Klasyfikacja strzelców IV ligi lubelskiej w sezonie 2020/2021 (11)

Klasyfikacja strzelców IV ligi lubelskiej w sezonie 2020/2021 (11)

Jarosław Milcz z Powiślaka Końskowola i Michał Zuber reprezentujący barwy Świdniczanki Świdnik Mały przewodzą klasyfikacji strzelców IV ligi lubelskiej po pierwszej rundzie fazy zasadniczej rozgrywek. Po 11 kolejkach ci dwaj zawodnicy mają na swoim koncie po 10 bramek. O jednego gola mniej zdobył jak dotąd gracz Huraganu Międzyrzec Podlaski Artur Renkowski. O koronę króla strzelców powalczą również piłkarze Tomasovii Tomaszów Lubelski. Po strzeleckich popisach w ostatnim wygranym 5:1 meczu z Unią Białopole do Arkadiusza Smoły dołączyli Patryk Dorosz i Damian Szuta. W pierwszej części sezonu 2020/2021 trzej podopieczni Pawła Babiarza pokonali bramkarzy rywali po osiem razy.

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 11. KOLEJCE)

1. Jarosław Milcz (Powiślak) – 10 goli
Michał Zuber (Świdniczanka) – 10 goli
3. Artur Renkowski (Huragan) – 9 goli
4. Arkadiusz Smoła (Tomasovia) – 8 goli
Patryk Dorosz (Tomasovia) – 8 goli
Damian Szuta (Tomasovia) – 8 goli
7. Jakub Szuta (Tomasovia) – 7 goli
Paweł Mazur (Unia Białopole) – 7 goli
Jakub Kawalec (Włodawianka) – 7 goli
10. Jakub Cielebąk (Górnik) – 6 goli
Krystian Wołoch (Gryf) – 6 goli
Damian Ziółkowski (Huczwa) – 6 goli
Adrian Hołownia (Lutnia) – 6 goli
Filip Drozd (Opolanin) – 6 goli
Kacper Kamiński (Włodawianka) – 6 goli
16. Paweł Radziszewski (Huragan) – 5 goli
Stanisław Rybka (Kryształ) – 5 goli
Dominik Banach (Opolanin) – 5 goli
Mateusz Wilk (Świdniczanka) – 5 goli
Mateusz Oleszczuk (Unia Hrubieszów) – 5 goli
21. Michał Botwina (Bizon) – 4 gole
Mateusz Misztal (Granit) – 4 gole
Jacek Podolak (Grom) – 4 gole
Kamil Kaproń (Grom) – 4 gole
Dariusz Michna (Huczwa) – 4 gole
Patryk Pakuła (Huragan) – 4 gole
Krzysztof Rybak (Lublinianka) – 4 gole
Cezary Kabała (Lublinianka) – 4 gole
Piotr Bołtowicz (Lutnia) – 4 gole
Daniel Szewc (Opolanin) – 4 gole
Jarosław Walęciuk (POM) – 4 gole
Daniel Chariasz (Start) – 4 gole
Dawid Lewkowicz (Unia Białopole) – 4 gole
Erwin Sobiech (Victoria) – 4 gole
Ezana Kashay (Victoria) – 4 gole
36. Łukasz Olek (Bizon) – 3 gole
Karol Banachiewicz (Granit) – 3 gole
Łukasz Strug (Granit) – 3 gole
Piotr Przeszło (Grom) – 3 gole
Jakub Paćkowski (Grom) – 3 gole
Alan Olszewski (Huragan) – 3 gole
Kacper Waniowski (Huragan) – 3 gole
Mateusz Filipczuk (Kłos) – 3 gole
Damian Artymiuk (Lutnia) – 3 gole
Kamil Król (Opolanin) – 3 gole
Adrian Siemieniuk (Orlęta) – 3 gole
Łukasz Mietlicki (POM) – 3 gole
Marcin Gil (Powiślak) – 3 gole
Damian Bernat (Powiślak) – 3 gole
Andrzej Głowacki (Sparta) – 3 gole
Przemysław Żmuda (Świdniczanka) – 3 gole
Ireneusz Baran (Tomasovia) – 3 gole
Damian Chmura (Tomasovia) – 3 gole
Mariusz Podgórski (Unia Hrubieszów) – 3 gole
Piotr Waszczyński (Włodawianka) – 3 gole
56. Łukasz Samociuk (Bizon) – 2 gole
Arkadiusz Osiak (Bizon) – 2 gole
Bartłomiej Kukułowicz (Górnik) – 2 gole
Jakub Szymala (Granit) – 2 gole
Michał Pawelec (Granit) – 2 gole
Michał Mielniczek (Grom) – 2 gole
Adrian Wołoch (Gryf) – 2 gole
Patryk Kierepka (Gryf) – 2 gole
Oliwer Maziarka (Huczwa) – 2 gole
Kacper Kowalski (Kłos) – 2 gole
Paweł Wójcicki (Kłos) – 2 gole
Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – 2 gole
Damian Otręba (Kryształ) – 2 gole
Siergiej Borys (Kryształ) – 2 gole
Wojciech Więcaszek (Kryształ) – 2 gole
Błażej Omański (Kryształ) – 2 gole
Paweł Dzyr (Lublinianka) – 2 gole
Adrian Rejmak (Lublinianka) – 2 gole
