Sześć bramek i remis w sparingu Kłosa Chełm z Victorią Żmudź

Remisem 3:3 zakończył się mecz towarzyski pomiędzy Kłosem Chełm a Victorią Żmudź. W środowym sparingu oba zespoły wyszły na boisko z ofensywnym nastawieniem, co spowodowało, że padło w nim aż sześć bramek. Zarówno podopieczni Roberta Tarnowskiego, jak i Piotra Molińskiego dorzucili do puli po trzy trafienia.

Robert Tarnowski:

Był to dosyć żywy i agresywny mecz, w którym nikt nie odpuszczał. Victoria Żmudź przyjechała do nas mocnym składem i na tle takiego przeciwnika wypadliśmy solidnie, zwłaszcza że nie mieliśmy dwóch kluczowych zawodników Damiana Flisa i Kazimierza BaliSzanse dostali młodzi zmiennicy, którzy zagrali po czterdzieści pięć minut i jestem zadowolony z ich gry. Rywale dłużej utrzymywali się przy piłce, my natomiast graliśmy z kontry, ale potrafiliśmy  przeciwstawić się mocnemu kadrowo przeciwnikowi. Podsumowując, zagraliśmy z silnym zespołem i na jego tle nasza młodzież nie “pękła”, tylko pokazała się z dobrej strony, także ten sparing oceniam jak najbardziej na plus.

Piotr Moliński:

Dla nas był to bardzo pożyteczny sparing. Mogłem dysponować praktycznie całą kadrą i myślę, że obie drużyny pokazały się z dobrej strony. W naszej grze było dużo niedoskonałości, ale wydaje mi się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

NASTĘPNY SPARING

W następnym sparingu Kłos Chełm zmierzy się z Bratem Siennica Nadolna (3 sierpnia). Natomiast Victoria Żmudź zagra z Motorem Lublin (3 sierpnia, 11:00).

Kłos Chełm – Victoria Żmudź 3:3 (1:2)
Bramki: Paweł Fornal 20′, Patryk Gierczak 52′, 58′ – Erwin Sobiech 35′, Jurij Furta 40′, Krystian Mroczek 78′

Kłos: Wikło (60′ Skoczyński) – Huk, E. Poznański, Kowalski, P. Poznański (46′ zawodnik testowany II) – Kamola, Wyrostek (46′ Korona), Drzewicki (46′ Gierczak), Fornal, zawodnik testowany I (46’zawodnik testowany III) – Rak.

Victoria: (I połowa) Porzyc – Brzozowski, Pogorzelec, Paskiv, Persona, Ścibior, Stańczykowski, Kasprzycki, K. Sawa, Furta – Sobiech. (II połowa) Seniuk – Kwiatkowski, Paskiv, Omelko, Przychodzień, Mroczek, Kuczyński, Lecki, J. Sawa, Flis, Fronc.