Powtórzyli wynik z inauguracji sezonu

Powtórzyli wynik z inauguracji sezonu

W meczu 1. kolejki rozgrywek IV ligi lubelskiej zespoły Startu Krasnystaw i Victorii Żmudź podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie. Po spotkaniu rewanżowym obie ekipy także wzbogaciły się o punkt, tym razem po wyniku 1:1.  Rozegraliśmy słaby mecz, ale było w nim dużo walki. Liczyliśmy na trzy punkty na swoim boisku, lecz niestety nie udało się ich zdobyć. W Krasnymstawie zremisowaliśmy i teraz powtórzyliśmy ten wynik – mówi Piotr Moliński. Byliśmy drużyną lepszą i mieliśmy więcej sytuacji. Chłopaki wykonali należytą pracę, ale niestety nie zostali za to nagrodzeni trzema punktami. Teraz mamy czas na odpoczynek i regenerację. Od stycznia jednak trzeba wykonywać ciężką pracę, żeby na wiosnę pokazać się z jak najlepszej strony – zaznacza zawodnik Startu Krasnystaw, Daniel Chariasz.

Victoria Żmudź – Start Krasnystaw 1:1 (1:1)
Bramki: Michał Kuczyński 18′ – Karol Sobów 25′

Victoria: Seniuk – Brzozowski (90′ Flis), Zwolak, Paskiv, Brodalski – Stańczykowski, Sawa, Kuczyński, Misztal (77′ Grądzki), Furta (90+5′ Persona) – Lecki (90+2′ Fronc).

Start: Wikło – Lenard, Saj, Wojciechowski, Bielak – Drahanchuk, Sobów, Wójtowicz (75′ Kabasa), Florek, Kiszyjew – Drapsa.

Żółte kartki: Bartłomiej Zwolak, Wojciech Stańczykowski – Karol Sobów
Sędziował: Piotr Jamrowski (Biała Podlaska).

fot. KIKI (archiwum)