Pełen spokój w obozach Lewartu i Lublinianki

Pełen spokój w obozach Lewartu i Lublinianki

W sobotę sparing między sobą rozegrały ekipy Lewartu Lubartów i Lublinianki. W starciu IV-ligowców lepszym zespołem okazali się podopieczni Dariusza Bodaka, którzy wygrali z rywalami 2:0. – Za nami bardzo pożyteczny sparing z drużyną, z którą sąsiadujemy w tabeli. Poziom tego meczu był dość wysoki. Mieliśmy fajne fragmenty i tworzyliśmy sobie niezłe sytuacje. Niestety ich nie wykorzystaliśmy w przeciwieństwie do rywali – mówi Łukasz Mierzejewski. – Sprawdzaliśmy kilku zawodników na nowych pozycjach, ponieważ potrzebujemy zmian. Chcemy, aby wszyscy piłkarze dostawali jak najwięcej minut na boisku, ponieważ to też jest ważne. To był główny cel tego meczu – zaznacza Dariusz Bodak. 

Lewart Lubartów – Lublinianka 0:2 (0:1)
Bramki: Jakub Baran, Klim Morenkov

Lewart: Kuźma, Wankiewicz, Budzyński, Ponurek, Michna, Pokrywka, Majewski, Bujak, Najda, D. Pikul, Fularski oraz Kozieł, Golda, Stopa, Filipczuk, Muzyka, A. Pikul.

Lublinianka: Żuber – Dzyr, Mulawa, Ptaszyński, Wszołek, Kuzioła, Bednara, Kowalczyk, Stępień, Baran, Rejmak oraz Lipski, Giza, Powałka, zawodnik testowany, Kośka, Iwańczuk, Morenkov.