Klasyfikacja strzelców IV ligi lubelskiej w sezonie 2020/2021 (3)

Klasyfikacja strzelców IV ligi lubelskiej w sezonie 2020/2021 (3)

Po 3. kolejce zmagań na poziomie IV ligi lubelskiej doszło do niewielkich zmian w czołówce zestawienia najlepszych strzelców. W meczu z Victorią Żmudź swojego czwartego gola w sezonie 2020/2021 zdobył Jakub Szuta, dołączając na prowadzeniu do innego zawodnika Tomasovii Arkadiusza Smoły. Po dwie bramki w ostatniej serii gier zdobyli Jarosław Milcz z Powiślaka Końskowola, Kacper Kamiński z Włodawianki Włodawa, Damian Ziółkowski z Huczwy Tyszowce oraz Paweł Mazur z Unii Białopole włączając się do rywalizacji o tytuł najskuteczniejszego gracza IV-ligowych zmagań.

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 3. KOLEJCE)

1. Arkadiusz Smoła (Tomasovia) – 4 gole
Jakub Szuta (Tomasovia) – 4 gole
3. Piotr Przeszło (Grom) – 3 gole
Artur Renkowski (Huragan) – 3 gole
Dominik Banach (Opolanin) – 3 gole
Jarosław Milcz (Powiślak) – 3 gole
Damian Szuta (Tomasovia) – 3 gole
Jakub Kawalec (Włodawianka) – 3 gole
Kacper Kamiński (Włodawianka) – 3 gole
10. Łukasz Samociuk (Bizon) – 2 gole
Kamil Kaproń (Grom) – 2 gole
Jacek Podolak (Grom) – 2 gole
Damian Ziółkowski (Huczwa) – 2 gole
Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – 2 gole
Cezary Kabała (Lublinianka) – 2 gole
Piotr Bołtowicz (Lutnia) – 2 gole
Filip Drozd (Opolanin) – 2 gole
Michał Orłowski (POM) – 2 gole
Dominik Ptaszyński (Powiślak) – 2 gole
Michał Zuber (Świdniczanka) – 2 gole
Przemysław Żmuda (Świdniczanka) – 2 gole
Paweł Mazur (Unia Białopole) – 2 gole
Dawid Lewkowicz (Unia Białopole) – 2 gole
Erwin Sobiech (Victoria) – 2 gole
25. Michał Botwina (Bizon) – 1 gol
Jakub Cielebąk (Górnik) – 1 gol
Piotr Świeca (Górnik) – 1 gol
Bartłomiej Radziewicz (Granit) – 1 gol
Karol Banachiewicz (Granit) – 1 gol
Mateusz Misztal (Granit) – 1 gol
Jakub Świderski (Granit) – 1 gol
Jakub Szymala (Granit) – 1 gol
Jakub Paćkowski (Grom) – 1 gol
Janusz Birut (Grom) – 1 gol
Adrian Wołoch (Gryf) – 1 gol
Kamil Krawiec (Gryf) – 1 gol
Krystian Wołoch (Gryf) – 1 gol
Dariusz Michna (Huczwa) – 1 gol
Rafał Kycko (Huczwa) – 1 gol
Oliwer Maziarka (Huczwa) – 1 gol
Paweł Radziszewski (Huragan) – 1 gol
Alan Olszewski (Huragan) – 1 gol
Kacper Waniowski (Huragan) – 1 gol
Błażej Omański (Kryształ) – 1 gol
Damian Otręba (Kryształ) – 1 gol
Siergiej Borys (Kryształ) – 1 gol
Stanisław Rybka (Kryształ) – 1 gol
Paweł Kliszcz (Kryształ) – 1 gol
Damian Kuzioła (Lublinianka) – 1 gol
Adrian Rejmak (Lublinianka) – 1 gol
Krzysztof Rybak (Lublinianka) – 1 gol
Mateusz Miśkiewicz (Lublinianka) – 1 gol
Damian Artymiuk (Lutnia) – 1 gol
Daniel Szewc (Opolanin) – 1 gol
Oskar Siwek (Orlęta) – 1 gol
Jacek Mielnik (Orlęta) – 1 gol
Szymon Łukasiewicz (Orlęta) – 1 gol
Adrian Siemieniuk (Orleta) – 1 gol
Jarosław Walęciuk (POM) – 1 gol
Przemysław Sobolewski (Powiślak) – 1 gol
Karol Wojciechowski (Start) – 1 gol
Radosław Lenard (Start) – 1 gol
Krystian Śliwa (Świdniczanka) – 1 gol
Mateusz Wilk (Świdniczanka) – 1 gol
Karol Kowalski (Świdniczanka) – 1 gol
Damian Miazga (Świdniczanka) – 1 gol
Damian Chmura (Tomasovia) – 1 gol
Sławomir Leśnicki (Unia Białopole) – 1 gol
Adrian Oleszczuk (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Piotr Waszczyński (Włodawianka) – 1 gol

STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN (PO 3. KOLEJCE)

IV LIGA GRUPA I:

Bizon Jeleniec: 2 gole – Łukasz Samociuk, 1 gol – Michał Botwina

Górnik II Łęczna: 1 gol – Jakub Cielebąk, Piotr Świeca

Huragan Międzyrzec Podlaski: 3 gole – Artur Renkowski, 1 gol – Paweł Radziszewski, Alan Olszewski, Kacper Waniowski

Lublinianka: 2 gole – Cezary Kabała, 1 gol – Damian Kuzioła, Adrian Rejmak, Krzysztof Rybak, Mateusz Miśkiewicz

Lutnia Piszczac: 2 gole – Piotr Bołtowicz, 1 gol – Damian Artymiuk

Opolanin Opole Lubelskie: 3 gole – Dominik Banach, 2 gole – Filip Drozd, 1 gol – Daniel Szewc

Orlęta Łuków: 1 gol – Oskar Siwek, Jacek Mielnik, Szymon Łukasiewicz, Adrian Siemieniuk

POM Iskra Piotrowice: 2 gole – Michał Orłowski, 1 gol – Jarosław Walęciuk

Powiślak Końskowola: 3 gole – Jarosław Milcz, 2 gole – Dominik Ptaszyński, 1 gol – Przemysław Sobolewski

Sparta Rejowiec Fabryczny:

Start Krasnystaw: 1 gol – Karol Wojciechowski, Radosław Lenard

Włodawianka Włodawa: 3 gole – Jakub Kawalec, Kacper Kamiński, 1 gol – Piotr Waszczyński

IV LIGA GRUPA II:

Granit Bychawa: 1 gol – Bartłomiej Radziewicz, Karol Banachiewicz, Mateusz Misztal, Jakub Świderski, Jakub Szymala

Grom Różaniec: 3 gole – Piotr Przeszło, 2 gole – Kamil Kaproń, Jacek Podolak, 1 gol – Janusz Birut, Jakub Paćkowski

Gryf Gmina Zamość: 1 gol – Adrian Wołoch, Kamil Krawiec, Krystian Wołoch

Huczwa Tyszowce: 2 gole – Damian Ziółkowski, 1 gol – Dariusz Michna, Rafał Kycko, Oliwer Maziarka

Kłos Chełm:

Kryształ Werbkowice: 2 gole – Bartłomiej Reszczyński, 1 gol – Błażej Omański, Damian Otręba, Siergiej Borys, Stanisław Rybka, Paweł Kliszcz

Łada 1945 Biłgoraj:

Świdniczanka Świdnik Mały: 2 gole – Michał Zuber, Przemysław Żmuda, 1 gol – Krystian Śliwa, Mateusz Wilk, Karol Kowalski, Damian Miazga

Tomasovia Tomaszów Lubelski: 4 gole – Arkadiusz Smoła, Jakub Szuta, 3 gole – Damian Szuta, 1 gol – Damian Chmura

Unia Białopole: 2 gole – Paweł Mazur, Dawid Lewkowicz, 1 gol – Sławomir Leśnicki

Unia Hrubieszów: 1 gol – Adrian Oleszczuk

Victoria Żmudź: 2 gole – Erwin Sobiech