Oskar Siwek (Orlęta) – 2 gole
Szymon Łukasiewicz (Orlęta) – 2 gole
Michał Orłowski (POM) – 2 gole
Sebastian Sprawka (POM) – 2 gole
Dominik Ptaszyński (Powiślak) – 2 gole
Artur Sułek (Powiślak) – 2 gole
Jakub Pryliński (Powiślak) – 2 gole
Sebastian Wrzesiński (Powiślak) – 2 gole
Kryspin Florek (Start) – 2 gole
Damian Miazga (Świdniczanka) – 2 gole
Damian Rusiecki (Świdniczanka) – 2 gole
Mateusz Kowalewski (Świdniczanka) – 2 gole
Marcin Żurawski (Tomasovia) – 2 gole
Sławomir Leśnicki (Unia Białopole) – 2 gole
Dawid Pikul (Victoria) – 2 gole
Robert Kazubski (Victoria) – 2 gole
Maciej Welman (Włodawianka) – 2 gole
Przemysław Ilczuk (Włodawianka) – 2 gole
Piotr Pacek (Włodawianka) – 2 gole
93. Dawid Rosłoń (Bizon) – 1 gol
Piotr Świeca (Górnik) – 1 gol
Kamil Duda (Górnik) – 1 gol
Cezary Zdunek (Górnik) – 1 gol
Jakub Latała (Górnik) – 1 gol
Marcel Obroślak (Górnik) – 1 gol
Bartłomiej Radziewicz (Granit) – 1 gol
Jakub Świderski (Granit) – 1 gol
Cezary Pęcak (Granit) – 1 gol
Krystian Sprawka (Granit) – 1 gol
Dominik Struk (Granit) – 1 gol
Janusz Birut (Grom) – 1 gol
Przemysław Krzyszycha (Grom) – 1 gol
Kacper Działo (Grom) – 1 gol
Grzegorz Działo (Grom) – 1 gol
Volodymyr Halych (Grom) – 1 gol
Kamil Krawiec (Gryf) – 1 gol
Przemysław Gałka (Gryf) – 1 gol
Maciej Markowski (Gryf) – 1 gol
Rafał Kycko (Huczwa) – 1 gol
Mychajło Kaznokha (Huczwa) – 1 gol
Patryk Krosman (Huczwa) – 1 gol
Bartłomiej Tkaczuk (Huragan) – 1 gol
Alan Chmiel (Kłos) – 1 gol
Damian Kamola (Kłos) – 1 gol
Michał Siatka (Kłos) – 1 gol
Paweł Kliszcz (Kryształ) – 1 gol
Michał Jabłoński (Kryształ) – 1 gol
Damian Kuzioła (Lublinianka) – 1 gol
Mateusz Miśkiewicz (Lublinianka) – 1 gol
Jan Giza (Lublinianka) – 1 gol
Hubert Giletycz (Lublinianka) – 1 gol
Sebastian Rejmak (Lublinianka) – 1 gol
Norbert Pioś (Lublinianka) – 1 gol
Jakub Wadowski (Lublinianka) – 1 gol
Gabriel Jakimiński (Lublinianka) – 1 gol
Mariusz Łukasiewicz (Lutnia) – 1 gol
Michał Karpiszuk (Lutnia) – 1 gol
Jakub Magier (Lutnia) – 1 gol
Vitalij Tabalov (Lutnia) – 1 gol
Damian Kupiec (Łada) – 1 gol
Mariusz Szarlip (Łada) – 1 gol
Hubert Sałasiński (Opolanin) – 1 gol
Piotr Wesołowski (Opolanin) – 1 gol
Dawid Siudy (Opolanin) – 1 gol
Jacek Mielnik (Orlęta) – 1 gol
Michał Gustaw (POM) – 1 gol
Daniel Juchna (POM) – 1 gol
Damian Bielak (POM) – 1 gol
Przemysław Sobolewski (Powiślak) – 1 gol
Rafał Banaszek (Powiślak) – 1 gol
Patryk Pokrywka (Sparta) – 1 gol
Jakub Martyn (Sparta) – 1 gol
Damian Kuśmierz (Sparta) – 1 gol
Michał Kasperek (Sparta) – 1 gol
Karol Wojciechowski (Start) – 1 gol
Radosław Lenard (Start) – 1 gol
Karol Kowalczyk (Start) – 1 gol
Miłosz Ciechan (Start) – 1 gol
Michał Wójtowicz (Start) – 1 gol
Krystian Śliwa (Świdniczanka) – 1 gol
Karol Kowalski (Świdniczanka) – 1 gol
Michał Martyna (Świdniczanka) – 1 gol
Marcel Pędlowski (Świdniczanka) – 1 gol
Jakub Rojek (Tomasovia) – 1 gol
Hubert Sałamacha (Tomasovia) – 1 gol
Bartosz Iwanicki (Tomasovia) – 1 gol
Karol Karólak (Tomasovia) – 1 gol
Adrian Oleszczuk (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Bartłomiej Greniuk (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Mateusz Pańko (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Jakub Sawa (Victoria) – 1 gol
Szymon Bielecki (Victoria) – 1 gol
Damian Ścibior (Victoria) – 1 gol
Piotr Lecki (Victoria) – 1 gol
Jakub Szaran (Victoria) – 1 gol
Patryk Błaszczuk (Włodawianka) – 1 gol
Marcin Zabłocki (Włodawianka) – 1 gol
Władysław Magdysz (Włodawianka) – 1 gol

STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN (PO 11. KOLEJCE)

IV LIGA GRUPA I:

Bizon Jeleniec: 4 gole – Michał Botwina, 3 gole – Łukasz Olek, 2 gole – Łukasz Samociuk, Arkadiusz Osiak, 1 gol – Dawid Rosłoń

Górnik II Łęczna: 6 goli – Jakub Cielebąk, 2 gole – Bartłomiej Kukułowicz, 1 gol – Piotr Świeca, Kamil Duda, Cezary Zdunek, Jakub Latała, Marcel Obroślak

Huragan Międzyrzec Podlaski: 9 goli – Artur Renkowski, 5 goli – Paweł Radziszewski, 4 gole – Patryk Pakuła, 3 gole – Alan Olszewski, Kacper Waniowski, 1 gol – Bartłomiej Tkaczuk

Lublinianka: 4 gole – Krzysztof Rybak, Cezary Kabała, 2 gole – Paweł Dzyr, Adrian Rejmak, 1 gol – Damian Kuzioła, Mateusz Miśkiewicz, Jan Giza, Hubert Giletycz, Sebastian Rejmak, Norbert Pioś, Jakub Wadowski, Gabriel Jakimiński

Lutnia Piszczac: 6 goli – Adrian Hołownia, 4 gole – Piotr Bołtowicz, 3 gole – Damian Artymiuk, 1 gol – Mariusz Łukasiewicz, Michał Karpiszuk, Jakub Magier, Vitalij Tabalov

Opolanin Opole Lubelskie: 6 goli – Filip Drozd, 5 goli – Dominik Banach, 4 gole – Daniel Szewc, 3 gole – Kamil Król, 1 gol – Hubert Sałasiński, Piotr Wesołowski, Dawid Siudy

Orlęta Łuków: 3 gole – Adrian Siemieniuk, 2 gole – Oskar Siwek, Szymon Łukasiewicz, 1 gol – Jacek Mielnik

POM Iskra Piotrowice: 4 gole – Jarosław Walęciuk, 3 gole – Łukasz Mietlicki, 2 gole – Michał Orłowski, Sebastian Sprawka, 1 gol – Michał Gustaw, Daniel Juchna, Damian Bielak

