Klasyfikacja strzelców IV ligi 2019/2020 (6)

Klasyfikacja strzelców IV ligi 2019/2020 (6)

Kolejne trafienie na boiskach IV ligi lubelskiej zaliczył Damian Ziółkowski z Huczwy Tyszowce, który o dwie bramki wyprzedza drugiego w klasyfikacji najlepszych strzelców Konrada Nowaka z Lewartu Lubartów. Natomiast na najniższy stopień podium wskoczył Jakub Szuta z Tomasovii Tomaszów Lubelski. 

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 6. KOLEJCE)

1. Damian Ziółkowski (Huczwa) – 7 goli
2. Konrad Nowak (Lewart) – 5 goli
3. Jakub Szuta (Tomasovia) – 4 gole
4. Patryk Błaszczuk (Włodawianka) – 3 gole
Grzegorz Fularski (Lewart) – 3 gole
Damian Koprucha (Powiślak) – 3 gole
Hubert Łukanowski (Huragan) – 3 gole
Szymon Łukasiewicz (Orlęta) – 3 gole
Piotr Pacek (Włodawianka) – 3 gole
Cezary Pęcak (Granit) – 3 gole
Paweł Radziszewski (Huragan) – 3 gole
Jakub Rojek (Górnik) – 3 gole
Jakub Szymala (Granit) – 3 gole
Paweł Wiciejowski (Huczwa) – 3 gole
Adam Wiraszka (Huragan) – 3 gole
16. Kazimierz Bala (Kłos) – 2 gole
Michał Budzyński (Włodawianka) – 2 gole
Wesley vincent Cain (Tomasovia) – 2 gole
Piotr Chodziutko (Włodawianka) – 2 gole
Patryk Dorosz (Łada) – 2 gole
Arkadiusz Drapsa (Unia) – 2 gole
Bartosz Fiedeń (Górnik) – 2 gole
Paweł Fornal (Kłos) – 2 gole
Wojciech Gęborys (Tomasovia) – 2 gole
Andrzej Głowacki (Sparta) – 2 gole
Bartłomiej Greniuk (Unia) – 2 gole
Jewgienij Grui (Unia) – 2 gole
Przemysław Krzyszycha (Łada) – 2 gole
Jakub Jaroszyński (Górnik) – 2 gole
Władysław Magdysz (Włodawianka) – 2 gole
Igor Paczuski (Huragan) – 2 gole
Patryk Pakuła (Huragan) – 2 gole
Mariusz Podgórski (Unia) – 2 gole
Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – 2 gole
Adrian Siemieniuk (Orlęta) – 2 gole
Erwin Sobiech (Victoria) – 2 gole
Łukasz Wierzbicki (Granit) – 2 gole
38. Mateusz Adamiec (Sparta) – 1 gol
Karol Banachiewicz (Granit) – 1 gol
Przemysław Banaszak (Górnik) – 1 gol
Ireneusz Baran (Tomasovia) – 1 gol
Andrii Boiko (Huczwa) – 1 gol
Rafał Bronowicki (Lewart) – 1 gol
Michał Budzyński (Lewart) – 1 gol
Sebastian Całka (Huragan) – 1 gol
Marek Charmuszko (Orlęta) – 1 gol
Damian Chmura (Tomasovia) – 1 gol
Jakub Cielebąk (Górnik) – 1 gol
Kacper Czarnota (Włodawianka) – 1 gol
Szymon Dec (Kryształ) – 1 gol
Dawid Dworak (Huczwa) – 1 gol
Dawid Dzięgielewski (Górnik) – 1 gol
Jurij Furta (Victoria) – 1 gol
Marcin Gil (Powiślak) – 1 gol
Daniel Goławski (Orlęta) – 1 gol
Kacper Grochowski (Huragan) – 1 gol
Przemysław Jasiński (Sparta) – 1 gol
Damian Kamola (Kłos) – 1 gol
Łukasz Kiryło (Orlęta) – 1 gol
Krystian Kobus (Powiślak) – 1 gol
Hubert Kotowicz (Lewart) – 1 gol
Dominik Lewandowski (Górnik) – 1 gol
Michał Luterek (Kryształ) – 1 gol
Jakub Martyn (Sparta) – 1 gol
Dariusz Michna (Lewart) – 1 gol
Łukasz Mirończuk (Huragan) – 1 gol
Mateusz Misztal Granit) – 1 gol
Łukasz Mruk (Huczwa) – 1 gol
Rafał Musz (Włodawianka) – 1 gol
Patryk Nieradko (Kryształ) – 1 gol
Alan Olszewski (Huragan) – 1 gol
Jakub Olszewski (Górnik) – 1 gol
Kacper Persona (Victoria) – 1 gol
Jurij Podo (Łada) – 1 gol
Emil Poznański (Kłos) – 1 gol
Adrian Rapa (Lublinianka) – 1 gol
Adrian Rejmak (Lublinianka) – 1 gol
Krzysztof Rybak(Lublinianka) – 1 gol
Anton Sara (Huczwa) – 1 gol
Maciej Skrzypek (Włodawianka) – 1 gol
Sebastian Sowisz (Orlęta) – 1 gol
Dominik Struk (Granit) – 1 gol
Łukasz Strug (Granit) – 1 gol
Damian Ścibior (Victoria) – 1 gol
Damian Szuta (Tomasovia) – 1 gol
Michał Towbin (Tomasovia) – 1 gol
Kacper Waniowski (Huragan) – 1 gol
Mateusz Wołos (Sparta) – 1 gol
Sebastian Wrzesiński (Lublinianka) – 1 gol
Jakub Zagórski (Górnik) – 1 gol
Paweł Żwirbla (Kłos) – 1 gol

STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN (PO 6. KOLEJCE)

Górnik II Łęczna: 3 gole – Jakub Rojek, 2 gole – Bartosz Fiedeń, Jakub Jaroszyński, 1 gol – Przemysław Banaszak, Jakub Cielebąk, Dawid Dzięgielewski, Dominik Lewandowski, Jakub Olszewski, Jakub Zagórski

Granit Bychawa: 3 gole – Jakub Szymala, Cezary Pęcak, 2 gole – Łukasz Wierzbicki, 1 gol – Karol Banachiewicz, Mateusz Misztal, Dominik Struk, Łukasz Strug

Huczwa Tyszowce: 7 goli – Damian Ziółkowski, 3 gole – Paweł Wiciejowski, 1 gol – Andrii Boiko, Dawid Dworak, Łukasz Mruk, Anton Sara

Huragan Międzyrzec Podlaski: 3 gole – Hubert Łukanowski, Paweł Radziszewski, Adam Wiraszka, 2 gole – Igor Paczuski, Patryk Pakuła, 1 gol – Sebastian Całka, Kacper Grochowski, Łukasz Mirończuk, Alan Olszewski, Kacper Waniowski

Kłos Chełm: 2 gole – Kazimierz Bala, Paweł Fornal, 1 gol – Damian Kamola, Emil Poznański, Paweł Żwirbla

Kryształ Werbkowice: 2 gole – Bartłomiej Reszczyński, 1 gol – Szymon Dec, Michał Luterek, Patryk Nieradko

Lewart Lubartów: 5 goli – Konrad Nowak, 3 gole – Grzegorz Fularski, 1 gol – Rafał Bronowicki, Michał Budzyński, Hubert Kotowicz, Dariusz Michna

Lublinianka: 1 gol – Adrian Rapa, Adrian Rejmak, Krzysztof Rybak, Sebastian Wrzesiński

Łada 1945 Biłgoraj: 2 gole – Patryk Dorosz, Przemysław Krzyszycha, 1 gol – Jurij Podo

Orlęta Łuków: 3 gole – Szymon Łukasiewicz, 2 gole – Adrian Siemieniuk, 1 gol – Marek Charmuszko, Daniel Goławski, Łukasz Kiryło, Sebastian Sowisz

Powiślak Końskowola: 3 gole – Damian Koprucha, 1 gol – Marcin Gil, Krystian Kobus

Sparta Rejowiec Fabryczny: 2 gole – Andrzej Głowacki, 1 gol – Mateusz Adamiec, Przemysław Jasiński, Jakub Martyn, Mateusz Wołos

Tomasovia Tomaszów Lubelski: 4 gole – Jakub Szuta, 2 gole – Wesley vincent Cain, Wojciech Gęborys, 1 gol – Ireneusz Baran, Damian Chmura, Damian Szuta, Michał Towbin

Unia Hrubieszów: 2 gole – Arkadiusz Drapsa, Bartłomiej Greniuk, Jewgienij Grui, Mariusz Podgórski

Włodawianka Włodawa: 3 gole – Patryk Błaszczuk, Piotr Pacek, 2 gole – Michał Budzyński, Piotr Chodziutko, Władysław Magdysz, 1 gol – Kacper Czarnota, Rafał Musz, Maciej Skrzypek

Victoria Żmudź: 2 gole – Erwin Sobiech, 1 gol – Jurij Furta, Kacper Persona, Damian Ścibior.