rafał Kycko, 1 gol – Dawid Daszkiewicz, Przemysław Kanarek

Huczwa Tyszowce: 4 gole – Damian Ziółkowski, 2 gole – Mychajło Kaznokha, 1 gol – Karol Bukowski, Mateusz Materna, Patryk Miedźwiedź, Przemysław Sioma

Kłos Chełm: 3 gole – Damian Kuśmierz, 1 gol – Kazimierz Bala, Paweł Fornal, Kacper Kowalski, Dawid Stepaniuk, Arkadiusz Wałczyk

Kryształ Werbkowice: 2 gole – Michał Jabłoński , Michał Luterek, Bartłomiej Reszczyński, Stanisław Rybka, Adrian Wołoch, 1 gol – Arkadiusz Sas,

Lewart Lubartów: 4 gole – Artur Szkutnik, 3 gole – Grzegorz Fularski, 2 gole – Karol Bujak, 1 gol – Michał Budzyński, Mateusz Filipczuk, Karol Karwacki, Wojciech Majewski, Dawid Pikul

Lublinianka: 6 goli – Jarosław Milcz, 3 gole – Jakub Bednara, Adrian Rapa, 1 gol – Jakub Baran, Damian Kamola, Damian Kuzioła, Klim Morenkov, Grzegorz Mulawa, Rafał Stępień, Michał Wszołek

Łada 1945 Biłgoraj: 3 gole – Patryk Dorosz, 1 gol – Janusz Birut, Marcin Dycha, Mateusz Dziurdza, Przemysław Krzyszycha, Iwan Oleksiuk

MKS Ryki: 1 gol – Kamil Leonarcik, Dawid Osojca, Paweł Osojca, Paweł Przybysz, Jakub Szwed, Jakub Wasilewski

Orlęta Łuków: 3 gole – Mateusz Ebert, 2 gole – Damian Soćko, 1 gol – Jakub Bulak, Krzysztof Kierych, Sebastian Matuszewski, Adrian Siemieniuk, Sebastian Sowisz

Polesie Kock: 2 gole – Jacek Cybul, Grzegorz Góral, Grzegorz Misiarz, 1 gol – Szymon Bielecki

Powiślak Końskowola: 4 gole – Damian Koprucha, 3 gole – Paweł Bielak, 2 gole – Adrian Dudkowski, Rafał Giziński, Mateusz Kłyk, 1 gol – Patryk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński,  Łukasz Mietlicki, Maciej Pięta, Sebastian Pyda

Start Krasnystaw: 2 gole – Marek Szponar, 1 gol – Paweł Chochowski, Radosław Lenard

Tomasovia Tomaszów Lubelski: 2 gole – Tomasz Kłos, Łukasz Mruk, 1 gol – Bartosz Iwanicki, Kacper Nastałek,  Arkadiusz Smoła, Przemysław Orzechowski, Michał Towbin, Miłosz Turewicz

Victoria Żmudź: 3 gole – Piotr Lecki, Erwin Sobiech, 1 gol – Jakub Fronc, Jurij Furta, Kamil Sawa

Włodawianka Włodawa: 3 gole – Wojciech Więcaszek, 2 gole – Władysław Magdysz, 1 gol – Jakub Bylina, Antoni Jemioł, Pavlo Sheluk.