Sparing: Unia testowała i przegrała z niżej notowanym rywalem

Pierwszy sparing pod wodzą nowego szkoleniowca rozegrali zawodnicy Unii Hrubieszów. W niedzielne popołudnie podopieczni Marka Sadowskiego zmierzyli się z liderem lubelskiej klasy okręgowej, Świdniczanką Świdnik Mały. Górą z tych zawodów wyszli piłkarze z niższej ligi, którzy w Świdniku wygrali 5:2. W szeregach ekipy z Hrubieszowa wystąpiło czterech zawodników testowanych, ale najprawdopodobniej w drużynie pozostanie tylko jeden z nich. – Ten mecz to dwie różne połowy. Pierwsza z nich była w miarę dobra w naszym wykonaniu. Mimo tego, że przegrywaliśmy, to gra była wyrównana. Po dokonaniu zmian w przerwie dominację nad spotkaniem przejęli zawodnicy Świdniczanki. Całe szczęście, że w drugiej połowie nie straciliśmy więcej goli – zaznacza szkoleniowiec Unii.

NASTĘPNY SPARING

W następnym sparingu Unia Hrubieszów zmierzy się z Huczwą Tyszowce (1 lutego, 17:00).

Świdniczanka Świdnik Mały – Unia Hrubieszów 5:2 (3:2)
Bramki:
Damian Rusiecki, Piotr Wójcik x2, Marcel Pędlowski x2 – zawodnik testowany III, Bartłomiej Greniuk

Unia: Krawczuk – Pietrusiewicz, Baran, zawodnik testowany I, Wiejak, Podgórski, Kazan, zawodnik testowany II, Greniuk, zawodnik testowany III, Drapsa oraz Kamiński, Oleszczuk, zawodnik testowany IV, Herda, Steciuk, Pańko, Smoła, Blicharz.