Klasyfikacja strzelców IV ligi lubelskiej w sezonie 2020/2021 (16)

Klasyfikacja strzelców IV ligi lubelskiej w sezonie 2020/2021 (16)

Po 16. kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej Michał Zuber ze Świdniczanki Świdnik Mały nadal przewodzi klasyfikacji najlepszych strzelców. Napastnik beniaminka zdobył jak dotąd 14 bramek, jednak w ostatniej serii gier nie mógł poprawić swojego dorobku, ponieważ spotkanie Świdniczanki Świdnik Mały z Granitem Bychawa zostało odwołane w związku z zagrożeniem epidemicznym. Drugą pozycję w zestawieniu najskuteczniejszych zajmuje Jarosław Milcz z Powiślaka Końskowola z 13 trafieniami na koncie. Podium uzupełnia król strzelców z poprzedniego sezonu Damian Ziółkowski, który strzelił w trwającej kampanii 11 goli.

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 16. KOLEJCE)

1. Michał Zuber (Świdniczanka) – 14 goli
2. Jarosław Milcz (Powiślak) – 13 goli
3. Damian Ziółkowski (Huczwa) – 11 goli
4. Damian Szuta (Tomasovia) – 10 goli
5. Artur Renkowski (Huragan) – 9 goli
Dominik Banach (Opolanin) – 9 goli
Jakub Szuta (Tomasovia) – 9 goli
Patryk Dorosz (Tomasovia) – 9 goli
Paweł Mazur (Unia Białopole) – 9 goli
10. Jakub Cielebąk (Górnik) – 8 goli
Patryk Pakuła (Huragan) – 8 goli
Paweł Radziszewski (Huragan) – 8 goli
Stanisław Rybka (Kryształ) – 8 goli
Arkadiusz Smoła (Tomasovia) – 8 goli
Jakub Kawalec (Włodawianka) – 8 goli
16. Dariusz Michna (Huczwa) – 7 goli
Adrian Hołownia (Lutnia) – 7 goli
Szymon Łukasiewicz (Orlęta) – 7 goli
Sebastian Sprawka (POM) – 7 goli
20. Michał Botwina (Bizon) – 6 goli
Jakub Paćkowski (Grom) – 6 goli
Krystian Wołoch (Gryf) – 6 goli
Alan Olszewski (Huragan) – 6 goli
Krzysztof Rybak (Lublinianka) – 6 goli
Filip Drozd (Opolanin) – 6 goli
Daniel Szewc (Opolanin) – 6 goli
Kamil Król (Opolanin) – 6 goli
Adrian Siemieniuk (Orlęta) – 6 goli
Oskar Siwek (Orlęta) – 6 goli
Marcin Żurawski (Tomasovia) – 6 goli
Kacper Kamiński (Włodawianka) – 6 goli
32. Mateusz Misztal (Granit) – 5 goli
Cezary Kabała (Lublinianka) – 5 goli
Marcin Gil (Powiślak) – 5 goli
Damian Kuśmierz (Sparta) – 5 goli
Mateusz Wilk (Świdniczanka) – 5 goli
Dawid Lewkowicz (Unia Białopole) – 5 goli
Mateusz Oleszczuk (Unia Hrubieszów) – 5 goli
39. Jacek Podolak (Grom) – 4 gole
Kamil Kaproń (Grom) – 4 gole
Damian Otręba (Kryształ) – 4 gole
Piotr Bołtowicz (Lutnia) – 4 gole
Damian Artymiuk (Lutnia) – 4 gole
Jarosław Walęciuk (POM) – 4 gole
Wiktor Bogusz (POM) – 4 gole
Jakub Pryliński (Powiślak) – 4 gole
Damian Bernat (Powiślak) – 4 gole
Daniel Chariasz (Start) – 4 gole
Mateusz Kowalewski (Świdniczanka) – 4 gole
Erwin Sobiech (Victoria) – 4 gole
Ezana Kashay (Victoria) – 4 gole
