Piłkarski rollercoaster w meczu Huczwy i Unii

W zaległym meczu 17. kolejki rozgrywek IV ligi lubelskiej punktami podzieliły się zespoły Huczwy Tyszowce i Unii Hrubieszów. W środowym spotkaniu jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Unii Hrubieszów i było to od razu w 1. minucie. Bramkarza Huczwy pokonał Artur Szkutnik. W pierwszym kwadransie gry podopieczni Marka Sadowskiego podwyższyli jeszcze prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Oleszczuk. Po przerwie to podopieczni Krzysztofa Rysaka mocniej zaatakowali i między 54. a 80. minutą strzelili rywalom trzy bramki. Do 90. minuty wydawało się, że to oni sięgną po trzy oczka, ale gola na wagę remisu 3:3 zdobył po strzale głową w doliczonym czasie gry Miłosz Turewicz. Obie drużyny w tym roku rozegrają jeszcze po jednym zaległym meczu.

NASTĘPNE MECZE

W następnym meczu Huczwa Tyszowce zagra z Victorią Żmudź (29 listopada, 12:00). Natomiast Unia Hrubieszów zmierzy się z Ładą 1945 Biłgoraj (28 listopada, 13:00).

Huczwa Tyszowce – Unia Hrubieszów 3:3 (0:2)
Bramki: Daniel Pyś 54′, Damian Ziółkowski 60′, Mychajło Kaznokha 80′ – Artur Szkutnik 1′, Mateusz Oleszczuk 14′, Miłosz Turewicz 90+1′

Huczwa: Parzyszek – Okalski, Gilarski (46′ Popko), Michna, Daszkiewicz, Kuron, Kaznokha, Kycko, Ziółkowski, Maziarka (46′ Krosman), Pyś (90′ Iskierka).

Unia: Krawczuk – Herda, Turewicz, A. Oleszczuk (86′ Steciuk), Wanarski, Wiejak, Podgórski (74′ Kamiński), Szkutnik, Pańko (87′ Barszczewski), Drapsa, M. Oleszczuk.

Żółte kartki: Oliwier Maziarka, Damian Okalski, Mychajło Kaznokha, Krystian Kuron, Rafał Kycko – Szymon Wanarski
Sędziował: Mateusz Pizoń (Lublin).

*ponadto żółtymi kartkami zostali ukarani trenerzy Krzysztof Rysak i Marek Sadowski