Klasyfikacja strzelców IV ligi 2019/2020 (10)

Klasyfikacja strzelców IV ligi 2019/2020 (10)

Damian Ziółkowski z Huczwy Tyszowce, czyli dotychczas najlepszy strzelec klasyfikacji IV ligi lubelskiej do swojego dorobku dołożył kolejne trafienie i w dalszym ciągu utrzymuje przewagę nad Konradem Nowakiem z Lewartu Lubartów i Jarosławem Milczem. Zawodnik Lublinianki w 10. kolejce ustrzelił hattricka i to pozwoliło mu wskoczyć właśnie na pozycję wicelidera.

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 10. KOLEJCE)

1. Damian Ziółkowski (Huczwa) – 13 goli
2. Jarosław Milcz (Lublinianka) – 9 goli
Konrad Nowak (Lewart) – 9 goli
4. Wesley vincent Cain (Tomasovia) – 6 goli
Patryk Dorosz (Łada) – 6 goli
Łukasz Strug (Granit) – 6 goli
7. Kazimierz Bala (Kłos) – 5 goli
Patryk Błaszczuk (Włodawianka) – 5 goli
Grzegorz Fularski (Lewart) – 5 goli
Hubert Łukanowski (Huragan) – 5 goli
Paweł Radziszewski (Huragan) – 5 goli
Jakub Szuta (Tomasovia) – 5 goli
13. Jurij Furta (Victoria) – 4 gole
Piotr Pacek (Włodawianka) – 4 gole
Igor Paczuski (Huragan) – 4 gole
Krzysztof Rybak (Lublinianka) – 4 gole
Erwin Sobiech (Victoria) – 4 gole
Jakub Szymala (Granit) – 4 gole
Łukasz Wierzbicki (Granit) – 4 gole
19. Bartosz Fiedeń (Górnik) – 3 gole
Paweł Fornal (Kłos) – 3 gole
Wojciech Gęborys (Tomasovia) – 3 gole
Andrzej Głowacki (Sparta) – 3 gole
Bartłomiej Greniuk (Unia) – 3 gole
Jewgienij Grui (Unia) – 3 gole
Damian Koprucha (Powiślak) – 3 gole
Szymon Łukasiewicz (Orlęta) – 3 gole
Cezary Pęcak (Granit) – 3 gole
Jakub Rojek (Górnik) – 3 gole
Bartłomiej Tkaczuk (Huragan) – 3 gole
Paweł Wiciejowski (Huczwa) – 3 gole
Adam Wiraszka (Huragan) – 3 gole
32. Andrii Boiko (Huczwa) – 2 gole
Michał Budzyński (Lewart) – 2 gole
Michał Budzyński (Włodawianka) – 2 gole
Sebastian Całka (Huragan) – 2 gole
Piotr Chodziutko (Włodawianka) – 2 gole
Jakub Cielebąk (Górnik) – 2 gole
Arkadiusz Drapsa (Unia) – 2 gole
Przemysław Krzyszycha (Łada) – 2 gole
Jakub Jaroszyński (Górnik) – 2 gole
Władysław Magdysz (Włodawianka) – 2 gole
Jakub Martyn (Sparta) – 2 gole
Dariusz Michna (Lewart) – 2 gole
Łukasz Mirończuk (Huragan) – 2 gole
Łukasz Mruk (Huczwa) – 2 gole
Alan Olszewski (Huragan) – 2 gole
Jakub Paćkowski (Łada) – 2 gole
Patryk Pakuła (Huragan) – 2 gole
Mariusz Podgórski (Unia) – 2 gole
Adrian Rapa (Lublinianka) – 2 gole
Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – 2 gole
Adrian Siemieniuk (Orlęta) – 2 gole
Rafał Szady (Górnik) – 2 gole
Michał Towbin (Tomasovia) – 2 gole
55. Mateusz Adamiec (Sparta) – 1 gol
Karol Banachiewicz (Granit) – 1 gol
Przemysław Banaszak (Górnik) – 1 gol
Ireneusz Baran (Tomasovia) – 1 gol
Dawid Bereda (Kłos) – 1 gol
Rafał Bronowicki (Lewart) – 1 gol
Marek Charmuszko (Orlęta) – 1 gol
Damian Chmura (Tomasovia) – 1 gol
Kacper Czarnota (Włodawianka) – 1 gol
Szymon Dec (Kryształ) – 1 gol
Łukasz Drzewicki (Kłos) – 1 gol
Adrian Dudkowski (Powiślak) – 1 gol
Dawid Dworak (Huczwa) – 1 gol
Dawid Dzięgielewski (Górnik) – 1 gol
Mateusz Ebert (Orlęta) – 1 gol
Marcin Gil (Powiślak) – 1 gol
Daniel Goławski (Orlęta) – 1 gol
Kacper Grochowski (Huragan) – 1 gol
Przemysław Jasiński (Sparta) – 1 gol
Łukasz Kamiński (Unia) – 1 gol
Damian Kamola (Kłos) – 1 gol
Łukasz Kiryło (Orlęta) – 1 gol
Krystian Kobus (Powiślak) – 1 gol
Hubert Kotowicz (Lewart) – 1 gol
Dominik Lewandowski (Górnik) – 1 gol
Michał Luterek (Kryształ) – 1 gol
Mateusz Łakomy (Powiślak) – 1 gol
Mateusz Misztal Granit) – 1 gol
Rafał Musz (Włodawianka) – 1 gol
Paweł Nawrocki (Łada) – 1 gol
Patryk Nieradko (Kryształ) – 1 gol
Mateusz Oleszczuk (Unia) – 1 gol
Jakub Olszewski (Górnik) – 1 gol
Jacek Paździor (Sparta) – 1 gol
Kacper Persona (Victoria) – 1 gol
Jurij Podo (Łada) – 1 gol
Emil Poznański (Kłos) – 1 gol
Jakub Pryliński (Powiślak) – 1 gol
Sławomir Radzikowski (Powiślak) – 1 gol
Damian Rataj (Tomasovia) – 1 gol
Adrian Rejmak (Lublinianka) – 1 gol
Anton Sara (Huczwa) – 1 gol
Maciej Skrzypek (Włodawianka) – 1 gol
Arkadiusz Smoła (Tomasovia) – 1 gol
Sebastian Sowisz (Orlęta) – 1 gol
Dawid Stepaniuk (Kłos) – 1 gol
Dominik Struk (Granit) – 1 gol
Paweł Szatała (Huczwa) – 1 gol
Radosław Szustek (Orlęta) – 1 gol
Damian Szuta (Tomasovia) – 1 gol
Damian Ścibior (Victoria) – 1 gol
Miłosz Turewicz (Tomasovia) – 1 gol
Kacper Waniowski (Huragan) – 1 gol
Piotr Waszczyński (Włodawianka) – 1 gol
Krystian Wołoch (Kryształ) – 1 gol
Mateusz Wołos (Sparta) – 1 gol
Sebastian Wrzesiński (Lublinianka) – 1 gol
Jakub Zagórski (Górnik) – 1 gol
Andrzej Zuchowski (Kryształ) – 1 gol
Paweł Żwirbla (Kłos) – 1 gol

STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN (PO 10. KOLEJCE)

Górnik II Łęczna: 3 gole – Bartosz Fiedeń, Jakub Rojek, 2 gole – Jakub Cielebąk, Jakub Jaroszyński, Rafał Szady, 1 gol – Przemysław Banaszak, Dawid Dzięgielewski, Dominik Lewandowski, Jakub Olszewski, Jakub Zagórski

Granit Bychawa: 6 goli – Łukasz Strug, 4 gole – Jakub Szymala, Łukasz Wierzbicki, 3 gole – Cezary Pęcak, 1 gol – Karol Banachiewicz, Mateusz Misztal, Dominik Struk

Huczwa Tyszowce: 13 goli – Damian Ziółkowski, 3 gole – Paweł Wiciejowski, 2 gole – Andrii Boiko, Łukasz Mruk, 1 gol – Dawid Dworak, Anton Sara, Paweł Szatała

Huragan Międzyrzec Podlaski: 5 goli – Hubert Łukanowski, Paweł Radziszewski, 4 gole – Igor Paczuski, 3 gole – Bartłomiej Tkaczuk, Adam Wiraszka, 2 gole -Sebastian Całka, Łukasz Mirończuk, Alan Olszewski, Patryk Pakuła, 1 gol – Kacper Grochowski, Kacper Waniowski

Kłos Chełm: 5 goli – Kazimierz Bala, 3 gole – Paweł Fornal, 1 gol – Dawid Bereda, Łukasz Drzewicki, Damian Kamola, Emil Poznański, Dawid Stepaniuk, Paweł Żwirbla

Kryształ Werbkowice: 2 gole – Bartłomiej Reszczyński, 1 gol – Szymon Dec, Michał Luterek, Patryk Nieradko, Krystian Wołoch, Andrzej Zuchowski

Lewart Lubartów: 9 goli – Konrad Nowak, 5 goli – Grzegorz Fularski, 2 gole – Michał Budzyński, Dariusz Michna, 1 gol – Rafał Bronowicki, Hubert Kotowicz

Lublinianka: 9 goli – Jarosław Milcz, 4 gole – Krzysztof Rybak, 2 gole – Adrian Rapa, 1 gol – Adrian Rejmak, Sebastian Wrzesiński

Łada 1945 Biłgoraj: 6 goli – Patryk Dorosz, 5 goli – Przemysław Krzyszycha, 2 gole – Jakub Paćkowski, 1 gol – Paweł Nawrocki, Jurij Podo

Orlęta Łuków: 3 gole – Szymon Łukasiewicz, 2 gole – Adrian Siemieniuk, 1 gol – Marek Charmuszko, Mateusz Ebert, Daniel Goławski, Łukasz Kiryło, Sebastian Sowisz, Radosław Szustek

Powiślak Końskowola: 3 gole – Damian Koprucha, 1 gol – Adrian Dudkowski, Marcin Gil, Krystian Kobus, Mateusz Łakomy, Jakub Pryliński, Sławomir Radzikowski

Sparta Rejowiec Fabryczny: 3 gole – Andrzej Głowacki, 2 gole – Jakub Martyn, 1 gol – Mateusz Adamiec, Przemysław Jasiński, Jacek Paździor, Mateusz Wołos

Tomasovia Tomaszów Lubelski: 6 goli – Wesley vincent Cain, 5 goli – Jakub Szuta, 3 gole – Wojciech Gęborys, 2 gole – Michał Towbin, 1 gol – Ireneusz Baran, Damian Chmura, Damian Rataj, Arkadiusz Smoła, Damian Szuta, Miłosz Turewicz

Unia Hrubieszów: 3 gole – Bartłomiej Greniuk, Jewgienij Grui, 2 gole – Arkadiusz Drapsa, Mariusz Podgórski, 1 gol – Łukasz Kamiński, Mateusz Oleszczuk

Włodawianka Włodawa: 5 goli – Patryk Błaszczuk, 4 gole – Piotr Pacek, 2 gole – Michał Budzyński, Piotr Chodziutko, Władysław Magdysz, 1 gol – Kacper Czarnota, Rafał Musz, Maciej Skrzypek, Piotr Waszczyński

Victoria Żmudź: 4 gole – Jurij Furta, Erwin Sobiech, 1 gol –  Kacper Persona, Damian Ścibior.