Sparing: Granit powetował sobie porażkę z Avią

Porażka 0:5 w środowym sparingu z Avią Świdnik i zwycięstwo 15:1 w sobotnim meczu z Ruchem Izbica. To bilans mijającego tygodnia Granitu Bychawa. – W tym tygodniu konfrontowaliśmy się z zupełnie innymi przeciwnikami. Jeżeli chodzi o spotkanie z Ruchem Izbica, to zabrakło w nim jedynie zawodników z mikrourazami, którzy po prostu odpoczywali. Wynik 15:1 odzwierciedla to, co działo się na boisku. Do rywala podeszliśmy z szacunkiem, ale i z wewnętrzną złością, bo wiedzieliśmy, że w starciu Avią nie zaprezentowaliśmy się z najlepszej strony i nie pokazaliśmy tego, co na tym etapie mogliśmy. Goście stwarzali nam sporo miejsce do gry w piłkę i to też było naszym zamiarem, ponieważ mogliśmy popracować w ataku pozycyjnym. Bramki padały po składnych i niezłych akcjach i to cieszy. Nie pozostaje nam nic innego, jak pracować dalej – skomentował trener Łukasz Gieresz. 

NASTĘPNY SPARING

W następnym sparingu Granit Bychawa miał zagrać z Chełmianką Chełm. Wszystko jednak zależy od wyniku finałowego meczu Pucharu Polski na szczeblu ChOZPN, w którym wystąpi III-ligowiec.

Granit Bychawa – Ruch Izbica 15:1 (8:1)
Bramki dla Granitu: Cezary Pęcak x4, Klim Morenkov x3, Łukasz Strug x2, Michał Pawelec x2, Mateusz Misztal x2, Jakub Szymala, Krystian Sprawka

Granit: Zawiślak (46′ Długoszek) – Różycki (46′ Wolski), Świderski (46′ Radziewicz), Iwaniak, Prus, K. Sprawka, Szymala, Morenkov, Wierzbicki (46′ Misztal), Pęcak, Strug (46′ Pawelec).

fot. Facebook Granitu Bychawa (archiwum)

0 0 votes
Article Rating