Kryształ dał radę Lubliniance

Kryształ dał radę Lubliniance

Piłkarze Lublinianki po pokonaniu Hetmana Zamość nie poszli za ciosem i nie rozprawili się z kolejnym zespołem występującym w rozgrywkach IV ligi lubelskiej. Tym razem podopieczni Dariusza Bodaka musieli uznać wyższość Kryształu Werbkowice, który wygrał u siebie 2:1. Jestem bardzo zadowolony z tego meczu, bo byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną. Skuteczność po naszej stronie lekko szwankowała, stąd nerwowa końcówka. Jednak zawodnikom i tak należą się brawa – komentuje Piotr Welcz. – Trzeba przyznać, że w tym meczu zagraliśmy bez życia. Nie układała nam się gra. Po bramce na 0:2 trochę się otworzyliśmy, jednak to nie zmieniło naszej sytuacji – podsumowuje Dariusz Bodak. 

Kryształ Werbkowice – Lublinianka 2:1 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Reszczyński 52′, Kamil Warecki 72′ – Grzegorz Mulawa 90′

Kryształ: Filipczuk – Wojtowicz, Alokhin, Śmiałko, Luterek – Zuchowski, Mazur (89′ Tucki), Rybka – Nieradko (70′ Kaczoruk), Reszczyński (57′ A.Wołoch), Warecki (80′ Pakuła).

Lublinianka: Żuber – Dzyr (75′ Morenkov), Mulawa, Giza (55′ Rapa), Kowalczyk – Iwańczuk, Kuzioła (72′ Kamola), Stępień (72′ Kośka), Rejmak (55′ Baran), Bednaruk – Milcz.

Żółte kartki: Bartłomiej Raszczyński, Andrzej Zuchowski – Grzegorz Mulawa, Maksymilian Żuber
Sędziował: Jakub Prończuk (Chełm).

fot. Tomasz Lewtak (archiwum)