Klasyfikacja strzelców IV ligi lubelskiej w sezonie 2020/2021 (18)

Klasyfikacja strzelców IV ligi lubelskiej w sezonie 2020/2021 (18)

Po 18. kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej klasyfikacja najlepszych strzelców ma nowego lidera. Został nim Jarosław Milcz, który w ostatniej serii gier trzykrotnie pokonał golkipera Lutni Piszczac. Napastnik Powiślaka zdobył w sezonie 2020/2021 już 16 bramek. Drugie miejsce z 15 trafieniami zajmuje gracz Świdniczanki Świdnik Mały Michał Zuber, który w ostatni weekend poprawił swój strzelecki dorobek dzięki bramce strzelonej Gryfowi Gmina Zamość. Podium zestawienia najskuteczniejszych zamyka Damian Ziółkowski. Zawodnik Huczwy Tyszowce strzelił jak dotąd 11 goli. 

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 18. KOLEJCE)

1. Jarosław Milcz (Powiślak) – 16 goli
2. Michał Zuber (Świdniczanka) – 15 goli
3. Damian Ziółkowski (Huczwa) – 11 goli
4. Damian Szuta (Tomasovia) – 10 goli
Jakub Szuta (Tomasovia) – 10 goli
6. Jakub Cielebąk (Górnik) – 9 goli
Artur Renkowski (Huragan) – 9 goli
Patryk Pakuła (Huragan) – 9 goli
Dominik Banach (Opolanin) – 9 goli
Patryk Dorosz (Tomasovia) – 9 goli
Paweł Mazur (Unia Białopole) – 9 goli
12. Paweł Radziszewski (Huragan) – 8 goli
Stanisław Rybka (Kryształ) – 8 goli
Szymon Łukasiewicz (Orlęta) – 8 goli
Oskar Siwek (Orlęta) – 8 goli
Arkadiusz Smoła (Tomasovia) – 8 goli
Jakub Kawalec (Włodawianka) – 8 goli
18. Dariusz Michna (Huczwa) – 7 goli
Alan Olszewski (Huragan) – 7 goli
Krzysztof Rybak (Lublinianka) – 7 goli
Adrian Hołownia (Lutnia) – 7 goli
Sebastian Sprawka (POM) – 7 goli
23. Michał Botwina (Bizon) – 6 goli
Jakub Paćkowski (Grom) – 6 goli
Krystian Wołoch (Gryf) – 6 goli
Filip Drozd (Opolanin) – 6 goli
Daniel Szewc (Opolanin) – 6 goli
Kamil Król (Opolanin) – 6 goli
Adrian Siemieniuk (Orlęta) – 6 goli
Marcin Żurawski (Tomasovia) – 6 goli
Kacper Kamiński (Włodawianka) – 6 goli
32. Mateusz Misztal (Granit) – 5 goli
Cezary Kabała (Lublinianka) – 5 goli
Wiktor Bogusz (POM) – 5 goli
Marcin Gil (Powiślak) – 5 goli
Damian Kuśmierz (Sparta) – 5 goli
Daniel Chariasz (Start) – 5 goli
Mateusz Wilk (Świdniczanka) – 5 goli
Dawid Lewkowicz (Unia Białopole) – 5 goli
Mateusz Oleszczuk (Unia Hrubieszów) – 5 goli
Władysław Magdysz (Włodawianka) – 5 goli
42. Łukasz Olek (Bizon) – 4 gole
Jakub Szymala (Granit) – 4 gole
Jacek Podolak (Grom) – 4 gole
Kamil Kaproń (Grom) – 4 gole
Damian Otręba (Kryształ) – 4 gole
Paweł Dzyr (Lublinianka) – 4 gole
Piotr Bołtowicz (Lutnia) – 4 gole
Damian Artymiuk (Lutnia) – 4 gole
Jarosław Walęciuk (POM) – 4 gole
Jakub Pryliński (Powiślak) – 4 gole
Damian Bernat (Powiślak) – 4 gole
Mateusz Kowalewski (Świdniczanka) – 4 gole
Damian Chmura (Tomasovia) – 4 gole
Karol Karólak (Tomasovia) – 4 gole