Piotr Waszczyński (Włodawianka) – 4 gole
Maciej Welman (Włodawianka) – 4 gole
54. Łukasz Olek (Bizon) – 3 gole
Arkadiusz Osiak (Bizon) – 3 gole
Karol Banachiewicz (Granit) – 3 gole
Łukasz Strug (Granit) – 3 gole
Jakub Szymala (Granit) – 3 gole
Piotr Przeszło (Grom) – 3 gole
Rafał Kycko (Huczwa) – 3 gole
Kacper Waniowski (Huragan) – 3 gole
Daniel Kleber (Huragan) – 3 gole
Mateusz Filipczuk (Kłos) – 3 gole
Wojciech Więcaszek (Kryształ) – 3 gole
Paweł Dzyr (Lublinianka) – 3 gole
Łukasz Mietlicki (POM) – 3 gole
Dominik Ptaszyński (Powiślak) – 3 gole
Sebastian Wrzesiński (Powiślak) – 3 gole
Andrzej Głowacki (Sparta) – 3 gole
Kryspin Florek (Start) – 3 gole
Przemysław Żmuda (Świdniczanka) – 3 gole
Ireneusz Baran (Tomasovia) – 3 gole
Damian Chmura (Tomasovia) – 3 gole
Mariusz Podgórski (Unia Hrubieszów) – 3 gole
Robert Kazubski (Victoria) – 3 gole
Władysław Magdysz (Włodawianka) – 3 gole
77. Łukasz Samociuk (Bizon) – 2 gole
Bartłomiej Kukułowicz (Górnik) – 2 gole
Paweł Perdun (Górnik) – 2 gole
Michał Pawelec (Granit) – 2 gole
Krystian Sprawka (Granit) – 2 gole
Cezary Pęcak (Granit) – 2 gole
Michał Mielniczek (Grom) – 2 gole
Adrian Wołoch (Gryf) – 2 gole
Patryk Kierepka (Gryf) – 2 gole
Oliwer Maziarka (Huczwa) – 2 gole
Kacper Kowalski (Kłos) – 2 gole
Paweł Wójcicki (Kłos) – 2 gole
Adam Brzozowski (Kłos) – 2 gole
Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – 2 gole
Siergiej Borys (Kryształ) – 2 gole
Błażej Omański (Kryształ) – 2 gole
Adrian Rejmak (Lublinianka) – 2 gole
Gabriel Jakimiński (Lublinianka) – 2 gole
Piotr Chodziutko (Lublinianka) – 2 gole
Mariusz Szarlip (Łada) – 2 gole
Michał Orłowski (POM) – 2 gole
Michał Gustaw (POM) – 2 gole
Jakub Baran (POM) – 2 gole
Artur Sułek (Powiślak) – 2 gole
Patryk Pokrywka (Sparta) – 2 gole
Damian Miazga (Świdniczanka) – 2 gole
Damian Rusiecki (Świdniczanka) – 2 gole
Marcel Pędlowski (Świdniczanka) – 2 gole
Sławomir Leśnicki (Unia Białopole) – 2 gole
Dawid Pikul (Victoria) – 2 gole
Przemysław Ilczuk (Włodawianka) – 2 gole
Piotr Pacek (Włodawianka) – 2 gole
109. Dawid Rosłoń (Bizon) – 1 gol
Piotr Świeca (Górnik) – 1 gol
Kamil Duda (Górnik) – 1 gol
Cezary Zdunek (Górnik) – 1 gol
Jakub Latała (Górnik) – 1 gol
Marcel Obroślak (Górnik) – 1 gol
Michał Szałachowski (Górnik) – 1 gol
Bartłomiej Radziewicz (Granit) – 1 gol
Jakub Świderski (Granit) – 1 gol
Dominik Struk (Granit) – 1 gol
Janusz Birut (Grom) – 1 gol
Przemysław Krzyszycha (Grom) – 1 gol
Kacper Działo (Grom) – 1 gol
Grzegorz Działo (Grom) – 1 gol
Volodymyr Halych (Grom) – 1 gol
Arkadiusz Kwiatkowski (Grom) – 1 gol
Kamil Przybysławski (Grom) – 1 gol
Kamil Krawiec (Gryf) – 1 gol
Przemysław Gałka (Gryf) – 1 gol
Maciej Markowski (Gryf) – 1 gol
