Klasyfikacja strzelców IV ligi lubelskiej w sezonie 2020/2021 (8)

Klasyfikacja strzelców IV ligi lubelskiej w sezonie 2020/2021 (8)

Po ósmej kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej Jarosław Milcz utrzymał pozycję lidera klasyfikacji najlepszych strzelców. Bramki Michała Zubera, Arkadiusza Smoły i Jakuba Kawalca z ostatniej serii gier sprawiły, że ci trzej piłkarze mają na swoim koncie po siedem trafień i zbliżyli się do snajpera Powiślaka. Nowym graczem w czołówce najskuteczniejszych piłkarzy IV-ligowych zmagań jest Patryk Dorosz. Zawodnik Tomasovii zdobył hattricka przeciwko Ładzie 1945 Biłgoraj i powiększył swój strzelecki dorobek w sezonie 2020/2021 do pięciu goli.

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 8. KOLEJCE)

1. Jarosław Milcz (Powiślak) – 9 goli
2. Michał Zuber (Świdniczanka) – 7 goli
Arkadiusz Smoła (Tomasovia) – 7 goli
Jakub Kawalec (Włodawianka) – 7 goli
5. Damian Ziółkowski (Huczwa) – 6 goli
Filip Drozd (Opolanin) – 6 goli
Jakub Szuta (Tomasovia) – 6 goli
Damian Szuta (Tomasovia) – 6 goli
9. Artur Renkowski (Huragan) – 5 goli
Dominik Banach (Opolanin) – 5 goli
Patryk Dorosz (Tomasovia) – 5 goli
Paweł Mazur (Unia Białopole) – 5 goli
Mateusz Oleszczuk (Unia Hrubieszów) – 5 goli
14. Michał Botwina (Bizon) – 4 gole
Jakub Cielebąk (Górnik) – 4 gole
Dariusz Michna (Huczwa) – 4 gole
Piotr Bołtowicz (Lutnia) – 4 gole
Mateusz Wilk (Świdniczanka) – 4 gole
Dawid Lewkowicz (Unia Białopole) – 4 gole
Kacper Kamiński (Włodawianka) – 4 gole
21. Karol Banachiewicz (Granit) – 3 gole
Mateusz Misztal (Granit) – 3 gole
Piotr Przeszło (Grom) – 3 gole
Jacek Podolak (Grom) – 3 gole
Krystian Wołoch (Gryf) – 3 gole
Patryk Pakuła (Huragan) – 3 gole
Mateusz Filipczuk (Kłos) – 3 gole
Stanisław Rybka (Kryształ) – 3 gole
Cezary Kabała (Lublinianka) – 3 gole
Damian Artymiuk (Lutnia) – 3 gole
Adrian Hołownia (Lutnia) – 3 gole
Łukasz Mietlicki (POM) – 3 gole
Jarosław Walęciuk (POM) – 3 gole
Marcin Gil (Powiślak) – 3 gole
Andrzej Głowacki (Sparta) – 3 gole
Ireneusz Baran (Tomasovia) – 3 gole
Ezana Kashay (Victoria) – 3 gole
Erwin Sobiech (Victoria) – 3 gole
39. Łukasz Samociuk (Bizon) – 2 gole
Łukasz Olek (Bizon) – 2 gole
Łukasz Strug (Granit) – 2 gole
Kamil Kaproń (Grom) – 2 gole
Michał Mielniczek (Grom) – 2 gole
Jakub Paćkowski (Grom) – 2 gole
Adrian Wołoch (Gryf) – 2 gole
Patryk Kierepka (Gryf) – 2 gole
Alan Olszewski (Huragan) – 2 gole
Paweł Radziszewski (Huragan) – 2 gole
Kacper Waniowski (Huragan) – 2 gole
Kacper Kowalski (Kłos) – 2 gole
Paweł Wójcicki (Kłos) – 2 gole
Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – 2 gole
Damian Otręba (Kryształ) – 2 gole
Siergiej Borys (Kryształ) – 2 gole
Wojciech Więcaszek (Kryształ) – 2 gole
Paweł Dzyr (Lublinianka) – 2 gole
Daniel Szewc (Opolanin) – 2 gole
Oskar Siwek (Orlęta) – 2 gole
Szymon Łukasiewicz (Orlęta) – 2 gole
Adrian Siemieniuk (Orlęta) – 2 gole
Michał Orłowski (POM) – 2 gole
Dominik Ptaszyński (Powiślak) – 2 gole
Artur Sułek (Powiślak) – 2 gole
Jakub Pryliński (Powiślak) – 2 gole
Daniel Chariasz (Start) – 2 gole
Przemysław Żmuda (Świdniczanka) – 2 gole
