Nowy trener w Końskowoli

Nowy trener w Końskowoli

Michał Bicki nie poprowadzi Powiślaka Końskowola w najbliższym meczu ligowym z Orlętami Łuków. Nowym trenerem IV-ligowca został bowiem Robert Chmura.

KOMUNIKAT KLUBU

Zarząd K.S. Powiślak Końskowola informuje, że dnia 23 października 2020 r. nowym szkoleniowcem pierwszej drużyny naszego klubu został Robert Chmura.

Chmura jako zawodnik występował na pozycji środkowego obrońcy. Grał w takich klubach jak Lublinianka, Siarka Tarnobrzeg, Motor Lublin, czy Wisła Puławy. W karierze trenerskiej pracował w Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin, jak również szkolił młodzież w Widoku Lublin. Jego wychowankiem jest m.in Jakub Pryliński. Ciekawostką jest również fakt, że był trenerem KS-u Dąbrowica, z którym Powiślak walczył o awans do IV ligi w sezonie 2012/2013. W kolejnych latach był drugim trenerem Motoru Lublin w II lidze oraz w III lidze. Przez jakiś czas był również pierwszym trenerem Motoru i grał nawet przeciwko naszej drużynie zwyciężając w Pucharze Polski LZPN 7:0. Robert Chmura pełnił również przez ponad rok funkcję prezesa Akademii Piłkarskiej Motoru.

Trenerze witamy na pokładzie i życzymy samych sukcesów w reprezentowaniu żółto-niebieskich barw!

fot. Powiślak Końskowola