Mychajło Kaznokha (Huczwa) – 1 gol
Patryk Krosman (Huczwa) – 1 gol
Daniel Pyś (Huczwa) – 1 gol
Dawid Daszkiewicz (Huczwa) – 1 gol
Bartłomiej Tkaczuk (Huragan) – 1 gol
Łukasz Mirończuk (Huragan) – 1 gol
Kacper Chudowolski (Huragan) – 1 gol
Alan Chmiel (Kłos) – 1 gol
Damian Kamola (Kłos) – 1 gol
Michał Siatka (Kłos) – 1 gol
Paweł Kliszcz (Kryształ) – 1 gol
Michał Jabłoński (Kryształ) – 1 gol
Kacper Maszewski (Kryształ) – 1 gol
Grzegorz Mulawa (Kryształ) – 1 gol
Damian Kuzioła (Lublinianka) – 1 gol
Mateusz Miśkiewicz (Lublinianka) – 1 gol
Jan Giza (Lublinianka) – 1 gol
Hubert Giletycz (Lublinianka) – 1 gol
Sebastian Rejmak (Lublinianka) – 1 gol
Norbert Pioś (Lublinianka) – 1 gol
Jakub Wadowski (Lublinianka) – 1 gol
Mariusz Łukasiewicz (Lutnia) – 1 gol
Michał Karpiszuk (Lutnia) – 1 gol
Jakub Magier (Lutnia) – 1 gol
Vitalij Tabalov (Lutnia) – 1 gol
Adam Wiraszka (Lutnia) – 1 gol
Damian Kupiec (Łada) – 1 gol
Dominik Skubisz (Łada) – 1 gol
Dawid Piech (Łada) – 1 gol
Paweł Nawrocki (Łada) – 1 gol
Hubert Sałasiński (Opolanin) – 1 gol
Piotr Wesołowski (Opolanin) – 1 gol
Dawid Siudy (Opolanin) – 1 gol
Andrzej Fliszkiewicz (Opolanin) – 1 gol
Jacek Mielnik (Orlęta) – 1 gol
Sebastian Sowisz (Orlęta) – 1 gol
Daniel Juchna (POM) – 1 gol
Damian Bielak (POM) – 1 gol
Przemysław Sobolewski (Powiślak) – 1 gol
Rafał Banaszek (Powiślak) – 1 gol
Jakub Martyn (Sparta) – 1 gol
Michał Kasperek (Sparta) – 1 gol
Marcin Borówka (Sparta) – 1 gol
Kamil Starok (Sparta) – 1 gol
Karol Wojciechowski (Start) – 1 gol
Radosław Lenard (Start) – 1 gol
Karol Kowalczyk (Start) – 1 gol
Miłosz Ciechan (Start) – 1 gol
Michał Wójtowicz (Start) – 1 gol
Dawid Sołdecki (Start) – 1 gol
Krystian Śliwa (Świdniczanka) – 1 gol
Karol Kowalski (Świdniczanka) – 1 gol
Michał Martyna (Świdniczanka) – 1 gol
Bartłomiej Mazurek (Świdniczanka) – 1 gol
Jakub Rojek (Tomasovia) – 1 gol
Hubert Sałamacha (Tomasovia) – 1 gol
Bartosz Iwanicki (Tomasovia) – 1 gol
Karol Karólak (Tomasovia) – 1 gol
Jakub Witkowski (Tomasovia) – 1 gol
Patryk Słotwiński (Tomasovia) – 1 gol
Wojciech Bureć (Unia Białopole) – 1 gol
Mateusz Antoniak (Unia Białopole) – 1 gol
Adrian Oleszczuk (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Bartłomiej Greniuk (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Mateusz Pańko (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Gabriel Barszczewski (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Jakub Sawa (Victoria) – 1 gol
Szymon Bielecki (Victoria) – 1 gol
Damian Ścibior (Victoria) – 1 gol
Piotr Lecki (Victoria) – 1 gol
Jakub Szaran (Victoria) – 1 gol
Patryk Błaszczuk (Włodawianka) – 1 gol
Marcin Zabłocki (Włodawianka) – 1 gol

STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN (PO 16. KOLEJCE)

IV LIGA GRUPA I:

Bizon Jeleniec: 6 goli – Michał Botwina, 3 gole – Łukasz Olek, Arkadiusz Osiak, 2 gole – Łukasz Samociuk, 1 gol – Dawid Rosłoń

Górnik II Łęczna: 8 goli – Jakub Cielebąk, 2 gole – Bartłomiej Kukułowicz, Paweł Perdun, 1 gol – Piotr Świeca, Kamil Duda, Cezary Zdunek, Jakub Latała, Marcel Obroślak, Michał Szałachowski

Huragan Międzyrzec Podlaski: 9 goli – Artur Renkowski, 8 goli – Patryk Pakuła, Paweł Radziszewski, 6 goli – Alan Olszewski, 3 gole – Kacper Waniowski, Daniel Kleber, 1 gol – Bartłomiej Tkaczuk, Łukasz Mirończuk, Kacper Chudowolski

Lublinianka: 6 goli – Krzysztof Rybak, 5 goli – Cezary Kabała, 3 gole – Paweł Dzyr, 2 gole – Adrian Rejmak, Gabriel Jakimiński, Piotr Chodziutko, 1 gol – Damian Kuzioła, Mateusz Miśkiewicz, Jan Giza, Hubert Giletycz, Sebastian Rejmak, Norbert Pioś, Jakub Wadowski

Lutnia Piszczac: 7 goli – Adrian Hołownia, 4 gole – Piotr Bołtowicz, Damian Artymiuk, 1 gol – Mariusz Łukasiewicz, Michał Karpiszuk, Jakub Magier, Vitalij Tabalov, Adam Wiraszka

Opolanin Opole Lubelskie: 9 goli – Dominik Banach, 6 goli – Filip Drozd, Daniel Szewc, Kamil Król, 1 gol – Hubert Sałasiński, Piotr Wesołowski, Dawid Siudy, Andrzej Fliszkiewicz

Orlęta Łuków: 7 goli – Szymon Łukasiewicz, 6 goli – Adrian Siemieniuk, Oskar Siwek, 1 gol – Jacek Mielnik, Sebastian Sowisz

POM Iskra Piotrowice: 7 goli – Sebastian Sprawka, 4 gole – Jarosław Walęciuk, Wiktor Bogusz, 3 gole – Łukasz Mietlicki, 2 gole – Michał Orłowski, Michał Gustaw, Jakub Baran, 1 gol – Daniel Juchna, Damian Bielak

Powiślak Końskowola: 13 goli – Jarosław Milcz, 5 goli – Marcin Gil, 4 gole – Jakub Pryliński, Damian Bernat, 3 gole – Dominik Ptaszyński, Sebastian Wrzesiński, 2 gole – Artur Sułek, 1 gol – Przemysław Sobolewski, Rafał Banaszek

Sparta Rejowiec Fabryczny: 5 goli – Damian Kuśmierz, 3 gole – Andrzej Głowacki, 2 gole – Patryk Pokrywka, 1 gol – Jakub Martyn, Michał Kasperek, Marcin Borówka, Kamil Starok

Start Krasnystaw: 4 gole – Daniel Chariasz, 3 gole – Kryspin Florek, 1 gol – Karol Wojciechowski, Radosław Lenard, Karol Kowalczyk, Miłosz Ciechan, Michał Wójtowicz, Dawid Sołdecki