Powiślak Końskowola: 10 goli – Jarosław Milcz, 3 gole – Marcin Gil, Damian Bernat, 2 gole – Dominik Ptaszyński, Artur Sułek, Jakub Pryliński, Sebastian Wrzesiński, 1 gol – Przemysław Sobolewski, Rafał Banaszek

Sparta Rejowiec Fabryczny: 3 gole – Andrzej Głowacki, 1 gol – Patryk Pokrywka, Jakub Martyn, Damian Kuśmierz, Michał Kasperek

Start Krasnystaw: 4 gole – Daniel Chariasz, 2 gole – Kryspin Florek, 1 gol – Karol Wojciechowski, Radosław Lenard, Karol Kowalczyk, Miłosz Ciechan, Michał Wójtowicz

Włodawianka Włodawa: 7 goli – Jakub Kawalec, 6 goli – Kacper Kamiński, 3 gole – Piotr Waszczyński, 2 gole – Maciej Welman, Przemysław Ilczuk, Piotr Pacek, 1 gol – Patryk Błaszczuk, Marcin Zabłocki, Władysław Magdysz

IV LIGA GRUPA II:

Granit Bychawa: 4 gole – Mateusz Misztal, 3 gole – Karol Banachiewicz, Łukasz Strug, 2 gole – Jakub Szymala, Michał Pawelec, 1 gol – Bartłomiej Radziewicz, Jakub Świderski, Cezary Pęcak, Krystian Sprawka, Dominik Struk

Grom Różaniec: 4 gole – Jacek Podolak, Kamil Kaproń, 3 gole – Piotr Przeszło, Jakub Paćkowski, 2 gole – Michał Mielniczek, 1 gol – Janusz Birut, Przemysław Krzyszycha, Kacper Działo, Grzegorz Działo, Volodymyr Halych

Gryf Gmina Zamość: 6 goli – Krystian Wołoch, 2 gole – Adrian Wołoch, Patryk Kierepka, 1 gol – Kamil Krawiec, Przemysław Gałka, Maciej Markowski

Huczwa Tyszowce: 6 goli – Damian Ziółkowski, 4 gole – Dariusz Michna, 2 gole – Oliwer Maziarka, 1 gol – Rafał Kycko, Mychajło Kaznokha, Patryk Krosman

Kłos Chełm: 3 gole – Mateusz Filipczuk, 2 gole – Kacper Kowalski, Paweł Wójcicki, 1 gol – Alan Chmiel, Damian Kamola, Michał Siatka

Kryształ Werbkowice: 5 goli – Stanisław Rybka, 2 gole – Bartłomiej Reszczyński, Damian Otręba, Siergiej Borys, Wojciech Więcaszek, Błażej Omański, 1 gol – Paweł Kliszcz, Michał Jabłoński

Łada 1945 Biłgoraj: 1 gol – Damian Kupiec, Mariusz Szarlip

Świdniczanka Świdnik Mały: 10 goli – Michał Zuber, 5 goli – Mateusz Wilk, 3 gole – Przemysław Żmuda, 2 gole – Damian Miazga, Damian Rusiecki, Mateusz Kowalewski, 1 gol – Krystian Śliwa, Karol Kowalski, Michał Martyna, Marcel Pędlowski

Tomasovia Tomaszów Lubelski: 8 goli – Arkadiusz Smoła, Patryk Dorosz, Damian Szuta, 7 goli – Jakub Szuta, 3 gole – Ireneusz Baran, Damian Chmura, 2 gole – Marcin Żurawski, 1 gol – Jakub Rojek, Hubert Sałamacha, Bartosz Iwanicki, Karol Karólak

Unia Białopole: 7 goli – Paweł Mazur, 4 gole – Dawid Lewkowicz, 2 gole – Sławomir Leśnicki

Unia Hrubieszów: 5 goli – Mateusz Oleszczuk, 3 gole – Mariusz Podgórski, 1 gol – Adrian Oleszczuk, Bartłomiej Greniuk, Mateusz Pańko

Victoria Żmudź: 4 gole – Erwin Sobiech, Ezana Kashay, 2 gole – Dawid Pikul, Robert Kazubski, 1 gol – Jakub Sawa, Szymon Bielecki, Damian Ścibior, Piotr Lecki, Jakub Szaran

0 0 vote
Article Rating