Sparing IV-ligowców na remis

Sparing IV-ligowców na remis

W sobotnie popołudnie w Kocku odbył się mecz kontrolny pomiędzy miejscowym Polesiem a Powiślakiem Końskowola. Drużyny z IV ligi lubelskiej rozegrały wyrównane spotkanie, które zakończyło się remisem 1:1. – Cieszy to, że zagraliśmy na naturalnym i w miarę przyzwoitym boisku. To jest już zupełnie inne granie. Jeżeli chodzi o sam przebieg meczu, to z gry możemy być zadowoleni, ponieważ całkiem dobrze wyglądaliśmy. Stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, choć martwi to, że za łatwo tracimy bramki. Widzę duży postęp w zespole, chociaż to i tak liga wszystko zweryfikuje – mówi Grzegorz Białek. Natomiast ekipę Powiślaka Końskowola po ostatnim sparingu ze Stalą Poniatowa oficjalnie wzmocnił 19-letni Michał Łukaszuk (ostatnio Energia Kozienice), który występuje na pozycji obrońcy. 

Polesie Kock – Powiślak Końskowola 1:1 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Adamczuk 87′ – zawodnik testowany 30′

Polesie: zawodnik testowany I – Dobosz, zawodnik testowany II, Misiarz, Majcher, Skrzypek, zawodnik testowany III, Bielecki, Adamczuk, zawodnik testowany IV, Cybul oraz Mitura, Drewienkowski, zawodnik testowany V.

Powiślak: Kasperek – Pyda, Antoniak, Łukaszuk, Pięta, Bogusz, Dudkowski, Murat, zawodnik testowany I, Kamola, zawodnik testowany II oraz Bicki.

fot. Pixabay