Damian Miazga (Świdniczanka) – 2 gole
Damian Rusiecki (Świdniczanka) – 2 gole
Damian Chmura (Tomasovia) – 2 gole
Sławomir Leśnicki (Unia Białopole) – 2 gole
Mariusz Podgórski (Unia Hrubieszów) – 2 gole
Dawid Pikul (Victoria) – 2 gole
Piotr Waszczyński (Włodawianka) – 2 gole
74. Arkadiusz Osiak (Bizon) – 1 gol
Piotr Świeca (Górnik) – 1 gol
Kamil Duda (Górnik) – 1 gol
Cezary Zdunek (Górnik) – 1 gol
Bartłomiej Kukułowicz (Górnik) – 1 gol
Bartłomiej Radziewicz (Granit) – 1 gol
Jakub Świderski (Granit) – 1 gol
Jakub Szymala (Granit) – 1 gol
Cezary Pęcak (Granit) – 1 gol
Krystian Sprawka (Granit) – 1 gol
Michał Pawelec (Granit) – 1 gol
Dominik Struk (Granit) – 1 gol
Janusz Birut (Grom) – 1 gol
Kamil Krawiec (Gryf) – 1 gol
Przemysław Gałka (Gryf) – 1 gol
Rafał Kycko (Huczwa) – 1 gol
Oliwer Maziarka (Huczwa) – 1 gol
Mychajło Kaznokha (Huczwa) – 1 gol
Bartłomiej Tkaczuk (Huragan) – 1 gol
Alan Chmiel (Kłos) – 1 gol
Damian Kamola (Kłos) – 1 gol
Michał Siatka (Kłos) – 1 gol
Błażej Omański (Kryształ) – 1 gol
Paweł Kliszcz (Kryształ) – 1 gol
Michał Jabłoński (Kryształ) – 1 gol
Damian Kuzioła (Lublinianka) – 1 gol
Adrian Rejmak (Lublinianka) – 1 gol
Krzysztof Rybak (Lublinianka) – 1 gol
Mateusz Miśkiewicz (Lublinianka) – 1 gol
Jan Giza (Lublinianka) – 1 gol
Hubert Giletycz (Lublinianka) – 1 gol
Sebastian Rejmak (Lublinianka) – 1 gol
Mariusz Łukasiewicz (Lutnia) – 1 gol
Michał Karpiszuk (Lutnia) – 1 gol
Kamil Król (Opolanin) – 1 gol
Hubert Sałasiński (Opolanin) – 1 gol
Jacek Mielnik (Orlęta) – 1 gol
Michał Gustaw (POM) – 1 gol
Sebastian Sprawka (POM) – 1 gol
Daniel Juchna (POM) – 1 gol
Przemysław Sobolewski (Powiślak) – 1 gol
Sebastian Wrzesiński (Powiślak) – 1 gol
Damian Bernat (Powiślak) – 1 gol
Patryk Pokrywka (Sparta) – 1 gol
Jakub Martyn (Sparta) – 1 gol
Damian Kuśmierz (Sparta) – 1 gol
Karol Wojciechowski (Start) – 1 gol
Radosław Lenard (Start) – 1 gol
Karol Kowalczyk (Start) – 1 gol
Miłosz Ciechan (Start) – 1 gol
Michał Wójtowicz (Start) – 1 gol
Kryspin Florek (Start) – 1 gol
Krystian Śliwa (Świdniczanka) – 1 gol
Karol Kowalski (Świdniczanka) – 1 gol
Michał Martyna (Świdniczanka) – 1 gol
Jakub Rojek (Tomasovia) – 1 gol
Hubert Sałamacha (Tomasovia) – 1 gol
Bartosz Iwanicki (Tomasovia) – 1 gol
Adrian Oleszczuk (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Bartłomiej Greniuk (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Mateusz Pańko (Unia Hrubieszów) – 1 gol
Jakub Sawa (Victoria) – 1 gol
Szymon Bielecki (Victoria) – 1 gol
Damian Ścibior (Victoria) – 1 gol
Piotr Lecki (Victoria) – 1 gol
Robert Kazubski (Victoria) – 1 gol
Maciej Welman (Włodawianka) – 1 gol

STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN (PO 8. KOLEJCE)

IV LIGA GRUPA I:

Bizon Jeleniec: 4 gole – Michał Botwina, 2 gole – Łukasz Samociuk, Łukasz Olek, 1 gol – Arkadiusz Osiak

Górnik II Łęczna: 4 gole – Jakub Cielebąk, 1 gol – Piotr Świeca, Kamil Duda, Cezary Zdunek, Bartłomiej Kukułowicz

Huragan Międzyrzec Podlaski: 5 goli – Artur Renkowski, 3 gole – Patryk Pakuła, 2 gole – Alan Olszewski, Paweł Radziszewski, Kacper Waniowski, 1 gol – Bartłomiej Tkaczuk

