Klasyfikacja strzelców IV ligi 2019/2020 (8)

Klasyfikacja strzelców IV ligi 2019/2020 (8)

Czołówka klasyfikacji najlepszych strzelców IV ligi lubelskiej po ośmiu rozegranych kolejkach pozostaje bez większych zmian. Najniższy stopień podium uzupełniają jednak dwaj nowi zawodnicy, którzy w miniony weekend ustrzelili hattricki. Mowa o Jarosławie Milczu z Lublinianki i Patryku Doroszu z Łady 1945 Biłgoraj. 

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 8. KOLEJCE)

1. Damian Ziółkowski (Huczwa) – 7 goli
Konrad Nowak (Lewart) – 7 goli
3. Patryk Błaszczuk (Włodawianka) – 5 goli
Patryk Dorosz (Łada) – 5 goli
Jarosław Milcz (Lublinianka) – 5 goli
6. Grzegorz Fularski (Lewart) – 4 gole
Jakub Szuta (Tomasovia) – 4 gole
Jakub Szymala (Granit) – 4 gole
Łukasz Wierzbicki (Granit) – 4 gole
10. Kazimierz Bala (Kłos) – 3 gole
Wesley vincent Cain (Tomasovia) – 3 gole
Paweł Fornal (Kłos) – 3 gole
Andrzej Głowacki (Sparta) – 3 gole
Jewgienij Grui (Unia) – 3 gole
Damian Koprucha (Powiślak) – 3 gole
Hubert Łukanowski (Huragan) – 3 gole
Szymon Łukasiewicz (Orlęta) – 3 gole
Piotr Pacek (Włodawianka) – 3 gole
Igor Paczuski (Huragan) – 3 gole
Cezary Pęcak (Granit) – 3 gole
Paweł Radziszewski (Huragan) – 3 gole
Jakub Rojek (Górnik) – 3 gole
Paweł Wiciejowski (Huczwa) – 3 gole
Adam Wiraszka (Huragan) – 3 gole
25. Andrii Boiko (Huczwa) – 2 gole
Michał Budzyński (Lewart) – 2 gole
Michał Budzyński (Włodawianka) – 2 gole
Piotr Chodziutko (Włodawianka) – 2 gole
Jakub Cielebąk (Górnik) – 2 gole
Arkadiusz Drapsa (Unia) – 2 gole
Bartosz Fiedeń (Górnik) – 2 gole
Jurij Furta (Victoria) – 2 gole
Wojciech Gęborys (Tomasovia) – 2 gole
Bartłomiej Greniuk (Unia) – 2 gole
Przemysław Krzyszycha (Łada) – 2 gole
Jakub Jaroszyński (Górnik) – 2 gole
Władysław Magdysz (Włodawianka) – 2 gole
Alan Olszewski (Huragan) – 2 gole
Patryk Pakuła (Huragan) – 2 gole
Mariusz Podgórski (Unia) – 2 gole
Adrian Rapa (Lublinianka) – 2 gole
Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – 2 gole
Krzysztof Rybak (Lublinianka) – 2 gole
Adrian Siemieniuk (Orlęta) – 2 gole
Erwin Sobiech (Victoria) – 2 gole
Łukasz Strug (Granit) – 2 gole
47. Mateusz Adamiec (Sparta) – 1 gol
Karol Banachiewicz (Granit) – 1 gol
Przemysław Banaszak (Górnik) – 1 gol
Ireneusz Baran (Tomasovia) – 1 gol
Rafał Bronowicki (Lewart) – 1 gol
Sebastian Całka (Huragan) – 1 gol
Marek Charmuszko (Orlęta) – 1 gol
Damian Chmura (Tomasovia) – 1 gol
Kacper Czarnota (Włodawianka) – 1 gol
Szymon Dec (Kryształ) – 1 gol
Patryk Dorosz (Łada) – 1 gol
Łukasz Drzewicki (Kłos) – 1 gol
Dawid Dworak (Huczwa) – 1 gol
Dawid Dzięgielewski (Górnik) – 1 gol
Marcin Gil (Powiślak) – 1 gol
Daniel Goławski (Orlęta) – 1 gol
Kacper Grochowski (Huragan) – 1 gol
Przemysław Jasiński (Sparta) – 1 gol
Łukasz Kamiński (Unia) – 1 gol
Damian Kamola (Kłos) – 1 gol
Łukasz Kiryło (Orlęta) – 1 gol
Krystian Kobus (Powiślak) – 1 gol
Hubert Kotowicz (Lewart) – 1 gol
Dominik Lewandowski (Górnik) – 1 gol
Michał Luterek (Kryształ) – 1 gol
Mateusz Łakomy (Powiślak) – 1 gol
Jakub Martyn (Sparta) – 1 gol
Dariusz Michna (Lewart) – 1 gol
Łukasz Mirończuk (Huragan) – 1 gol
Mateusz Misztal Granit) – 1 gol
Łukasz Mruk (Huczwa) – 1 gol
Rafał Musz (Włodawianka) – 1 gol
Patryk Nieradko (Kryształ) – 1 gol
Mateusz Oleszczuk (Unia) – 1 gol
Jakub Olszewski (Górnik) – 1 gol
Jakub Paćkowski (Łada) – 1 gol
Kacper Persona (Victoria) – 1 gol
Jurij Podo (Łada) – 1 gol
Emil Poznański (Kłos) – 1 gol
Damian Rataj (Tomasovia) – 1 gol
Adrian Rejmak (Lublinianka) – 1 gol
Anton Sara (Huczwa) – 1 gol
Maciej Skrzypek (Włodawianka) – 1 gol
Arkadiusz Smoła (Tomasovia) – 1 gol
Sebastian Sowisz (Orlęta) – 1 gol
Dawid Stepaniuk (Kłos) – 1 gol
Dominik Struk (Granit) – 1 gol
Damian Ścibior (Victoria) – 1 gol
Radosław Szustek (Orlęta) – 1 gol
Damian Szuta (Tomasovia) – 1 gol
Michał Towbin (Tomasovia) – 1 gol
Kacper Waniowski (Huragan) – 1 gol
Piotr Waszczyński (Włodawianka) – 1 gol
Mateusz Wołos (Sparta) – 1 gol
Sebastian Wrzesiński (Lublinianka) – 1 gol
Jakub Zagórski (Górnik) – 1 gol
Paweł Żwirbla (Kłos) – 1 gol

STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN (PO 8. KOLEJCE)

Górnik II Łęczna: 3 gole – Jakub Rojek, 2 gole – Jakub Cielebąk, Bartosz Fiedeń, Jakub Jaroszyński, 1 gol – Przemysław Banaszak, Dawid Dzięgielewski, Dominik Lewandowski, Jakub Olszewski, Jakub Zagórski

Granit Bychawa: 4 gole – Jakub Szymala, Łukasz Wierzbicki, 3 gole – Cezary Pęcak, 2 gole – Łukasz Strug, 1 gol – Karol Banachiewicz, Mateusz Misztal, Dominik Struk

Huczwa Tyszowce: 7 goli – Damian Ziółkowski, 3 gole – Paweł Wiciejowski, 2 gole – Andrii Boiko, 1 gol – Dawid Dworak, Łukasz Mruk, Anton Sara

Huragan Międzyrzec Podlaski: 3 gole – Hubert Łukanowski, Igor Paczuski, Paweł Radziszewski, Adam Wiraszka, 2 gole – Alan Olszewski, Patryk Pakuła, 1 gol – Sebastian Całka, Kacper Grochowski, Łukasz Mirończuk, Kacper Waniowski

Kłos Chełm: 3 gole – Kazimierz Bala, Paweł Fornal, 1 gol – Łukasz Drzewicki, Damian Kamola, Emil Poznański, Dawid Stepaniuk, Paweł Żwirbla

Kryształ Werbkowice: 2 gole – Bartłomiej Reszczyński, 1 gol – Szymon Dec, Michał Luterek, Patryk Nieradko

Lewart Lubartów: 7 goli – Konrad Nowak, 4 gole – Grzegorz Fularski, 2 gole – Michał Budzyński, 1 gol – Rafał Bronowicki, Hubert Kotowicz, Dariusz Michna

Lublinianka: 5 goli – Jarosław Milcz, 2 gole – Adrian Rapa, Krzysztof Rybak, 1 gol – Adrian Rejmak, Sebastian Wrzesiński

Łada 1945 Biłgoraj: 5 goli – Patryk Dorosz, Przemysław Krzyszycha, 1 gol – Paweł Nawrocki, Jakub Paćkowski, Jurij Podo

Orlęta Łuków: 3 gole – Szymon Łukasiewicz, 2 gole – Adrian Siemieniuk, 1 gol – Marek Charmuszko, Daniel Goławski, Łukasz Kiryło, Sebastian Sowisz, Radosław Szustek

Powiślak Końskowola: 3 gole – Damian Koprucha, 1 gol – Marcin Gil, Krystian Kobus, Mateusz Łakomy

Sparta Rejowiec Fabryczny: 3 gole – Andrzej Głowacki, 1 gol – Mateusz Adamiec, Przemysław Jasiński, Jakub Martyn, Mateusz Wołos

Tomasovia Tomaszów Lubelski: 4 gole – Jakub Szuta, 3 gole – Wesley vincent Cain, 2 gole – Wojciech Gęborys, 1 gol – Ireneusz Baran, Damian Chmura, Damian Rataj, Arkadiusz Smoła, Damian Szuta, Michał Towbin

Unia Hrubieszów: 3 gole – Jewgienij Grui, 2 gole – Arkadiusz Drapsa, Bartłomiej Greniuk, Mariusz Podgórski, 1 gol – Łukasz Kamiński, Mateusz Oleszczuk

Włodawianka Włodawa: 5 goli – Patryk Błaszczuk, 3 gole – Piotr Pacek, 2 gole – Michał Budzyński, Piotr Chodziutko, Władysław Magdysz, 1 gol – Kacper Czarnota, Rafał Musz, Maciej Skrzypek, Piotr Waszczyński

Victoria Żmudź: 2 gole – Jurij Furta, Erwin Sobiech, 1 gol –  Kacper Persona, Damian Ścibior.