Lublinianka z przekonującym zwycięstwem nad Bizonem Jeleniec

Pewne zwycięstwo w 16. kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej odnieśli zawodnicy Lublinianki. Podopieczni trenera Dariusza Bodaka pokonali na Wieniawie 4:0 Bizona Jeleniec. – Po pierwszej połowie tego meczu mamy do siebie spore pretensje. Trzeba przyznać, że gra początkowo nam się nie układała. Prowadziliśmy co prawda 1:0, lecz to nie zmienia tego, że prezentowaliśmy się słabo. Po przerwie po męskiej rozmowie w szatni i po wytknięciu sobie wszystkich błędów, nasza gra mogła już się podobać i cieszyć nas samych. Nasza wygrana jest zasłużona, a dodatkowo cieszy to, że w dalszym ciągu konsekwentnie ogrywamy naszą młodzież – powiedział po spotkaniu szkoleniowiec Lublinianki.

W następnej kolejce Lublinianka zagra na wyjeździe z POM-em Iskra Piotrowice (11 listopada, 13:00). Natomiast Bizon Jeleniec podejmie Górnika II Łęczna (11 listopada, 13:00).

Lublinianka – Bizon Jeleniec 4:0 (1:0)
Bramki: Piotr Chodziutko 32′, 75′, Cezary Kabała 68′, Paweł Dzyr 79′ (rzut karny)

Lublinianka: Wójcicki –  Pioś (85′ Praszczak-Tracz), Kuzioła, Wszołek, Jakimiński (85′ Kamiński), Giza, Chodziutko, Wadowski (60′ Miśkiewicz), Kabała (82′ Nowak), Dzyr, Rybak.

Bizon: Kopeć – Bogucki, Madejski, Kania, Dan. Osiak (78′ Gajda), Rosłoń (86′ Piotrowski), Borkowski, Gliniak (68′ A. Osiak), Olek, Dołęga (65′ Samociuk), Botwina.

Żółte kartki: Cezary Kabała – Rafał Goławski
Sędziował: Mikołaj Łaba (Zamość).