Lublinianka w walce o fotel lidera

W meczu 7. kolejki rozgrywek IV ligi lubelskiej Lublinianka pokonała u siebie Start Krasnystaw 2:0. Podopieczni Dariusza Bodaka wynik spotkania rozstrzygnęli jeszcze przed zmianą stron. – Pierwsza połowa była grana typowo pod nas. Natomiast w drugiej odsłonie niepotrzebnie się cofnęliśmy i pozwoliliśmy piłkarzom Startu Krasnystaw na stworzenie sytuacji pod naszą bramką. Najważniejsze jednak, że wygraliśmy i zagraliśmy na zero z tyłu – komentuje szkoleniowiec Dumy Lublina. – Mierzyliśmy się z wiceliderem, więc od początku było ciężko. Druga połowa była lepsza w naszym wykonaniu, ale niestety nie udało nam się strzelić nawet bramki kontaktowej – ubolewa Arkadiusz Mazurek.

Lublinianka – Start Krasnystaw 2:0 (2:0)
Bramki: Jarosław Milcz 21′ (rzut karny), Damian Kuzioła 27′

Lublinianka: Żuber – Kowalczyk, Mulawa, Giza, Dzyr (87′ Trochimczuk) – Baran, Kuzioła, Iwańczuk (72′ Rapa), Bednara (63′ Kamola), Rejmak (63′ Morenkov) – Milcz (85′ Prus).

Start: Kowiński – Kwiatkowski, Saj, Drahanchuk, Wojciechowski – Kabasa (76′ Dworucha), Lenard, Chochowski (65′ Kiszyjew), Sobów (46′ Nowakowski), Ciesielski (72′ Florek) – Szponar (46′ Drapsa).

Żółte kartki: Jakub Baran, Damian Kuzioła, Klim Morenkov – Piotr Kwiatkowski, Kryspin Florek
Sędziował: Jakub Prończuk (Chełm).