Łada zniweczyła plany Tomasovii

Łada zniweczyła plany Tomasovii

Celem Tomasovii Tomaszów Lubelski w dwóch ostatnich ligowych meczach tego roku było zdobycie sześciu punktów. Plany te pokrzyżowali piłkarze Łady 1945 Biłgoraj, którzy zremisowali u siebie 1:1 z niebiesko-białymi. – Przede wszystkim chciałem podziękować moim zawodnikom za walkę i za zaangażowanie. W ostatnich meczach rozgrywaliśmy dobre zawody, tylko brakowało bramki, aby ten wynik był lepszy. Teraz to się udało, bo zdobyliśmy punkt w spotkaniu z Tomasovią Tomaszów Lubelski – zaznacza Bartłomiej Kowalik. – Kiedy jest się zbyt pewnym, to piłka nożna sprowadza na ziemię. Po dwóch dobrych meczach zagraliśmy słabiej. W tym starciu rywale dobrze się bronili i skutecznie nam przeszkadzali. Piłkarsko byliśmy lepsi, ale nie przekładało się to na sytuację strzeleckie. Myślę, że mogliśmy ten mecz wygrać. Ważne, że zdobyliśmy przynajmniej punkt – mówi Paweł Babiarz.

Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1 (0:0)
Bramki: Patryk Dorosz 78′ – Maciej Żerucha 48′

Tomasovia: Waśkiewicz – D. Szuta, Bubeła, Turewicz (82′ Rataj), Łeń – Orzechowski, Smoła, Raczkiewicz, Żerucha (84′ Towbin), Baran – Kłos (68′ Nastalek).

Łada: Szawara – Mielniczek, Kuliński, Myszak, Ponomarov (55′ Dorosz) – Krzyszycha, Dziurdza, Oleksiuk, Hanas (46′ Raduj) – Birut (90′ Smoła), Skubis (65′ Dycha).

Żółte kartki: Damian Szuta, Maciej Żerucha, Radosław Łeń, Norbert Raczkiewicz
Sędzia: Rafał Reszka (Lublin).

fot. Karol Kotwis