Włodawianka Włodawa: 8 goli – Jakub Kawalec, 6 goli – Kacper Kamiński, 4 gole – Piotr Waszczyński, Maciej Welman, 3 gole – Władysław Magdysz, 2 gole – Przemysław Ilczuk, Piotr Pacek, 1 gol – Patryk Błaszczuk, Marcin Zabłocki

IV LIGA GRUPA II:

Granit Bychawa: 5 goli – Mateusz Misztal, 3 gole – Karol Banachiewicz, Łukasz Strug, Jakub Szymala, 2 gole – Michał Pawelec, Krystian Sprawka, Cezary Pęcak, 1 gol – Bartłomiej Radziewicz, Jakub Świderski, Dominik Struk

Grom Różaniec: 6 goli – Jakub Paćkowski, 4 gole – Jacek Podolak, Kamil Kaproń, 3 gole – Piotr Przeszło, 2 gole – Michał Mielniczek, 1 gol – Janusz Birut, Przemysław Krzyszycha, Kacper Działo, Grzegorz Działo, Volodymyr Halych, Arkadiusz Kwiatkowski, Kamil Przybysławski

Gryf Gmina Zamość: 6 goli – Krystian Wołoch, 2 gole – Adrian Wołoch, Patryk Kierepka, 1 gol – Kamil Krawiec, Przemysław Gałka, Maciej Markowski

Huczwa Tyszowce: 11 goli – Damian Ziółkowski, 7 goli – Dariusz Michna, 3 gole – Rafał Kycko, 2 gole – Oliwer Maziarka, 1 gol – Mychajło Kaznokha, Patryk Krosman, Daniel Pyś, Dawid Daszkiewicz

Kłos Chełm: 3 gole – Mateusz Filipczuk, 2 gole – Kacper Kowalski, Paweł Wójcicki, Adam Brzozowski, 1 gol – Alan Chmiel, Damian Kamola, Michał Siatka

Kryształ Werbkowice: 8 goli – Stanisław Rybka, 4 gole – Damian Otręba, 3 gole – Wojciech Więcaszek, 2 gole – Bartłomiej Reszczyński, Siergiej Borys, Błażej Omański, 1 gol – Paweł Kliszcz, Michał Jabłoński, Kacper Maszewski, Grzegorz Mulawa

Łada 1945 Biłgoraj: 2 gole – Mariusz Szarlip, 1 gol – Damian Kupiec, Dominik Skubisz, Dawid Piech, Paweł Nawrocki

Świdniczanka Świdnik Mały: 14 goli – Michał Zuber, 5 goli – Mateusz Wilk, 4 gole – Mateusz Kowalewski, 3 gole – Przemysław Żmuda, 2 gole – Damian Miazga, Damian Rusiecki, Marcel Pędlowski 1 gol – Krystian Śliwa, Karol Kowalski, Michał Martyna, Bartłomiej Mazurek

Tomasovia Tomaszów Lubelski: 10 goli – Damian Szuta, 9 goli – Jakub Szuta, Patryk Dorosz, 8 goli – Arkadiusz Smoła, 6 goli – Marcin Żurawski, 3 gole – Ireneusz Baran, Damian Chmura, 1 gol – Jakub Rojek, Hubert Sałamacha, Bartosz Iwanicki, Karol Karólak, Jakub Witkowski, Patryk Słotwiński

Unia Białopole: 9 goli – Paweł Mazur, 5 goli – Dawid Lewkowicz, 2 gole – Sławomir Leśnicki, 1 gol – Wojciech Bureć, Mateusz Antoniak

Unia Hrubieszów: 5 goli – Mateusz Oleszczuk, 3 gole – Mariusz Podgórski, 1 gol – Adrian Oleszczuk, Bartłomiej Greniuk, Mateusz Pańko, Gabriel Barszczewski

Victoria Żmudź: 4 gole – Erwin Sobiech, Ezana Kashay, 3 gole – Robert Kazubski, 2 gole – Dawid Pikul, 1 gol – Jakub Sawa, Szymon Bielecki, Damian Ścibior, Piotr Lecki, Jakub Szaran

0 0 vote
Article Rating