Mariusz Podgórski (Unia Hrubieszów) – 4 gole
Erwin Sobiech (Victoria) – 4 gole
Ezana Kashay (Victoria) – 4 gole
Piotr Waszczyński (Włodawianka) – 4 gole
Maciej Welman (Włodawianka) – 4 gole
61. Arkadiusz Osiak (Bizon) – 3 gole
Karol Banachiewicz (Granit) – 3 gole
Łukasz Strug (Granit) – 3 gole
Piotr Przeszło (Grom) – 3 gole
Arkadiusz Kwiatkowski (Grom) – 3 gole
Rafał Kycko (Huczwa) – 3 gole
Kacper Waniowski (Huragan) – 3 gole
Daniel Kleber (Huragan) – 3 gole
Mateusz Filipczuk (Kłos) – 3 gole
Adam Brzozowski (Kłos) – 3 gole
Wojciech Więcaszek (Kryształ) – 3 gole
Błażej Omański (Kryształ) – 3 gole
Piotr Chodziutko (Lublinianka) – 3 gole
Jakub Magier (Lutnia) – 3 gole
Łukasz Mietlicki (POM) – 3 gole
Dominik Ptaszyński (Powiślak) – 3 gole
Sebastian Wrzesiński (Powiślak) – 3 gole
Andrzej Głowacki (Sparta) – 3 gole
Kryspin Florek (Start) – 3 gole
Przemysław Żmuda (Świdniczanka) – 3 gole
Ireneusz Baran (Tomasovia) – 3 gole
Robert Kazubski (Victoria) – 3 gole
Przemysław Ilczuk (Włodawianka) – 3 gole
84. Łukasz Samociuk (Bizon) – 2 gole
Bartłomiej Kukułowicz (Górnik) – 2 gole
Paweł Perdun (Górnik) – 2 gole
Marcel Obroślak (Górnik) – 2 gole
Cezary Zdunek (Górnik) – 2 gole
Michał Pawelec (Granit) – 2 gole
Krystian Sprawka (Granit) – 2 gole
Cezary Pęcak (Granit) – 2 gole
Bartłomiej Radziewicz (Granit) – 2 gole
Michał Mielniczek (Grom) – 2 gole
Adrian Wołoch (Gryf) – 2 gole
Patryk Kierepka (Gryf) – 2 gole
Przemysław Gałka (Gryf) – 2 gole
Maciej Markowski (Gryf) – 2 gole
Oliwer Maziarka (Huczwa) – 2 gole
Kacper Chudowolski (Huragan) – 2 gole
Kacper Kowalski (Kłos) – 2 gole
Paweł Wójcicki (Kłos) – 2 gole
Michał Siatka (Kłos) – 2 gole
Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – 2 gole
Siergiej Borys (Kryształ) – 2 gole
Adrian Rejmak (Lublinianka) – 2 gole
Gabriel Jakimiński (Lublinianka) – 2 gole
Mariusz Szarlip (Łada) – 2 gole
Michał Orłowski (POM) – 2 gole
Michał Gustaw (POM) – 2 gole
Jakub Baran (POM) – 2 gole
Artur Sułek (Powiślak) – 2 gole
Patryk Pokrywka (Sparta) – 2 gole
Radosław Lenard (Start) – 2 gole
Damian Miazga (Świdniczanka) – 2 gole
Damian Rusiecki (Świdniczanka) – 2 gole
Marcel Pędlowski (Świdniczanka) – 2 gole
Hubert Sałamacha (Tomasovia) – 2 gole
Patryk Słotwiński (Tomasovia) – 2 gole
Sławomir Leśnicki (Unia Białopole) – 2 gole
Mateusz Pańko (Unia Hrubieszów) – 2 gole
Dawid Pikul (Victoria) – 2 gole
Piotr Pacek (Włodawianka) – 2 gole
123. Dawid Rosłoń (Bizon) – 1 gol
Piotr Świeca (Górnik) – 1 gol
Kamil Duda (Górnik) – 1 gol
Jakub Latała (Górnik) – 1 gol
Michał Szałachowski (Górnik) – 1 gol
Jakub Świderski (Granit) – 1 gol
Dominik Struk (Granit) – 1 gol
Janusz Birut (Grom) – 1 gol
Przemysław Krzyszycha (Grom) – 1 gol
Kacper Działo (Grom) – 1 gol
Grzegorz Działo (Grom) – 1 gol
Volodymyr Halych (Grom) – 1 gol
