Mocne rozpoczęcie sezonu w wykonaniu Huraganu

Mocne rozpoczęcie sezonu w wykonaniu Huraganu

Cztery bramki padły w pierwszym meczu grupy I rozgrywek IV ligi lubelskiej. Wszystkie były zasługą Huraganu Międzyrzec Podlaski, który pewnie pokonał Spartę Rejowiec Fabryczny. – Inauguracja sezonu jest dla nas nieudana. Rywale mieli w tym meczu więcej argumentów i wygrali zasłużenie. Najbardziej martwi mnie to, że w dalszym ciągu popełniamy karygodne błędy w obronie, bo po nich tracimy bramki. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że Huragan będzie naszej grupie nadawał ton. Naszym zadaniem na to spotkanie było czekanie niskim pressingiem na przeciwnika na swojej połowie, próba odbioru piłki i szybki kontratak. Początek był umiarkowanie dobry, ale potem zabrakło nam agresywności i asekuracji, po czym goście stwarzali zagrożenie z bocznych stref boiska. Musimy szybko poprawić nasz grę, bo jeżeli teraz tego nie zrobimy, to będziemy mieli coraz większy problem. Zawiedliśmy siebie i naszych kibiców, ale nie pozostaje nam nic innego, jak ciężka praca na treningach – podsumował trener Sparty, Bartosz Bodys. 

NASTĘPNA KOLEJKA

W następnej kolejce Sparta Rejowiec Fabryczny zagra na wyjeździe z Lublinianką (8 sierpnia, 17:00). Natomiast Huragan Międzyrzec Podlaski podejmie Lutnię Piszczac (8 sierpnia, 17:00).

Sparta Rejowiec Fabryczny – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:4 (0:2)
Bramki: 
Alan Olszewski 14′ (rzut karny), Artur Renkowski 18′, 60′, Paweł Radziszewski 62′

Sparta: Podlipny – Paździor, Oleksiejuk (64′ Martyn), Figura (46′ Głowacki), Kić, Borówka (46′ Huk), Starok, Pokrywka, Wołos, Jasiński (73′ Kasperek), Kuśmierz (64′ Karwowski).

Huragan: Czarnecki – Grochowski (68′ Panasiuk), Olszewski, Mirończuk, Komar, Korgol, Kleber (68′ Sz. Łukanowski), Renkowski, H. Łukanowski (60′ Tkaczuk), Radziszewski (83′ Chudowolski), Waniowski (60′ Pakuła).

Żółte kartki: Mateusz Wołos, Przemysław Jasiński – Patryk Pakuła x2, Paweł Komar, Łukasz Mirończuk
Czerwona kartka: Patryk Pakuła 80′ (za drugą żółtą)
Niewykorzystany rzut karny: Andrzej Głowacki 70′ (obrona bramkarza)
Sędziował: Mateusz Pizoń (Lublin).

fot. Huragan Międzyrzec Podlaski