Lublinianka: 3 gole – Cezary Kabała, 2 gole – Paweł Dzyr, 1 gol – Damian Kuzioła, Adrian Rejmak, Krzysztof Rybak, Mateusz Miśkiewicz, Jan Giza, Hubert Giletycz, Sebastian Rejmak

Lutnia Piszczac: 4 gole – Piotr Bołtowicz, 3 gole – Damian Artymiuk, Adrian Hołownia, 1 gol – Mariusz Łukasiewicz, Michał Karpiszuk

Opolanin Opole Lubelskie: 6 goli – Filip Drozd, 5 goli – Dominik Banach, 2 gole – Daniel Szewc, 1 gol – Kamil Król, Hubert Sałasiński

Orlęta Łuków: 2 gole – Oskar Siwek, Szymon Łukasiewicz, Adrian Siemieniuk, 1 gol – Jacek Mielnik

POM Iskra Piotrowice: 3 gole – Łukasz Mietlicki, Jarosław Walęciuk, 2 gole – Michał Orłowski, 1 gol – Michał Gustaw, Sebastian Sprawka, Daniel Juchna

Powiślak Końskowola: 9 goli – Jarosław Milcz, 3 gole – Marcin Gil, 2 gole – Dominik Ptaszyński, Artur Sułek, Jakub Pryliński, 1 gol – Przemysław Sobolewski, Sebastian Wrzesiński, Damian Bernat

Sparta Rejowiec Fabryczny: 3 gole – Andrzej Głowacki, 1 gol – Patryk Pokrywka, Jakub Martyn, Damian Kuśmierz

Start Krasnystaw: 2 gole – Daniel Chariasz, 1 gol – Karol Wojciechowski, Radosław Lenard, Karol Kowalczyk, Miłosz Ciechan, Michał Wójtowicz, Kryspin Florek

Włodawianka Włodawa: 7 goli – Jakub Kawalec, 4 gole – Kacper Kamiński, 2 gole – Piotr Waszczyński, 1 gol – Maciej Welman

IV LIGA GRUPA II:

Granit Bychawa: 3 gole – Karol Banachiewicz, Mateusz Misztal, 2 gole – Łukasz Strug, 1 gol – Bartłomiej Radziewicz, Jakub Świderski, Jakub Szymala, Cezary Pęcak, Krystian Sprawka, Michał Pawelec, Dominik Struk

Grom Różaniec: 3 gole – Piotr Przeszło, Jacek Podolak, 2 gole – Kamil Kaproń, Jakub Paćkowski, Michał Mielniczek, 1 gol – Janusz Birut

Gryf Gmina Zamość: 3 gole – Krystian Wołoch, 2 gole – Adrian Wołoch, Patryk Kierepka, 1 gol – Kamil Krawiec, Przemysław Gałka

Huczwa Tyszowce: 6 goli – Damian Ziółkowski, 4 gole – Dariusz Michna, 1 gol – Rafał Kycko, Oliwer Maziarka, Mychajło Kaznokha

Kłos Chełm: 3 gole – Mateusz Filipczuk, 2 gole – Kacper Kowalski, Paweł Wójcicki, 1 gol – Alan Chmiel, Damian Kamola, Michał Siatka

Kryształ Werbkowice: 3 gole – Stanisław Rybka, 2 gole – Bartłomiej Reszczyński, Damian Otręba, Siergiej Borys, Wojciech Więcaszek, 1 gol – Błażej Omański, Paweł Kliszcz, Michał Jabłoński

Łada 1945 Biłgoraj:

Świdniczanka Świdnik Mały: 7 goli – Michał Zuber, 4 gole – Mateusz Wilk, 2 gole – Przemysław Żmuda, Damian Miazga, Damian Rusiecki, 1 gol – Krystian Śliwa, Karol Kowalski, Michał Martyna

Tomasovia Tomaszów Lubelski: 7 goli – Arkadiusz Smoła, 6 goli – Jakub Szuta, Damian Szuta, 5 goli – Patryk Dorosz, 3 gole – Ireneusz Baran, 2 gole – Damian Chmura, 1 gol – Jakub Rojek, Hubert Sałamacha, Bartosz Iwanicki

Unia Białopole: 5 goli – Paweł Mazur, 4 gole – Dawid Lewkowicz, 2 gole – Sławomir Leśnicki

Unia Hrubieszów: 5 goli – Mateusz Oleszczuk, 2 gole – Mariusz Podgórski, 1 gol – Adrian Oleszczuk, Bartłomiej Greniuk, Mateusz Pańko

Victoria Żmudź: 3 gole – Ezana Kashay, Erwin Sobiech, 2 gole – Dawid Pikul, 1 gol – Jakub Sawa, Szymon Bielecki, Damian Ścibior, Piotr Lecki, Robert Kazubski