Kamil Przybysławski (Grom) – 1 gol
Kamil Krawiec (Gryf) – 1 gol
Mychajło Kaznokha (Huczwa) – 1 gol
Patryk Krosman (Huczwa) – 1 gol
Daniel Pyś (Huczwa) – 1 gol
Dawid Daszkiewicz (Huczwa) – 1 gol
Bartłomiej Tkaczuk (Huragan) – 1 gol
Łukasz Mirończuk (Huragan) – 1 gol
Alan Chmiel (Kłos) – 1 gol
Damian Kamola (Kłos) – 1 gol
Emil Poznański (Kłos) – 1 gol
Paweł Kliszcz (Kryształ) – 1 gol
Michał Jabłoński (Kryształ) – 1 gol
Kacper Maszewski (Kryształ) – 1 gol
Grzegorz Mulawa (Kryształ) – 1 gol
Patryk Nieradko (Kryształ) – 1 gol
Damian Kuzioła (Lublinianka) – 1 gol
Mateusz Miśkiewicz (Lublinianka) – 1 gol
Jan Giza (Lublinianka) – 1 gol
Hubert Giletycz (Lublinianka) – 1 gol
Sebastian Rejmak (Lublinianka) – 1 gol
Norbert Pioś (Lublinianka) – 1 gol
Jakub Wadowski (Lublinianka) – 1 gol
Mariusz Łukasiewicz (Lutnia) – 1 gol
Michał Karpiszuk (Lutnia) – 1 gol
Vitalij Tabalov (Lutnia) – 1 gol
Adam Wiraszka (Lutnia) – 1 gol
Damian Kupiec (Łada) – 1 gol
Dominik Skubisz (Łada) – 1 gol
Dawid Piech (Łada) – 1 gol
Paweł Nawrocki (Łada) – 1 gol
Hubert Sałasiński (Opolanin) – 1 gol
Piotr Wesołowski (Opolanin) – 1 gol
Dawid Siudy (Opolanin) – 1 gol
Andrzej Fliszkiewicz (Opolanin) – 1 gol
Mateusz Matysiak (Opolanin) – 1 gol
Jacek Mielnik (Orlęta) – 1 gol
Sebastian Sowisz (Orlęta) – 1 gol
Rafał Jaworski (Orlęta) – 1 gol
Daniel Juchna (POM) – 1 gol
Damian Bielak (POM) – 1 gol
Grzegorz Martyna (POM) – 1 gol
Szymon Duda (POM) – 1 gol
Przemysław Sobolewski (Powiślak) – 1 gol
Rafał Banaszek (Powiślak) – 1 gol
Jakub Martyn (Sparta) – 1 gol
Michał Kasperek (Sparta) – 1 gol
Marcin Borówka (Sparta) – 1 gol
Kamil Starok (Sparta) – 1 gol
Przemysław Jasiński (Sparta) – 1 gol
Przemysław Huk (Sparta) – 1 gol
Karol Wojciechowski (Start) – 1 gol
Karol Kowalczyk (Start) – 1 gol
Miłosz Ciechan (Start) – 1 gol
Michał Wójtowicz (Start) – 1 gol
Dawid Sołdecki (Start) – 1 gol
Krystian Śliwa (Świdniczanka) – 1 gol
Karol Kowalski (Świdniczanka) – 1 gol
Michał Martyna (Świdniczanka) – 1 gol
Bartłomiej Mazurek (Świdniczanka) – 1 gol
Kacper Kopyciński (Świdniczanka) – 1 gol
Jakub Rojek (Tomasovia) – 1 gol
Bartosz Iwanicki (Tomasovia) – 1 gol
Jakub Witkowski (Tomasovia) – 1 gol
Wojciech Bureć (Unia Białopole) – 1 gol
Mateusz Antoniak (Unia Białopole) – 1 gol
Adrian Oleszczuk (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Bartłomiej Greniuk (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Gabriel Barszczewski (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Jakub Sawa (Victoria) – 1 gol
Szymon Bielecki (Victoria) – 1 gol
Damian Ścibior (Victoria) – 1 gol
Piotr Lecki (Victoria) – 1 gol
Jakub Szaran (Victoria) – 1 gol
Patryk Błaszczuk (Włodawianka) – 1 gol
Marcin Zabłocki (Włodawianka) – 1 gol
Mateusz Książak (Włodawianka) – 1 gol

STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN (PO 18. KOLEJCE)

IV LIGA GRUPA I:

Bizon Jeleniec: 6 goli – Michał Botwina, 4 gole – Łukasz Olek, 3 gole – Arkadiusz Osiak, 2 gole – Łukasz Samociuk, 1 gol – Dawid Rosłoń

Górnik II Łęczna: 9 goli – Jakub Cielebąk, 2 gole – Bartłomiej Kukułowicz, Paweł Perdun, Marcel Obroślak, Cezary Zdunek, 1 gol – Piotr Świeca, Kamil Duda, Jakub Latała, Michał Szałachowski

Huragan Międzyrzec Podlaski: 9 goli – Artur Renkowski, Patryk Pakuła, 8 goli – Paweł Radziszewski, 7 goli – Alan Olszewski, 3 gole – Kacper Waniowski, Daniel Kleber, 2 gole – Kacper Chudowolski, 1 gol – Bartłomiej Tkaczuk, Łukasz Mirończuk

Lublinianka: 7 goli – Krzysztof Rybak, 5 goli – Cezary Kabała, 4 gole – Paweł Dzyr, 3 gole – Piotr Chodziutko, 2 gole – Adrian Rejmak, Gabriel Jakimiński, 1 gol – Damian Kuzioła, Mateusz Miśkiewicz, Jan Giza, Hubert Giletycz, Sebastian Rejmak, Norbert Pioś, Jakub Wadowski

Lutnia Piszczac: 7 goli – Adrian Hołownia, 4 gole – Piotr Bołtowicz, Damian Artymiuk, 3 gole – Jakub Magier, 1 gol – Mariusz Łukasiewicz, Michał Karpiszuk, Vitalij Tabalov, Adam Wiraszka

Opolanin Opole Lubelskie: 9 goli – Dominik Banach, 6 goli – Filip Drozd, Daniel Szewc, Kamil Król, 1 gol – Hubert Sałasiński, Piotr Wesołowski, Dawid Siudy, Andrzej Fliszkiewicz, Mateusz Matysiak

Orlęta Łuków: 8 goli – Szymon Łukasiewicz, Oskar Siwek, 6 goli – Adrian Siemieniuk, 1 gol – Jacek Mielnik, Sebastian Sowisz, Rafał Jaworski

POM Iskra Piotrowice: 7 goli – Sebastian Sprawka, 5 goli – Wiktor Bogusz, 4 gole – Jarosław Walęciuk, 3 gole – Łukasz Mietlicki, 2 gole – Michał Orłowski, Michał Gustaw, Jakub Baran, 1 gol – Daniel Juchna, Damian Bielak, Grzegorz Martyna, Szymon Duda

Powiślak Końskowola: 16 goli – Jarosław Milcz, 5 goli – Marcin Gil, 4 gole – Jakub Pryliński, Damian Bernat, 3 gole – Dominik Ptaszyński, Sebastian Wrzesiński, 2 gole – Artur Sułek, 1 gol – Przemysław Sobolewski, Rafał Banaszek

Sparta Rejowiec Fabryczny: 5 goli – Damian Kuśmierz, 3 gole – Andrzej Głowacki, 2 gole – Patryk Pokrywka, 1 gol – Jakub Martyn, Michał Kasperek, Marcin Borówka, Kamil Starok, Przemysław Jasiński, Przemysław Huk

Start Krasnystaw: 5 goli – Daniel Chariasz, 3 gole – Kryspin Florek, 2 gole – Radosław Lenard, 1 gol – Karol Wojciechowski, Karol Kowalczyk, Miłosz Ciechan, Michał Wójtowicz, Dawid Sołdecki

Włodawianka Włodawa: 8 goli – Jakub Kawalec, 6 goli – Kacper Kamiński, 5 goli – Władysław Magdysz, 4 gole – Piotr Waszczyński, Maciej Welman, 3 gole – Przemysław Ilczuk, 2 gole – Piotr Pacek, 1 gol – Patryk Błaszczuk, Marcin Zabłocki, Mateusz Książak

IV LIGA GRUPA II:

Granit Bychawa: 5 goli – Mateusz Misztal, 4 gole – Jakub Szymala, 3 gole – Karol Banachiewicz, Łukasz Strug, 2 gole – Michał Pawelec, Krystian Sprawka, Cezary Pęcak, Bartłomiej Radziewicz, 1 gol – Jakub Świderski, Dominik Struk

Grom Różaniec: 6 goli – Jakub Paćkowski, 4 gole – Jacek Podolak, Kamil Kaproń, 3 gole – Piotr Przeszło, Arkadiusz Kwiatkowski, 2 gole – Michał Mielniczek, 1 gol – Janusz Birut, Przemysław Krzyszycha, Kacper Działo, Grzegorz Działo, Volodymyr Halych, Kamil Przybysławski

Gryf Gmina Zamość: 6 goli – Krystian Wołoch, 2 gole – Adrian Wołoch, Patryk Kierepka, Przemysław Gałka, Maciej Markowski, 1 gol – Kamil Krawiec

Huczwa Tyszowce: 11 goli – Damian Ziółkowski, 7 goli – Dariusz Michna, 3 gole – Rafał Kycko, 2 gole – Oliwer Maziarka, 1 gol – Mychajło Kaznokha, Patryk Krosman, Daniel Pyś, Dawid Daszkiewicz

Kłos Chełm: 3 gole – Mateusz Filipczuk, Adam Brzozowski, 2 gole – Kacper Kowalski, Paweł Wójcicki, Michał Siatka, 1 gol – Alan Chmiel, Damian Kamola, Emil Poznański

Kryształ Werbkowice: 8 goli – Stanisław Rybka, 4 gole – Damian Otręba, 3 gole – Wojciech Więcaszek, Błażej Omański, 2 gole – Bartłomiej Reszczyński, Siergiej Borys, 1 gol – Paweł Kliszcz, Michał Jabłoński, Kacper Maszewski, Grzegorz Mulawa, Patryk Nieradko

Łada 1945 Biłgoraj: 2 gole – Mariusz Szarlip, 1 gol – Damian Kupiec, Dominik Skubisz, Dawid Piech, Paweł Nawrocki

Świdniczanka Świdnik Mały: 15 goli – Michał Zuber, 5 goli – Mateusz Wilk, 4 gole – Mateusz Kowalewski, 3 gole – Przemysław Żmuda, 2 gole – Damian Miazga, Damian Rusiecki, Marcel Pędlowski, 1 gol – Krystian Śliwa, Karol Kowalski, Michał Martyna, Bartłomiej Mazurek, Kacper Kopyciński

Tomasovia Tomaszów Lubelski: 10 goli – Damian Szuta, Jakub Szuta, 9 goli – Patryk Dorosz, 8 goli – Arkadiusz Smoła, 6 goli – Marcin Żurawski, 4 gole – Damian Chmura, Karol Karólak, 3 gole – Ireneusz Baran, 2 gole – Hubert Sałamacha, Patryk Słotwiński, 1 gol – Jakub Rojek, Bartosz Iwanicki, Jakub Witkowski

Unia Białopole: 9 goli – Paweł Mazur, 5 goli – Dawid Lewkowicz, 2 gole – Sławomir Leśnicki, 1 gol – Wojciech Bureć, Mateusz Antoniak

Unia Hrubieszów: 5 goli – Mateusz Oleszczuk, 4 gole – Mariusz Podgórski, 2 gole – Mateusz Pańko, 1 gol – Adrian Oleszczuk, Bartłomiej Greniuk, Gabriel Barszczewski

Victoria Żmudź: 4 gole – Erwin Sobiech, Ezana Kashay, 3 gole – Robert Kazubski, 2 gole – Dawid Pikul, 1 gol – Jakub Sawa, Szymon Bielecki, Damian Ścibior, Piotr Lecki, Jakub Szaran

0 0 vote
Article Rating